Wykup reklamę w Kafeterii Więcej »

Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl Więcej »

Przy kawie

07.06.2010 | Reportaż

Czarno-białe związki

Otwarte granice dają możliwości poznawania osób różnej narodowości i różnego koloru skóry. Poznajemy się, przyjaźnimy i często… zakochujemy. W niektórych środowiskach wręcz modnie jest mieć partnera o odmiennym kolorze skóry, najlepiej czarnym. Jedni akceptują takie związki, inni robią wszystko by popsuć mieszanym parom życie.

Zdarzają się ludzie, którzy potrafią nieźle uprzykrzyć życie ludziom obcego pochodzenia. Związek z czarnoskórym partnerem nie raz zostaje wystawiony na próbę. Próbę przetrwania upokorzeń, złośliwości i nienawiści ze strony sąsiadów, rodziny, znajomych, a nawet obcych przechodniów na ulicy. Czy warto być z czarnoskórym mężczyzną? Czy taki związek ma rację bytu?

Justyna (24 lata, studentka z Warszawy):

- Rok temu poznałam czarnoskórego chłopaka, który bardzo mi się podobał. Pojawił się nagle na naszej uczelni. Nie myślałam o związku z nim, jednak zaczęliśmy coraz częściej się spotykać. Wtedy się wystraszyłam. Wiem, że Polacy nie są wystarczająco tolerancyjnym narodem, by zaakceptować taki mieszany związek. Ciągle myślałam o różnicach między nami. Inne zwyczaje, inna kultura... Mimo to, gdy go widziałam, to nie mogłam się na niczym innym skupić. Pomyślałam, że owszem mogę się spotykać na siłę z jakimś polskim chłopakiem, dobrze wychowanym i z takim, o którym wiem, że wszystkim wokół by się spodobał, ale oprócz sympatycznej rozmowy nic by nas nie łączyło.

Pomyślałam „raz kozie śmierć”. Zaczęliśmy ze sobą chodzić. Wszyscy wkoło mi mówili, że to palant, że czarny to pewnie chce tylko jednego, itp. Miałam straszne dylematy, ale pokochałam go całym sercem i postanowiliśmy się nie poddawać. Po prostu być razem. Nie zawsze było kolorowo, ale między nami coraz bardziej iskrzyło. A komentarzami niektórych kolegów i koleżanek po prostu się nie przejmowałam, z czasem dali nam święty spokój. Wydawało mi się, że nic już nam nie zagraża, a jednak...

Uznaliśmy, że nasz związek jest na tyle poważny, iż czas poznać rodzinę. Wcześniej mamie mówiłam, że mam faceta, ale jakoś nie chciałam jej mówić o kolorze jego skóry. Nie to wydało mi się najważniejsze, ale to jak nam się żyje, czy jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Zresztą mama tylko pytała o to, co studiuje, czy jest dla mnie dobry. To było dla niej najważniejsze. Może dlatego, że w pamięci miała mojego ostatniego chłopaka, który mnie pobił na zakończenie naszej znajomości. O mojej nowej miłości opowiadałam mamie w samych superlatywach. Sama zaproponowała, abym z nim w któryś weekend przyjechała do domu. No i pojechaliśmy.

To co usłyszałam od rodziców, nie nadaje się do zacytowania. Nie krępowali się nawet jego obecnością. Leciały wyzwiska na mnie, na niego. Nawet na naszą uczelnię, że bierze takich studentów. Babcia płakała i pytała, jak to się stało, że taka dobrze wychowana panienka mogła tak się zbrudzić, że jest jej wstyd, że to "gorsza rasa" i tym podobne. Rodzice kazali mi zmienić uczelnię, oczywiście rozstać się z moim ukochanym. Za wzór wszelkich cnót podawali moją starszą siostrę. Od lat szczęśliwą matkę Polkę z trójką dzieci, oczywiście bialutkich jak śnieg. A że owa przykładna żona co noc płacze, bo jest nieszczęśliwa, a przykładny mąż ją zdradza, to nagle stało się mało istotne.

Wyszliśmy. Wróciliśmy do akademika. Płakałam całą noc, cały następny dzień i przepraszałam mojego mężczyznę za takie upokorzenie. Do domu więcej nie pojechałam. Nie dzwonię. Jakoś rodzice też nie są zainteresowani co u mnie. Pewnie na serio potraktowali swoje słowa, że się mnie wyrzekają.

To dziwne, ale to potworne wydarzenie umocniło nasz związek. Postanowiliśmy się pobrać od razu po ukończeniu studiów i zamieszkać w Warszawie, nie w żadnej małej miejscowości pod stolicą. Tam ludzie nie są tak zacofani, jak moi rodzice.

Katarzyna (30 lat, sekretarka z Gdyni):

- „Najlepsi faceci to Polacy”. To były moje słowa. Śmiałam się zawsze z dziewczyn lecących na zagranicznych i… chyba miałam rację. Wystarczyła jedna noc, jedna szalona impreza, by zmieniło się moje życie.

Ten wieczór, choć wydarzył się 5 lat temu, utkwił mi minuta po minucie w pamięci na zawsze. Moja koleżanka robiła imprezę. Tam pojawił się on – jej kolega – przystojny, wysoki, przemiły Nigeryjczyk. Poczułam motyle w brzuchu. To było to! Tak wtedy mi się wydawało. Każda dziewczyna na imprezie wodziła za nim wzrokiem. Ale jemu to ja, właśnie ja wpadłam w oko. Taniec za tańcem... coraz odważniej, coraz bliżej. Drink za drinkiem... coraz mniej zahamowań. Spytał, czy nie pójdę do niego, mieszkał blisko. Zgodziłam się oczarowana i gotowa na wszystko. Rzuciliśmy się od razu na siebie, gdy tylko przekroczyliśmy próg jego mieszkania. Seks był boski. Zresztą tej nocy zdarzył się trzy razy. Zmęczona, upojona alkoholem i nim, usnęłam dopiero nad ranem.

Dla mnie to było jasne. Od tej nocy jesteśmy parą. Zachwycałam się moim białym ciałem, leżącym na jego czarnym. Rano, a właściwie w południe, zrobił mi śniadanie, pocałował i odwiózł do domu. Byłam szczęśliwa jak nigdy dotąd. Wymieniliśmy się numerami. Ale... on nie dzwonił. Postanowiłam odezwać się po tygodniu od tamtego zdarzenia. Odebrał. Gdy zaproponowałam spotkanie, wyśmiał mnie. Usłyszałam słowa Czy ty nie odróżniasz nocnej przygody od związku? To był dla mnie zimny prysznic. Jeszcze zimniejszym prysznicem był brak miesiączki. Tak, zaszłam w ciążę.

Postanowiłam, że urodzę to dziecko i że on powinien o tym wiedzieć. Usłyszałam, że już nie jedna polska panienka chciała naciągnąć go na bachora. Że go to nie obchodzi, że niedługo i tak wyjeżdża z tej głupiej Polski. Przyznam się, że miałam wtedy myśli, by usunąć dziecko. Na szczęście tego nie zrobiłam.

Dziś Dawidek jest całym sensem mojego życia. Wychowuję go sama, ale szczęśliwie mogę zawsze liczyć na pomoc rodziny. Jest mi tylko strasznie żal, gdy pyta o tatusia, gdy płacze, że dzieci śmieją się z niego w przedszkolu, że jest „brudasem”. Dzieci są w tym wieku okrutne. Na koniec każdej dziecięcej sprzeczki padało "ty Murzynie".

Dawid wie, że zawsze ma oparcie we mnie. Tylko czy to wystarczy, by był szczęśliwy? Kiedyś spytał, dlaczego na świętych obrazkach wszyscy święci są biali, a on musi się do nich modlić. Wytłumaczyłam, że jeden z trzech królów był przecież czarny. Do niego się modli.

Iwona (21 lat, uczennica z Torunia):

- Od ponad pół roku jestem w związku z czarnoskórym mężczyzną. W sumie jesteśmy ze sobą od czasu, kiedy wyjechałam do Anglii. Poznaliśmy się w pracy. Jest urodzony tutaj, mama była tu urodzona, więc jest pełnoprawnym obywatelem tego kraju. Jest czarnoskórym Anglikiem. Zresztą takich tutaj wielu. Jesteśmy szczęśliwi, ale to chyba tylko dlatego, że moi polscy znajomi nie mają pojęcia o jego istnieniu.

Para moich znajomych na pewno by go nie zaakceptowała. Wiem to po ich luźnych wypowiedziach o „kolorowych”. Sami przyjechali do Irlandii bez języka, pracy i do tej pory tak jest, a uważają się za kogoś lepszego... Nie wiedzą, że to oni sami przyjeżdżają masowo do kraju, którego nie są obywatelami. Druga przyjaciółka też nie wie. Sama jest w związku z Niemcem i uważa to za powód do dumy. Ale o związku Polki z „czarnym” mówi, że to zwykła prostytucja. A niby jakim prawem?

Boję się wracać do kraju. Nie chcę, by wytykano mnie palcami, wyzywano od „dziwek”. Wolę spokojnie, szczęśliwie żyć w kraju, gdzie czarno - białe związki są normalne. Nikt nie traktuje takich par inaczej. Osobiście nie znam innych mieszanych związków, a może szkoda? Chciałabym przyjechać z nim kiedyś do Polski. Wyjść z nim i z moimi przyjaciółmi do pubu, zrobić małą imprezkę... Ale się zwyczajnie boję. Pewnie byliby w szoku i nie powiedzieliby w twarz, ale za plecami określiliby mnie jako „dziwkę”.
Sylwia Kowalska
Wersja do druku

Wasze komentarze

Autor: ja  07.06.2010 zgłoś

Ja mam czarnego meza, Brazylijczyka. Jestesmy ze soba 5 lat, mamy poltorarocznego syna, i niewyobrazam sobie bym mogla byc szczesliwsza z innym mezczyzna. Moj maz jest pracowity, kochajacy. Jeszcze w Polsce z nim nie bylam, i musze przyznac, ze boje sie tam pojechac z rodzina z powodu rasizmu. Przykre.

Autor: szczęśliwa żona  07.06.2010 zgłoś

zacofanie, zacofanie i jeszcze raz zacofanie! mój mąż pochodzi z Indii, jesteśmy ze sobą od 4 lat, miesiąc temu urodziła nam się córeczka, jak dotąd nie spotkałam się z żadną nietolerancją, wręcz przeciwnie, wiele kobiet zazdrości mi męża i ślicznej córeczki.

Autor: reakcja rodziny Justyny  07.06.2010 zgłoś

jest fatalna. Ich uprzedzenia są zrozumiałe, ale sposób zachowania skandaliczny.Tez nie chciałbym aby mój syn wział za żone afrykankę. Chodzi tu nie tyle o rasizm a raczej o odmiwnnośc bardzo rzucajaca sie w oczy. Ja mysle że podobne opory miałoby wielu afrykańczyków, gdyby w ich krewna pobrała sie z białym męzczyzną. Sa jednak w nas bariery. "niejedna panienka chciała go anciagnać na bachora" - to zdanie nie podoba mi sie. Nikt z nas nie decyduje o sposobie powołania go do zycia. Określenie "bachor" nie powinno byc wogóle używane.

Autor: Kiki  07.06.2010 zgłoś

Katarzyna, jeśli naprawdę istniejesz, współczuję Ci bardzo! Każdy, kto patrzy na Ciebie i Twojego synka - Mulata widzi jasno Twoją historię. Tysiące dziewczyn daje się porwać szaleństwu seksu z nowo poznanym facetem - u Ciebie konsekwencje są publicznie widoczne, jasne dla każdego. Szkoda synka, dzieci są okrutne w stosunku do czyjejś inności. Gdynia to duże miasto, na prowincji pewnie by Cię już zjedli, ale zawsze to Polska, gdzie murzyn to brudas, małpa, asfalt... Te epitety będą Twojemu synkowi przez całe życie towarzyszyć. Nie myślałaś o wyjeździe do bardziej tolerancyjnego kraju?

Autor: Per  07.06.2010 zgłoś

Katarzyna istnieje naprawde poniewaz jej historia byla kiedys publikowana w Duzym Formacie gazety wyborczej. A jesli nie dokladnie jej, to bardzo podobna, bo pamietam thistorie dziecka, ktore nie mialo sie do kogo modlic. A co do polskiego rasizmu, to jeszcze ze dwa pokolenia i moze bedzie w koncu normalnie. Polska mentalnie jest bardzo zacofana i potwierdzi to kazdy, kto choc raz byl za granica.

Autor: Cagy  07.06.2010 zgłoś

Podczas studiów w Wawie poznałam fajnego chłopaka z Wybrzeża Kości Słoniowej. Zanim powiozłam go do domu rodzinnego uprzedziłam wszystkich, kogo mają się spodziewać. Nie byli zachwyceni, w naszym małym miasteczku nasza wizyta była wydarzeniem roku, ale cóż...Atmosfera spotkania daleka była od swobodnej, jednarodzice bardzo się starali. Brat zachował się fantastycznie, no ale wiadomo-t już inne pokolenie. Jednak mama, kiedy zostałyśmy chwilę same, poprosiła mnie, byśmy wstrzymali się ze ślubem i powiększaniem rodziny chociaż do końca studiów. Nie byliśmy wtedy zaręczeni, więc się zgodziłam, chociaż planowaliśmy wspólną przyszłość. Wkrótce potem zamieszkaliśmy razem. I... zaczęło być mniej różwo. Wszystko w domu musiałam robić sama, a mój ukochany coraz częściej przyjmował pozę pana i włdcy. Właśnie tak-chcia łmną rządzić, okazało się również że jest bardzo zazdrosny. Wkrótce się okazało, że najlepiej wychodzi nam seks i wieczory na imprezach(chociaż jego zazdrość coraz bardziej dawała się we znaki). Zamieszkanie pod jednym dachem okazało się gwoździem do trumny. On w domu nie chciał robić nic oprócz leżenia na kanapie i kochania się, ja musiałam sprzątać, gotować i zarabiać. Dokładał się do czynszu, na utrzymanie łożyć musiałam ja. Sugerował, że powinnam poprosić rodziców, żeby przysyłali mi pieniądze. Rozstaliśmy się z hukiem po pół roku wspólnego życia. Musiałam przyznać rację rodzicom-za bardzo się różniliśmy, by stworzyć udany związek. Dziś jestem żoną Polaka, który jest wspaniałym człowiekiem, tylko w łóżku-no cóż...w sumie jest ok, ale czasem żałuję, że mam TAKIE wspomnienia;)

Autor: Agalis  07.06.2010 zgłoś

No cóż przyznaje, że nie jestem tolerancyjna.Zbyt dużo różnica kultur, w wychowaniu powoduje ze takie związki sa mało kiedy szczesliwe. Czasem trudno dogadać się z kims wychowanym w tej samej kulturze, religii i tez cięzko jest czasem a co dopiero kiedy partnerem ma być murzyn lub arab. Na studiach mialam tzw adoratorów arabskich próbowali mnie podrywać, ale powiedzialam sobie ,ze nigdy z zadnym z nich sie nie umowię. Dla mnie kobiety, które się umawiaja z Czarnymi czy Arabami muszą byc zdesperowane brakiem powodzenia lub rozczarowanie po związku z Polakiem

Autor:  07.06.2010 zgłoś

Ja nie jestem tolerancyjna i się z tego szczycę. Uważam że każdy człowiek ma prawo do wyboru, bycia tolerancyjnym, lub nie

Autor:  07.06.2010 zgłoś

osobiście wierzę w udane związki między ludźmi z innych kultur no ale na pewno są znacznie trudniejsze niż między ludźmi z tego samego kręgu kulturowego. Przecież między ludźmi wychowanymi w Polsce ale w innych domach rodzinnych dochodzi do konfliktów bo u jednej strony to mama zawsze robiła obiad i kanapki do szkoły a u drugiej strony mama pracowała i każdy musiał radzić sobie sam. A jak mamy do czynienia z inną kulturą to tych potencjalnych punktów zapalnych jest znacznie więcej niż w związku dwójki Polaków. Co do tej desperacji, że kobiety wiążą się z Arabami czy czarnymi to nie do końca wierzę, że to brak powodzenia u Polaków. Obstawiam raczej urok egzotyki no i znam wiele koleżanek, którym po prostu podoba się typ urody bardzo częsty u np Turków czyli ciemna cera, czarne oczy i kręcone włosy. Śniada karnacja u rodowitych Polaków jest uznawana za zaletę i ma wielu wielbicieli/wielbicielek (stąd ta popularność solariów) .

Autor: szczyt szczytów  07.06.2010 zgłoś

"Ja nie jestem tolerancyjna i się z tego szczycę" szczycić się można czymś a nie z czegoś:D ale...szczycić się nietolerncją...no jest czym, naprawdę:D

Autor: redopia  07.06.2010 zgłoś

mieszkam za granica,dodam tylko ze nie na wyspach,zeby jasno bylo,otoz zauwazylam ze tutaj z ciemnymi chodza tylko grube dziewczyny,lub brzydkie lub takie co sie puszczaja,kobiety kotrych nikt nie chce po za tymi ciemnymi,ja do nich nic nie mam, pisze tylko co widze, mieszkam tutaj 17 lat i nigdy nie widzialam ciemnego z ladna dziewczyna,

Autor: Nina  07.06.2010 zgłoś

Mieszkałam za granicą przez ostatnie 16 lat, w tym spędziłam 5 lat w Kairze z moim mężem i ojcem moich dzieci.. Arabem. Owszem jesteśmy różni pod wieloma względami, ale przede wszystkich jesteśmy ludźmi, i jeśli oboje partnerów darzy siebie szacunkiem wszystko jest do pogodzenia. Jeśli ktoś nie potrafi iść na kompromis, nie ma szacunku ani zrozumienia dla inności, nie powinien po prostu angażować się w związki z ludźmi z innego kręgu kulturowego. A opinie typu: tylko brzydkie lub puszczalskie zadają się z Murzynami czy Arabami, są po prostu żałosne i osoby, które takie opinie wyrażają są chyba zakompleksione i próbują dowartościować się, myśląc "jestem lepsza, bo mam białego męża" ;/ Arab Arabowi nierówny, jak i Murzyn Murzynowi czy Polak Polakowi.. tak więc wrzucanie wszystkich do jednego worka jest czymś naprawdę okrutnym i tego typu uogolnienia "biały-czarny" są bardzo krzywdzące dla osób, które ze stereotypami nie mają nic wspólnego poza kolorem skóry.

Autor: madzialenka  07.06.2010 zgłoś

Ja jestem już 1,5 roku w związku z Mulatem-Polakiem. Urodził się w PL, jego Tata jest z Afryki. Na ulicy ludzie często się gapią, a zaczepiają tylko cwaniaki z piwem w ręku(o czymś to świadczy...). Jestem szczęśliwa, kochana; mój chłopak ma dobry wzór, jego rodzice są szczęśliwym małżeństwem już ok.30lat. A te wszystkie rasistki niech uderzą się w pierś i pomyślą czy są naprawdę szczęśliwe, czy biały mąż daje im pełnię szczęścia. Dla mnie kolor skóry nie robi różnicy, to jest uwarunkowane genetycznie czy geograficznie, ludzie zrozumcie to w końcu!

Autor: dejotkaaa  07.06.2010 zgłoś

Moj chlopak tez jest innego koloru skory. Nie przejmuje sie tym, jest wspanialym mezczyzna i bardzo o mnie dba. Bylam wczesniej z Polakiem i tak samo jak w tym wiazku mam same dobre wspomnienia. Milosc nie wybiera po kolorach:) Szkoda tylko ze w Polsce tacy ludzie sa nazywami 'brudasami' czy tez wytykani palcami.... Pojedzcie do innego kraju i zobaczycie jak to jest jak was ktos osadza po pochodzeniu, ze jak polak to kradnie, bije zone i alkoholik.

Autor: aisza 81  07.06.2010 zgłoś

przecież nie mamy wpływu na kolor skóry jaki mamy dlatego charakter powinien sie liczyc.

Autor: Syla  07.06.2010 zgłoś

wkurzaja mnie ludzie ktorzy wysmiewaja sie z rasy i pochodzenia innych ludzi dla mnie takie zwiazki to normalnosc kazdy chce kochac!! PS.kij wam w oko ktorym sie tonie podoba!! ;p;p

Autor: Krzysiek M.  08.06.2010 zgłoś

Do Anny: "Na Katarzyne to sie noz otwiera!!!!!!!!bialy czy czarny kazdy by cie tak potraktowal ,zrobila baba z siebie szmate i szacunku szuka.a czego sie spodziewala I to jeszcze po imprezie alkoholowej.boze trzymajcie bo takie to bym po pysku lala!!!!biedne dziecko bedzie przesladowane przez nietolerancyjnych polakow.bylo trzeba usunac lepiej by dla wszystkich bylo twoj syn bedzie mial przesrane I tyle,najlepiej pakuj manatki I won z polski." Czy ty dziewczyno/kobieto(?) jesteś normalna? Każdy z nas popełnia błędy, a alkohol tylko temu sprzyja. Lać po pysku to można, ale Ciebie. Jednak z szacunku dla kobiet, nigdy bym osobiście żadnej nie uderzył. Kasiu - nie martw się. Niestety ale Polacy to fatalny naród. Nietolerancyjny, zaściankowy i wiecznie marudzący. Mam nadzieję że spotkasz na swojej drodze wspaniałych ludzi i nigdy nie zwątpisz w siebie i synka. Trzymam mocno kciuki i pozdrawiam :)

Autor:  08.06.2010 zgłoś

NINA jesteś wielka, to jedna z niewielu sensownych wypowiedzi. Jedno przychodzi mi do głowy, gdy czytam niektóre wypowiedzi: zaścianek i kompleksy.

Autor: liwiana  08.06.2010 zgłoś

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja może mało na temat ale... Związałam się z facetem (razem prawie 2 lata) Polakiem (40 latkiem, ja mam 38 lat) który bardzo dużo podróżował, szczególnie po krajach Ameryki południowej. Sypiał tam z murzynkami (dla białego faceta kolorowa kobieta jest atrakcją) i jest nimi zachwycony :( . Nigdy nie byłam rasistką, kolor skóry był mi obojętny. Teraz jest inaczej. Byliśmy niedawno w Holandii, jest tam pełno "czarnulek", jak on na nie patrzył i coś wspominał o swoich podróżach to mi się niedobrze robiło. Nie wiem dlaczego, o białe kobiety w jego życiu nie jestem zazdrosna a o murzynki strasznie :(

Autor: nataszka  08.06.2010 zgłoś

Siostra mojego męża tez jest z murzynem. Poznali się przez znajomych i już po trzech miesiącach wzieli ślub!!! Wszyscy jej odradzali ale była tak zakochana że nikt nie mógł jej przemówic do rozsądku. Mówił ze musza wziąc ślub żeby podróżowac po całym świecie a on Nigeryjczyk wiec nie mógł-gdyby nie ten ślub to musialby wracac do siebie a tak po ślubie z polką-obywatelką unii juz mu nic nie grozi. Oczywiście nie podróżują-nawet jak pojechał odwiedzic rodzinę to jej nie wziął-wybrał dobry czas na wyjazd bo zaraz po narodzinach ich synka-żeby miec pretekst że przeciez z małym dzieckiem nie polecą. Całą kasę trzyma on-ciągle wysyła do rodziny że niby siostra sie uczy i musi jej pomagac (ja tam myśle ze on ma tam drugą żonę i dzieci i to własnie im wysyła tą kase). Ona pracowała prawie do końca ciąży po kilkanascie godzin dziennie a kasy z tego nie miala bo wszystko zgarniał on. W domu tez nie bardzo pomaga-uważa że dzieckiem to powinna się babcia zajmowac a nie on. Chodzi na siłownie a jej zabronił bo ich nie stac na siłownie dla niej (chciała zrzucic nadwagę po porodzie). Ja osobiście nie mam nic przeciwko murzynom-kiedyś sama sie smialam jak wyjeżdzałam z Polski ze jadę po murzyna. Tak jak polak może byc dobry i zły tak i każdy inny człowiek ale w tym związku inna kultura strasznie daje sie we znaki i niestety nie wróżę im długiej przyszłości bo cały czas się kłócą. W Polsce w moim miasteczku w bloku obok mojego od kilkudziesięciu lat mieszka rodzina "biało-czarna" i z tego co zdążyłam zaobserwowac są bardzo szczęsliwi, mają piękne mulate-już dorosłe dzieci i są akceptowani w naszym miescie. Są takimi naszymi rodzynkami ale gdyby pojawił sie tam jakis nowy murzyn to mógłby miec problem gdyby trafił na tzw blokersów czy na jakąś podobną grupę. W kazdym razie nigdy mi nie przeszło przez myśl że dziewczyna która jest z ciemnoskórym to dziwka!

Autor: Kinga UK  08.06.2010 zgłoś

Ja mam murzyna w UK z penisem, który sięga ok. 30 cm! Kopuluję z nim i jego dwoma czarnymi braćmi! Wspaniale tańczą na parkiecie, nie piją, nie przeklinają i penetrują mnie analnie!

Autor: DAgny  08.06.2010 zgłoś

Justynka przygotowała swojej rodzince niezły szok kulturowy.Sama sobie winna że rodzinka spodziewała się słowiańskiego typa. A tutaj taki szok. Nie dziele świata na czarne białe żółte ale nie ufam mężczyznom z innego pnia kulturowego. Wiadomo na studiach inne życie, problemy i nie ma miejsca na nietolerancje i łatwiej się zawiera znajomości. Ale każdy z wiekiem mentalnie wraca tam skąd przyszedł i wtedy zaczyna się dziać... No i jakoś tak fatalnie się składa że większość małżeństw mieszanych zawierana jest przez Polki a nie przez Polaków + ciemnoskóra żona. Nie skłania to do refleksji?

Autor: Przyjazdny dla ucha  08.06.2010 zgłoś

Mieszkam w Anglii i mam czarną(mulatkę) nażeczoną która jest potrugalką, na wyspach miksy to sprawa normalna,najgorzej było gdy pojechałem z nią do Polski.Nie chciałem tego ale ona naciskała aby poznać polska kulturę.... i poznała.Non stop jacyś frajerzy z piwem zaczepiali nas na ulicy,leciały teksty typu(ale wyruchałbym se czarną dupę).... przy mnie, w pubie wszystkie typy ją obcinały wzrokiem a najebane panienki w kiblu chciały ją pobić za to że jest czarna i zabiera im facetów.Rodzina mnie wyklęła,babcia powiedziała że to córka diabła,to było dla niej i dla mnie cięzkie przeżycie, nie spodziewała sie, nie chce już wiecej do Polski... PRZYKRO MI Z TEGO POWODU...POZDRAWIAM!

Autor: telefon z bateria  08.06.2010 zgłoś

niestety zauwazylam tu w UK ze wiele Polek laczy sie z roznymi typami sama moja pseudo "przyjaciolka" byla w zwiazku z "czarnym Anglikiem", Pakistanczykiem, Albanczykiem czy Wlochem. koniec konce jak sie wyszalala to wrocila do swojego eks, polaka.. zenada! jak widze te wszystkie panienki polki w zwiazkach z obcokrajowcami to mi ich zal, mysla sobie ze pana boga za rogi znalazly, kogos lepszego. sama mam pelno znajomych roznych narodowosci i kiedys mi jeden murzynek powiedzial, ze na jego zone to jestem za ladna i za chuda za ladna i balby sie ze go zdradze bo bede miec za duze powodznie a za chuda, bo wg niego tylko gruba dziewczyna jest w stanie urodzic mu duzo dzieci.. to chyab tlumaczy dlatego z murzynami widac same grube pasztety...

Autor: telefon z bateria  08.06.2010 zgłoś

wszystkie sie oburzaja, ze liczy sie jaki czlowiek jest a nie kolor skory ze sa kochane szanowane itd bzdura! jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. niestety dla czesci dziewczyn posiadanie faeta murzyna, pakistana czy nie wiadomokogo jest lepsze niz nie posiadanie faceta w ogole...

Autor: kaśka  08.06.2010 zgłoś

moja imienniczka była po prostu nieodpowiedzialna i skrajnie naiwna, a teraz za jej błędy cierpi jeszcze niewinne dziecko, które nieodpowiedzialnie powołała na świat. Wykazała się ekstremalną lekkomyślnością i w sumie miała szczęście, że to była "tylko" ciąża a nie inny wyrok.

Autor: ona 27  08.06.2010 zgłoś

Mieszkam w Polsce i również tutaj poznałam Algierczyka. Z początku urzekł mnie swoją ,,szczerością", uśmiechem. Stworzył przyjazną otoczkę. Atmosfera ciepła, którą mnie ujął sprawiła, że zakochałam się. Nie jestem dumna z tego związku i żałuję że uległam fałszywym zachowaniom z jego strony. Z początku wydawało mi się że jest szczery w swoim postępowaniu, jednak z czasem odkryłam, że był to czlowiek liczący na korzyści. Proponował mi małżenstwo w krótkim czasie, zamieszkanie razem ( bo był spłukany). Liczył najwyraźniej na to aby utrzymać się w Europie. Poza tym był typem człowieka strasznie władczego. Chciał mnie sponiewierać, jednak w porę otworzyłam oczy i zauważyłam że jest obłudny, nie warty zaangażowania w małżeństwo. Szybko znalazł sobie kobiete, która miala własne mieszkanie i mógl w ten sposób zaczepić się , nie płacąc czynszu. Po krótkim czasie opuścił swoją kobiete, wyjeżdzając do innego miasta. Myślę że trzeba być ostrożną, bo niektórzy mężczyźni mogą wykorzystać dobro i chęć obdarzenia miłością jaką kobiety mają instynktownie zakodowane. Nigdy nie byłam rasistką i tak już pozostanie. Wg mnie akurat ten Arab miał zupelnie inne spostrzeganie na życie, chciał malymi kroczkami wpajać mi islam i namawiał do obowiązków domowych. Przy jedzeniu potrafił mi niejednokrotnie wyrzucić abym nic nie mówiła. Jednym słowem chciał mnie zmanipulować, jednak nie udalo mu się to na szczeście.

Autor: Nika  08.06.2010 zgłoś

a powiedzcie mi ile jest związkow w ktorych biały facet bije swoją biala dziewczyne, jest zazdrosny i jest idiotą? nie trzeba byc innego koloru skory ..ludzie...to nie średniowiecze....jestem jak najbardzij za mieszanymi zwiazkami sama mam 3 kolezanki ktore sa z obcokrajowcami dwie z murzynami jeda z arabem i jest super... :) nie kolor skóry jest ważny ciekawa jestem kiedy ludzie to zrozumieja..

Autor: powerolmo  08.06.2010 zgłoś

Osobiscie nie mam nic do Murzynow czy innych Arabow samych w sobie, nie przeszkadzaja mi rowniez inne religie, ale musze przyznac, ze gdy widze ladna, zgrabna Polke z przedstawicielem innej rasy to podnosi mi sie cisnienie niemal tak jak gdy widze geja. Nie pochwalam takich zwiazkow. Jestem nietolerancyjny i nie wstydze przyznac sie do tego. Mam prawo do wlasnego zdania. W pewnych kwesiach mam poglady skrajnie prawicowe, uwazam, ze Polska i wszystko co nasze powinna byc dla Polakow. Ostatnio czesto bywam w klubach, tak sie sklada, ze w jednym, w ktorym czesto bywam za mikserem i gramofonami stoi Murzyn. Zauwazylem, ze biegaja za nim tylko tzw. "baleciary", model - mega tipsy, przedawkowane solarium i piersi na wierzchu, prawdopodobnie tez po zawodowce :] Kobiety, po ktorych widac, ze maja klase, reprezentuja pewien poziom nawet nie zwracaja uwagi na nich i ich potecjalne zaloty. Jaki z tego moral? I jeszcze jedno, jak wam zle w naszym pieknym kraju to wracajcie ku**a do siebie, nikt plakal nie bedzie :]

Autor: JERZY..........  08.06.2010 zgłoś

Zwróćcie uwagę,ani jeden biały nie napisał,że ma żonę innego koloru.Jaki płynie z tego wniosek.Nasze panie szukają "odmieńców"naciągają na bachora!! Polki słyną z tego,że lubią z murzynami i arabami.A jeszcze jak odpowiednia kasa???!!!!.Wiec niech nie piszą o iskrzeniu,kołataniu etc... ,bo to jest kłamstwo.Krzyżować można króliki,bo i inne zwierzęta krzyżować zakazano!!!!,biały dla białej,czarny dla czarnej!!!,to wszystko w tym temacie.

Autor: powerolmo  08.06.2010 zgłoś

POPIERAM!!

Autor: NOP  08.06.2010 zgłoś

moja imienniczka była po prostu nieodpowiedzialna i skrajnie naiwna, a teraz za jej błędy cierpi jeszcze niewinne dziecko, które nieodpowiedzialnie powołała na świat. Wykazała się ekstremalną lekkomyślnością i w sumie miała szczęście, że to była "tylko" ciąża a nie inny wyrok No własnie niech sie cieszy ze nie złąpała hiv!!!

Autor: bart  08.06.2010 zgłoś

sporo tu zakompleksionych panów o obrzydliwie, wstrząsająco rasistowskich poglądach... do tych panów: jesteście mali, mniejszy niż wasze karłowate pe..isy, których się tak potajemnie wstydzicie. Nie ma innego wytłumaczenia dla niektórych opinii tutaj niż poważny niedorozwój emocjonalny i intelektualny, często w parze z kompleksami. Do tych, którzy są trochę bardziej otwarci na świat: B.Prus powiedział "Pozwólmy być ludziom szczęśliwi wg ich własnego uznania". Jeżeli ktoś wybiera partnera o innym kolorze skóry, to jego sprawa. Jednemu się życie ułoży, innemu nie. Nikomu nie robi krzywdy. Człowiek o innym kolorze skóry to taki sam człowiek jak my. Gorszy czy lepszy? Nie, są tacy sami jak my, każdy na swój sposób inny od wszystkich innych ludzi. Jedni mają szczere, dobre serce, inny może okazać się potworem, dokładnie tak samo jak sąsiad za ścianą może być taki albo taki.

Autor: MILO  08.06.2010 zgłoś

DO JERZEGO I POWERLOMO!mam meza Murzyna,jego siostra Murzynka ma bialego faceta i mamy dzieci prace dom,jestesmy po studiach,mieszkanie i samochod.wiec nie gadajcie ze idiotki leca na czarnych.do klubu ogolnie chodza ludzie ktorzy chca sie zabawic czy to panna czy koles.i zauwazcie ze w wiekszosci panowie mowia ze takie zwiazki sa bleee macie jakis kompleks moze.....

Autor: Student  08.06.2010 zgłoś

Si, si , si... Polska zły kraj, Polska pełna rasizmu...bija Polacy murzyna, gnębia Chińczyka... oj tak... GŁUPOTY! Polacy w znakomitej większości nic niemają do obcych, są tolerancyjni, ale ni rozumieją innych "kolorów" skóry i ich zwyczajów bo poprostu nie znaja ich! W USA kraju swobody i tolerancji jak wygląda życie czarnego? Dzisicie sie, ze Wasze rodziny źle reaguja na "kolorowych" chłopców , ze znajomid ziwnie reagują? Nc Was dziwić nie powinno! Wystarczy odrobina WIEDZY! W Naszej mentalności jest zakodowane , że Ci z Europy Zachodniej są lepsiejsi, Ci z Wschodniej to dno... żółci i zcarni sa "klasyfikowani" tak jak Ci ze wschodu. I co babcie pzrerazilo, ze czarny? PPrzyprowadzilabys jej bialego jak snieg Rosjanina czy ukrainca tak samo by plakala! Może Bułgara albo kogos z R.? Tez... kolor skory niema tu NIC do rzeczy...to nasze polskie stereotypy... Niemeic-pracowity,francuz-kochanek, jak i wloch, Rusek-pijak!

Autor: moni  08.06.2010 zgłoś

Na wstepie chce zwrocic uwage ze nie jestem rasistka, antysemitka itp..Mieszkam za granica (Niemcy) i niestety musze przyznac, ze prawda jest, ze ciemnoskorzy mezczyzni sa nieodpowiedzialni, szukaja tylko przygod, nie chca pracowac i wchodza za maz glownie aby zapewnic sobie staly pobyt w europie. Prawda jest rowniez to, ze ich zony sa otyle, na ogol duzo starsze i nieatrakcyjne. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to ze w szczegolnosci nasze rodaczki ulegaja obludzie tych mezczyzn a pozniej sa zaskoczone ze zostaly oszukane, czesto okradzione i w ciazy... Z pewnoscia istnieja ciemnoskorzy mezczyzni odpowiedzialni i szczerzy ale ja niestety spotkalam nie wielu tego rodzaju...

Autor: gal  08.06.2010 zgłoś

Katarzyna jeśli ty istniejesz to ty zwykła kur'ew jesteś i to Ciebie powinni wyśmiewać za głupote a nie dzieciaka ze mu matka spierdoli'ła życie

Autor: JERZY..........  08.06.2010 zgłoś

Do MILO.A może napiszesz,gdzie zapoznałaś tego ..no...twojego!!!!! W klubie nie,no to gdzie???. A tak na marginesie lata mi Twoje wykształcenie,i co Ty posiadasz etc... tak piszesz jakby Polscy mężczyźni byli bez wykształcenia,biedni..Czasami lepiej być czystym i schludnym,i żyć w czystym związku niż w związku "krzyżówek"!!!!

Autor: Krzyś  08.06.2010 zgłoś

kochane Panie wniosek nasuwa się sam jesteście w danej chwili zafascynowane ich czarnymi fiutami ,tracicie trzezwość umysłu ,myślicie tyłkiem a nie głową doskonale zdajecie sobie sprawę że w naszym kraju takie związki nie są tolerowane ,robicie sobie krzywdę nie mówiąc już o dzieciach z takiego związku .Zastanówcie się jedna z drugą zanim pójdziecie do łóżka z facetem odmiennej rasy bo rozczarowanie jest bardzo bolesne i zostawia blizny na długi czas .przyjemność trwa chwile a co potem ?

Autor:  08.06.2010 zgłoś

dodam ze matka byla poleczka-szmateczka heh.nie matka Polka,a szmatka poleczka jak te wszystkie ich zwiazki z urangutami

Autor: Krzyś  08.06.2010 zgłoś

to ja proponuję tym mężatkom które wyszły za Araba ,Algierczyka czy innego czarnoskórego ,zabierz dzieci i tego swojego męża do jego rodzinnego kraju a zobaczymy wtedy czy będziesz taką ukochaną żoną tam jest inna mentalność -OSIOŁ lub ZEBU (odmiana krowy )ma większa wartość od ciebie .Chciałbym widzieć czy byłabyś taka zakochana i zachwycona swoim mężem i swoim związkiem ,wątpie w to a wiem coś na ten temat gdyż pracowałem w Iraku

Autor: Anulllaaaa  08.06.2010 zgłoś

To fakt,na Wyspach tylko pasztety wiaza sie z czarnoskorymi facetami,zadna porzadna panna z dobrego domu nie ponizy tak swojej rodziny,glosno nikt jak polacy nie wrzeszczy...ale tzw.mobbingiem dyskwalifikuja takich z zycia calej spolecznosci.Tylko ladne polki sa workami i slojami na spuscizne dla emigrantow z krajow 3go swiata,lase na komplementy jak krokodyl lykaja wszystkie bzdury,sluzac cialem najwiekszemu chlamowi swiata i krowy rozplodowe,zostaja tak czy inaczej z czarnymi dziecmi same,rujnujac sobie zycie...i niewinnym dzieciom rowniez,ktore placa cale zycie bedac odmiencami i zbierajac obelgi z kazdej strony

Autor:  08.06.2010 zgłoś

do dziewczyn.. ja wam cos powiem kopnijcie w dupy tuch parszywych smierdzacych polaczkow ktorzy szacunku zadnego nie maja ,bo szkoda dla nich czasu......

Autor: kasyno_ruletka.republika.pl  08.06.2010 zgłoś

kasyno_ruletka.republika.pl POLECAM WARTO !!!

Autor: szczery  08.06.2010 zgłoś

Do JERZY. Aha zapomnialem dodac za glupich tez nas uwazaja, ale wiesz, kiedy czytam twoje wypowiedzi to chyba rozumiem dlaczego...

Autor: :D  08.06.2010 zgłoś

Jerzy.........etc puknij sie w glowe!!!!!! Zujemy w wolnym swiecie kazdy ma prawo byc z kim chce, robic z tym kims co chce......nie mamy prawa narzucac nikomu jego praw, a tymbardziej milosci. Jest ona indywidualna sprawa. Ja poznalam Nigeryjczyka rok temu i co jest mily, sympatyczny, przystojny..przyjechal do Polski do klubu sportowego ...gra w pilke w klubie slaskim...powiedzial ze mnie kocha...ze chce ze mna byc... mimo to ja sie waham i prawdopodobnie nie bede z nim...wole przyjazn..bez tak przez was nazwanego klamstwa. Wiec Ty "jerzy" zastanow sie co gadasz i jak pomyslisz napisz! Ludzie Twojej epoki wymarli w erze dinozaurów...cio PS. Milosc jest bezwarunkowa jesli sie kogos kocha to bez wzg. na pochodzenie, religie...wpatrz sie we wnetrze...ludzie to zaklamani aroganccy zazdrosnicy....kiedy tobie jest "dobrze" ich to boli pozdr "peace"

Autor: minya  08.06.2010 zgłoś

do Przyjazdny dla ucha Napewno Twoja kobieta jest przepiękna jak to mulatka. Nie przejmuj się tym co mówią inni, zwykła zazdrość, bo i mają czego zazdrościć. Z tego co piszesz to wynika, że dla nich tylko tandetne polskie tlenione paszczury zostały i stąd frustracja. Pozdrawiam

Autor: o  08.06.2010 zgłoś

haaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa zzzaaaal.

Autor: max  08.06.2010 zgłoś

nic nie tłumaczy rasizmu. nie chcemy żebu nas inni uważali za pijaków i złodzieji, ale sami jesteśmy pierwsi do oceniania innych. wszystko wynika z małości, zaściankowości , zazdrości... smutne że ktoś sie uważa za lepszego tylko ze względu na odcień skóry.

Autor: eden  08.06.2010 zgłoś

Akceptacje dla ludzi innego koloru skory, wyznania... wynosi sie z domu. Moje zycie polega na poswieceniu sie milosci, prawdziwej ktora mnie spotkala. To czy to ten jedyny wie sie albo nie. Nie ma 'nie wiem', uzasadnie to od woli rodzicow, znajomych.. Zlosliwe komentarze na temat arabskiej urody ukochanego pozostawiam daleko za plecami. Moje zycie, ja decyduje, nie czesc zacofanego narodu. Pozdrawiam. Od wczoraj zareczona szczesliwa Polka w zwiazku z najcudowniejszym czlowiekiem na swiecie

Autor: WoW!!!  08.06.2010 zgłoś

Jestem po prostu w szoku po przeczytaniu tych komentarzy. Na prawdę nie wiedziałam, że w Polsce jest aż taki rasizm!!! To po prostu skandaliczne i strasznie przykre! Mnie zawsze podobali się mulaci, japończycy czy hindusi i nie dlatego, że są bogaci albo mają "dużego". Skąd bierzecie takie głupie pomysły???!!! Może i są kobiety, które lecą na kasę ale na pewno nie większość ani tym bardziej nie wszystkie! Dla mnie liczy się tylko to coś. Jeżeli poczuje coś do faceta to nie ważne czy jest biały czy innego koloru skóry. Liczy się tylko uczucie!!! P.S Do RASISTÓW: postawcie się na miejscu tych czarnoskórych facetów i pomyślcie czy byłoby wam tak cudownie gdyby nikt was nie akceptował w obcym kraju!!! Kolor skóry nie ma w ogóle znaczenia!!! Tak narzekacie na czarnoskórych ale to wy sami chcecie się do nich upodobnić opalając się na słońcu a niektórzy nawet z was chodzi do solarium!!!!!

Autor:  08.06.2010 zgłoś

Autor: Krzyś (2010-06-08 18:27:27) ----- to ja proponuję tym mężatkom które wyszły za Araba ,Algierczyka czy innego czarnoskórego ,zabierz dzieci i tego swojego męża do jego rodzinnego kraju a zobaczymy wtedy czy będziesz taką ukochaną żoną tam jest inna mentalność -OSIOŁ lub ZEBU (odmiana krowy )ma większa wartość od ciebie .Chciałbym widzieć czy byłabyś taka zakochana i zachwycona swoim mężem i swoim związkiem ,wątpie w to a wiem coś na ten temat gdyż pracowałem w Iraku" Tak się składa, że mieszkalam z męzem w jego kraju kilka lat, a co więcej w jednym domu z jego arabską rodziną, i nigdy nie byłam przez nich upokarzana lub traktowana gorzej niz osioł. A pana doświadczenia w Iraku są jedynie namiastką całej kultury arabskiej i nie należy brać zawsze za pewnik tego co widzimy, świat jest zbyt duży i zrożnicowany by tak uogólniać. Radzę poszerzyć horyzonty i bywać więcej na świecie. Nie gloryfikuję przy tym kultury mojego męza jako całosci, bo ma wiele wad i ostrzegam dziewczyny, ktore łatwo dają sie omamić wielu oszustom matrymonialnym. Decyzje czy wiązać sie z osobą z innego kregu kulturowego należy podejmować z rozwagą. Cięzko co poniektóre wypowiedzi komentować, bo naprawdę jest mi niezmiernie trudno pojąć jak można być tak ograniczonym i nienawidzić drugiego człowieka tak bardzo. ps. Jestem chrześcijanką i wcale nie musialam przechodzić na islam dla mego męża, więc bzdurne teorie ignorantów na temat religii muzułańskiej radzę ignorować.

Autor: Nina  08.06.2010 zgłoś

Ostatni komentarz został dodany przeze mnie.

Autor: BIAŁAS  08.06.2010 zgłoś

W porząchu, ale nie ZMUSZAJCIE innych żeby was akceptowali, wasz wybór, inni WAS nie akceptują - życie jest proste

Autor: blop  08.06.2010 zgłoś

To jak pies z kotem lub zyrafa z kangurem

Autor: Elohai  08.06.2010 zgłoś

Nie jestem rasistą, ale przy takim procencie inflacji czarnych do europy, oraz powstawania dwukolorowych rodzin, w 2050 roku, w europie będzie jedynie 7% populacji białej rasy. Nie jestem za...

Autor: kaska  08.06.2010 zgłoś

hej jestem mezatka od rokumoj maz jest nigeryjczykiem, mamy sliczna coreczke mieszkamy w uk i tak jak wszedzie jest tu rasizm nietolerancja czy jakkolwiek tego nie nazwiesz kochamy sie tworzymy rodzine a to ze niektorym sie nie udaje to nie wazne czy jest to Polak czy NIemiec czy czarny zawsze moze sie nie udac kazdy chlopak moze byc nieodpowiedzialnym i zapatrzonym w siebie d**kiem najwazniejsze to kochac i walczyc o siebie kazdego dnia wierze ze ta milosc ocaleje jesli nie ...to napewno nie przez kolor skory!!!!

Autor: Ryszard z Lublina  08.06.2010 zgłoś

Dziekuje za wspanialy artykul, utwierdzajacy mnie po raz kolejny w przekonaniu, ze kobiety mysla jedynie kroczem.

Autor: stefek  08.06.2010 zgłoś

do kingi UK Mam nadzieje, ze w koncu zlapiesz cos od swoich kolegow i MARNIE skonczysz. Milej zabawy

Autor: Sebastian  08.06.2010 zgłoś

rozumiem , chec poznania innosci, przygodny seks ... tak faceci tez tak maja , zaloze sie ze co drugi Polak chcialby spotkac sie z czarnoskora , azjatka , ciekawosc , naturalna rzecz ale z doswiadczenia wiem ze niektorzy ludzie wiaza sie po to zeby sie lansowac niestety w niektoruych krajach taki zwiazek wzbudza konflikt. Kobitki 3 razy sie zastanowcie nad trwalym zwiazkiem ,jak nie moge tego zrozumiec po co ? ile bylo problemow z arabami tu akurat problem religijny czesto wystepuje , czarnoskorzy w Polsce czuja sie bogami i przebieraja jak moga , ale co dziwic sie im jak tempe poleczki same wchodza im do lozka , Poznalem w Anglii paru indianow , afrykanczykow . czesc z nich to fajni ludzie ale nigdy nie zwiazalbym sie z taka dziewczyna planujac zycie w Polsce wiedzac ze kazdy dzien bedzie przeszkoda . czytajc historyjke Kaski wspolczuje a zarazem wkurza mnie jak lekkomyslnie podeszla do sprawy .... coz bedziesz za to dlugo placila to nie koniec klopotow , a wogole , to do cholery nie mowcie ze nie ma chlopakow wartych zainteresowania jak nie ten to tamten ok , ciao!!!

Autor: Polak z Francji  08.06.2010 zgłoś

Urodzilem sie we Francji 22 lata temu i mam ciemna karnacje. Zostalem wychowany przez matke (Polka) i mam polska kulture we krwi. Od 8 miesiecy jestem w zwiazku z cudowna Polka. Dlugo rozmawialismy zanim postanowilismy byc w zwiazku (wtedy na dystans, teraz juz mieszkam w Warszawie), co swiadczy ze nie tylko uroda ale i charakter sie liczy. Dla tych ktorym brakuje czegos w glowie przypomne ze inny kolor skory niekoniecznie oznacza inna kulture : ) Druga rzecz: Skad sie bierze stwierdzenie ze ludzie z rozna kultura nie pasuja do siebie? Wystarczy ze kazdy sie zainteresuje kultura drugiego a wyjdzie z tego piekny zwiazek : ) Moim zdaniem rozne meskie wypowiedzi powyzej umieszczone odzwierciedlaja tylko i wylacznie zazdrosc. Mialem szczescie mieszkac w kraju z duza roznorodnoscia i w tym kraju czarno-biale zwiazki to norma. W Polsce brakuje niektorym jeszcze pewnej kultury i podrozowania po swiecie : ) Wracam do swoich zajec, a mianowicie gotowanie pysznej kolacji dla swojej kochanej kobiety : ) Pozdrawiam : )

Autor: kropeczka  08.06.2010 zgłoś

Matko!!!!trzymajcie mnie!!!!!jak czytam niektore komentarze to mi sie zle robi!!!!same rasisci tu sa jak mozecie takie bzdury tu pisac!!!!!polaccy katolicki narod smiac mi sie chce gdzie wasza wira jest!!!!!jakie to ma znaczenie koloru skury to tylko w Pl sa zacofani ludzie!!!1a co polscy faceci robia???zdradzaja chleja i tak jest dobrze??????dajcie spokoj na prawde powinniscie sie wstydzic waszych wypowiedzi zal mi was!!!i wstyd ze polacy maja takie zdanie...

Autor: Kpiarz, ale biały  08.06.2010 zgłoś

Pewnie te związki z "Czarnymi" dla ich podobno.....wielkich penisów.....? Mamut by się usmiał........, ale wymarło jego następne pokolenie, więc macie szczęście......

Autor: do kropeczka  08.06.2010 zgłoś

A gdzie ty sie kobieto wyrywasz z komentarzami skoro nie potrafisz pisac?tluk jestes i siedz cicho,wstydu sobie oszczedz.

Autor: TwojZastepca  08.06.2010 zgłoś

DO BARTKA I widzisz czlowieku, to jest twoj punkt widzenia. I jak tu promowac Polske za granica z takimi ludzmi wsrod narodu..? Coz, z takimi jak Ty, Polska pozostanie krajem wodki, i rasistow... Tobie sie na przyklad podoba twoje imie mimo ze jest brzydkie. Tym kobietom sie podobaja inne kultury, inne urody. Kazdy ma swoj punkt widzenia ale twoj jest najwidoczniej zly. Wyjedz choc raz za granice na wakacje to moze zmadrzejesz. Pozdrawia Cie polski mulat : )

Autor: super pala  08.06.2010 zgłoś

Autor: bart (2010-06-08 17:18:50) ----- sporo tu zakompleksionych panów o obrzydliwie, wstrząsająco rasistowskich poglądach... do tych panów: jesteście mali, mniejszy niż wasze karłowate pe..isy, których się tak potajemnie wstydzicie. Nie ma innego wytłumaczenia dla niektórych opinii tutaj niż poważny niedorozwój emocjonalny i intelektualny, często w parze z kompleksami. Do tych, którzy są trochę bardziej otwarci na świat: B.Prus powiedział "Pozwólmy być ludziom szczęśliwi wg ich własnego uznania". Jeżeli ktoś wybiera partnera o innym kolorze skóry, to jego sprawa. Jednemu się życie ułoży, innemu nie. Nikomu nie robi krzywdy. Człowiek o innym kolorze skóry to taki sam człowiek jak my. Gorszy czy lepszy? Nie, są tacy sami jak my, każdy na swój sposób inny od wszystkich innych ludzi. Jedni mają szczere, dobre serce, inny może okazać się potworem, dokładnie tak samo jak sąsiad za ścianą może być taki albo taki. odp . chetnie bym ci wsadzil ......... w dupe you niggerlover

Autor: Polak z Francji  08.06.2010 zgłoś

DO "do polaka-Polak z Francji" Mysle ze Polska juz predzej pokazalaby mnie jako przyklad niz Ciebie. A z ciebie taki młot jakich tutaj mnostwo... Zal mi takich jak Ty : ) Ja sie ze swojego zycia ciesze : ) Ty natomiast z tego co piszesz moglbym wywnioskowac ze masz kompleks z zawartoscia Twoich gaci i rowniez z pustka w Twojej glowie. Takim ludziom zycze w zyciu powodzenia a raczej szczescia bo bedzie Ci to potrzebne : )

Autor: AGA  08.06.2010 zgłoś

Bardzo często przebywam w Hamburgu ,tam jest dużo mieszanych małżeństw i nikt tego nie krytykuje ludzie są bardzo tolerancyjni .Nawet dzieci w przedszkolu są różnych narodowości i nikt się z nich nie wyśmiewa .Niewiem dlaczego u nas w kraju z taką niechęcią patrzy się na osoby z ciemniejszym odcieniem skóry przecież to też ludzie -tacy sami jak my.

Autor: tolerant  08.06.2010 zgłoś

dziki tez czlowiek hehehe

Autor: Alex  08.06.2010 zgłoś

Autor: (2010-06-07 14:09:37) ----- Ja nie jestem tolerancyjna i się z tego szczycę. Uważam że każdy człowiek ma prawo do wyboru, bycia tolerancyjnym, lub nie Szczycic sie mozna czyms a nie z tego,szkoda ze juz sie tak swoja inteligencja nie szczycisz!!!!

Autor: jagodka  08.06.2010 zgłoś

DO KPIARZ ALE BIALY Pewnie te związki z "Czarnymi" dla ich podobno.....wielkich penisów.....? Mamut by się usmiał........, ale wymarło jego następne pokolenie, więc macie szczęście...... ,,, a niewiesz ze nie ladnie wkladac palce do buzi jak juz wkladac to wiedziec co!!!!

Autor: shadow  08.06.2010 zgłoś

Wiecie co wam powiem....PIEPRZENI RASISCI Z WAS I TYLE!!!

Autor: eden  08.06.2010 zgłoś

kazdemu rasiscie-bialasowi, panoszacemu sie tylko dlatego ze jest bialy, z calego serduszka zycze aby jakis czarny dopadl go w CIEMNYM ; ) kącie i na..bał z czystej nienawisci do bialej rasy

Autor:  08.06.2010 zgłoś

do shadow Jacy rasiści murzyni to są dopiero rasiści. Poczytaj http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/31954,polak_zamordowany_przez_czarnych_rasistow,artykul.html

Autor:  08.06.2010 zgłoś

Jeszcze raz to samo http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/31954,polak_zamordowany_przez_czarnych_rasistow,artykul.html

Autor: Gosia  08.06.2010 zgłoś

Czytajac Wasze komentarze, po prostu rece opadaja - oczywiscie mam na mysli wszystkich rasistow!! Od razu przypomina mi sie pewna sytuacja z mojego zycia, ktora wydarzyla sie kilka lat temu. A mianowicie, zaraz po maturze chcialam wyjechac do UK aby podszkolic jezyk na kilka miesiecy, po czym mialam wrocic do PL i rozpoczac studia. Moj wtedy obecny a teraz ex chlopak jak uslyszal o moich planach nie byl zbyt zachwycony, co sobie tlumaczylam tym, ze pewnie bedzie za mna tesknil!! Pozniej okazalo sie ze moja naiwnosc nie znala granic ;) Jeszcze dlugo przed moim wyjazdem nasz zwiazek zaczal szwankowac i rozstawalismy sie i wracalismy dos iebie jak to bywa u nastolatkow! Lecz przy jednej z naszych ostatnich klotni, moj Luby stwierdzil, ze jade do anglii nie po to by sie uczyc tylko, przepraszam za wyrazenie ale musze zacytowac :"ruchac sie z wielkimi palami murzynskimi"! Wtedy nie zdawalam sobie tak do konca sprawe z tego jakim ograniczonym byl czlowiekiem - moze dlatego ze niestety mlodziencza milosc bardzo jest slepa! Dzieki Bogu nasz zwiazek zakonczyl sie i mimo mojej rozpaczy nie zdecydowalam sie na kolejny powrot do niego. Tak jak postanowilam z wyjazdem, tak tez zrobilam. Bedac w Angli wberw przypuszczeniom mojego ex nie uprawialam sexu z zadnym murzynem ani zadnym innym mezczyzna. Ale nie dlatego ze jestem rasistka, po porostu dla mnie sex musi byc z milosci. Jednak zapomnialam dodac, ze moj "ukochany" ex przez caly nasz zwiazek oszukiwal mnie i zdradzal. i moze drodzy Panowie i Pani, ktorzy tak strasznienegujecie zwiazki z osobami innych narodowosci wypowiecie sie na ten temat? Oczywiscie ze nie! ale gdybym napisala ze ten ex byl murzynem, arabem czy hidusem polecialo by mase komenatrzy obrazajacych mnie oraz osoby o innej narodowosci i kolorze skory!! Chce tylko dodac,.ze po powrocie do kraju poznalam wspanialego Mezczyzne - BIALEGO POLAKA, i pobieramys sie w tym roku i nie jest to dla mnie wazne czy jego kolor jest bialy, bo mogby byc czarny zolty obojetnie jaki liczy sie wnetrze!! tylko wnetrze!!!!!

Autor: wali  08.06.2010 zgłoś

artykuly sa normalne ZYCIOWE wiem bo moja znajoma tez jest z czarnoskurym facetem i dokladnie to ja spotkalo co powyzej ALE TE KOMENTARZE POWALAJA JESCZE BARDZIEJ ...

Autor: shadow  08.06.2010 zgłoś

Ajjj dajcie spokoj... Co was drazni w kolorze skory i w ogole co to za roznica?! To tj. ze stereotypem wlosow...blondynka=glupota...bez komentarza...czyli jak sie przefarbuje to nagle bedzie madra i na odwrot? Owszem murzyni w Afryce nie sa tak madrzy jak tutejsza ludnosc bo nie maja takich warunkow do nauki co my, ale to nie znaczy ze odbiegaja inteligencja od nas... Jakbysmy my nie mieli szkol tez bylibysmy zacofani wiec sie cieszcie... Po drugie murzyn, ktory rodzi sie w Polsce,chodzi do szkol itd. dalej jest wyzywany a ma taka sama wiedze lub wieksza niz inni (wiec co w tym madrego? zwykly rasizm)...Moj kolega jest murzynem urodzonym w Polsce, w wieku 23 lat konczy 2 kierunek studiow w tym jeden dziennie, robi dodatkowe kursy...a wielu Polakow teraz konczy swa edukacje na gimnazjum kiblując...i kto tu jest baranem? oczywiscie nie mowie ze nie ma madrych Polakow...jest wielu, ale chce uswiadomic tutaj ze to tacy sami ludzie... Jesli idziemy sladem koloru skory ze jest beee to czemu nie wyzywa sie ludzi białych,ktorzy opalaja sie w solarach itd na machon? przeciez tez sa ciemni... To na tyle , bo nerwy mnie dopadaja jak widze niektore wypowiedzi a przeklinac tu nie wypada... :]

Autor: shadow  08.06.2010 zgłoś

DO EDEN Artykul rzeczywiscie pokazuje beztialstwo ALE na przykladzie jednym nie ukazuja murzynow w zlym swietle... Mam zaraz poszukac przestepstw BIAŁYCH na murzynach? zapewnie bylo by ''ciekawiej'' takze nie licytujmy sie... Po drugie nie mozna nigdy na jednym przykladzie mowic ze cos jest zle...to tak jakby po dokonanym gwalcie przez faceta np z wawy z ulicy X mowiono ze ''na ulicy X w wawie mieszkaja sami gwalciciele''

Autor: powerolmo  08.06.2010 zgłoś

Do MILO. Droga Milo nie jestes obiektywna osoba, poniewaz istniejesz w mieszanym zwiazku. Zawsze staniesz po stronie swojego faceta, prosta sprawa. Gratulje statusu, ktory zupelnie nic nie znaczy, teraz wystarczy tylko czekac na male kundelki, ktore w polskich realiach zawsze beda mialy pod gorke. Kilka lat spedzilem w uk. Wczesniej nic nie mialem do Murzynow, ale po lekturze ich zachowania w metrze, w pracy czy na ulicy uwazam, ze to dzicz. Widzialem tez nie raz jak taki czekoladowy traktuje kobiete. Dno! A do tych co sie zwiazaly z Murzynem - trzeba bylo tez pomyslec o waszych rodzicach i dziadkach, oni chyba sa wazniejsi od czekoladowego chlopaka :]

Autor: Adrian  08.06.2010 zgłoś

chcialbym napisac , kobiety nie sa patriotkami.nie mysla o swojej ojczyznie rodzinie tylko o swoich potrzebach ..trzeba dbac o swoja ojczyzne geny itd..dbac o swoich ,propaganda dzisiejszych czasow lansuje mozgi ludzia ,promuja czarnych .zrouzmcie i myslcie

Autor:  08.06.2010 zgłoś

Jeszcze jedna sprawa, dlaczego zeby byc "fajnym" to trzeba byc tolerancyjnym i otwartym na nowe narodowosci, nowe kultury, mieszane zwiazki, akceptowac tych co lubia pedalowac? Dlaczego? Dlaczego nie moge byc na NIE w sprawie mieszanych zwiazkow? Byc na nie w sprawie pedalujacych? Dlaczego wszyscy do wszystkich musza palac miloscia zebysmy byli "fajni", "swiatowi" i zeby reszta nas akceptowala? Gdzie wolnosc slowa? Aaa zapomnialem, dziala ona tylko w jedna strone :] Zal mi Was :]

Autor: powerolmo  08.06.2010 zgłoś

Zapomnialem sie podpisac po poprzednim wpisem :]

Autor:  08.06.2010 zgłoś

powerolmo jak dla mnie mozna nie byc otwartym na nowe techniki itd., ale na ludzi powinno sie... to tak jakby Ciebie nie akceptowalo spoleczenstwo z powodu Twojego wygladu... Przeciez czlowiek nie wybiera sobie tego jaki ma byc jego kolor skory...

Autor: Beata  08.06.2010 zgłoś

Na pewno nie chciałabym faceta czarnego ani araba.Ale jak patrzę na większość fajnych dziewczyn prowadzających sią z naszymi beznadziejnymi, brudnymi,zapyziałymi facetami, ktorzy pasują do tych dziewczyn na kij do dupy to chyba te mieszane związki są atrakcyjniejsze. Panowie zanim ublizycie spojrzcie na siebie, jak wy się zachowujecie i co sobą zeprezentujecie. Jeden z drugim jak prześpi się po imprezie z pierwszą lepszą napotkaną dziewczyną to w porządku jak to się przytrafi dziewczynie to musi to być już tylko "dziwka". To właśnie jest ta "nasza tolerancja"

Autor: powerolmo  08.06.2010 zgłoś

Do SZCZERY. No wlasnie, maja nas za niewiadomo, ktora kategorie, wiec nie dajmy sobie przynajmniej u nas w kasze dmuchac! Mowilem to juz wiele razy i powiem jeszcze raz - Nie szumiec na cudzej ziemi jak to mi jest tu zle! Jak sie nie podoba to wracac do siebie i po sprawie! Tam sobie mozecie robic i mowic co wam sie podoba. A tutaj glowa do dolu i ccciiiiiiisza :] Takie wlasnie podejscie maja do nas w wielu krajach ue :]

Autor: powerolmo  08.06.2010 zgłoś

Tak, wiem, tego sie nie wybiera. Widzisz ja nie mam wewnetrznej potrzeby akceptacji, nie potrzebuje tego zeby wieksze grono mnie akceptowalo, kochalo i chwililo na lewo i prawo. Zawsze chodzilem swoimi sciezkami. Nie mam profilu na NK, nie wystawiam pod durnymi zdjeciami "slitasnych komentarzy".Moge miec gleboko zdanie innych i tak tez ktos moze podejsc do moich wpisow. I ma do tego pelne prawo, tak jak ja mam prawo powiedziec jak ja sprawe widze. Moge pojechac za granice, zwiedzic, zobaczyc, moge sluchac czarnej muzyki, moge zachwycic sie ich kuchnia, ale nie musze sie godzic na mieszane zwiazki, nie musi mi sie to podobac.

Autor:  09.06.2010 zgłoś

do :anna ".bylo trzeba usunac lepiej by dla wszystkich bylo twoj syn bedzie mial przesrane I tyle,najlepiej pakuj manatki I won z polski. " omg:P miałaby usunąc (zabić dziecko) tylko dlatego że będzie miało inny kolor skóry? zal mi cie...

Autor: ola  09.06.2010 zgłoś

do :anna ".bylo trzeba usunac lepiej by dla wszystkich bylo twoj syn bedzie mial przesrane I tyle,najlepiej pakuj manatki I won z polski. " omg:P miałaby usunąc (zabić dziecko) tylko dlatego że będzie miało inny kolor skóry? zal mi cie...

Autor:  09.06.2010 zgłoś

ja nie moge z niektórych komentarzy...;P nigdy nie rozumialam i nigdy nie zrozumiem jak mozna nieakceptowac albo nawet nienawidzic ludzi za ich wygląd. wg mnie to żalosne i niedojrzałe. ps.ciekawe co by sie okazalo jakby kazdy z nas przeanalizowal swoje drzewo genealogiczne xd - "dla mnie kazda kobieta ktora idzie do lozka z czarnym albo arabem to szmata." to co bys zrobil gdyby sie okazalo ze ktoryś z twoich przodkow byl np. arabem xd? to by oznaczalo ze ty tez jestes po czesci. nazwalbys wtedy swoją dziwczynę "szmatą" bo jest z tobą? ;pp

Autor: 1,5 gościa  09.06.2010 zgłoś

ot taka polska wieś, nie ma po co wracać... stereotypy przechodzą z pokolenia na pokolenie, narzekacie na uwstecznione mochery a sami dokładnie tą samą drogą podążacie. co za komentarze prostackie... bieda...

Autor:  09.06.2010 zgłoś

"Autor: Krzyś kochane Panie wniosek nasuwa się sam jesteście w danej chwili zafascynowane ich czarnymi fiutami ,tracicie trzezwość umysłu ,myślicie tyłkiem a nie głową doskonale zdajecie sobie sprawę że w naszym kraju takie związki nie są tolerowane ,robicie sobie krzywdę nie mówiąc już o dzieciach z takiego związku .Zastanówcie się jedna z drugą zanim pójdziecie do łóżka z facetem odmiennej rasy bo rozczarowanie jest bardzo bolesne i zostawia blizny na długi czas .przyjemność trwa chwile a co potem ? " ech...kolejny facet który uwaza że dziwczyny lecą tylko na "czarne fiuty".Oczywiście istnieje wiele takich przypadków, to prawda. ale nie przyszło Ci do głowy że w "bialo-czarnym" związku może istnieć (domyślam się znane Ci) takie uczucie jak milość?? to ze niektore dziewczyny szukają seksu i wrażeń to nie oznacza że wszystkie.To tak jakby po paru przypadkach stwierdzic ze Polacy to sami pijacy xd. A to ze w tym naszym 'wspaniałym' kraju takie zwiazki sa nietolerowane to zasługa takich ludzi jak Ty i naprawde nie jest to powod do dumy.

Autor: kamixx  09.06.2010 zgłoś

Mowienie typu ,,wszyscy murzyni to chamy i polki leca tlyko na ich fiuty,, to tak jak by powiedziec i polakach ,,wszyscy polacy to alkocholicy,, Polska to zacofany kraj i tak sie raczej nie zmieni jeszcze przez najblirzsze parynascie lat! Polacy ciagle narzekaja ze nie jestesmy tak rozwinietym krajem jak inne ale sami nie robia NIC by to zmienic! To wlasnie dlatego malym mulatym dzieciom jest tak trudno zyc w tym pieprzonym kraju. Sama mieszkam w angli juz od 5 lat i i mam chlopaka ktory jest mulatem i wracac do polski nie zamierzam. dlaczego ? Bo w polsce nie ma zadnej przyszlosci ! tutaj moge robic co chce, miec prace z ktorej jestem zadowolona i szczesliwa no i tutaj zwiazki czarno-biale sa na porzatku dziennym a gdybym pojechala do polski z moim chlopakiem to byla by WIELKA sensacja i wydarzenie roku ! nie mowiac juz o debilnych kometarzach na ulicy .. TAKA JEST POLSKA I RACZEJ JESZCZE PRZEZ DLURZSZY CZAS SIE NIE ZMIENI, TYLKO ZAL MI TYCH LUDZI KTORZY SA TACY ZACOFANI I NIETOLERANCYJNI. NIEKTORZY SADZA ZE BIALY DLA BIALEJ A CZARNY DLA CZARNEJ... A TO NIBY DLACZEGO?! BOZE LUDZIE TO WOLNY KRAJ !!!

Autor: PawełTomczak  09.06.2010 zgłoś

Kolor skóry to najmniejszy problem. Problemem może być kwestia kultury. Człowiek wychowany w kulturze podporządkowującej kobietę mężczyźnie może ukazać swoje prawdziwe oblicze po przeminięciu zauroczenia, kiedy dziecko zaczyna płakać w nocy... albo kiedy spotka kolegów lub kogoś z rodziny. To należy uwzględniać przed stworzeniem stałego związku.

Autor: Kasia  09.06.2010 zgłoś

Wstyd mi za Polakow. Jestescie ograniczeni i prymitywni. Proponuje cofnac sie do historii i wtedy mozemy mowic ktora rasa jest gorsza. Bialy ktory bil czarnych i wykorzystywal do ciezkiej pracy niewolniczej czy czarny ktory cale zycie ciezko pracuje i nie narzeka jak POLAK.Tak naprawde nie tolerujecie innych bo sami sie nienawidzicie i macie mnostwo kompleksow i zawsze sie martwicie co znajomi powiedza.

Autor: qert  09.06.2010 zgłoś

Nie rozumiem jednego. Co komu do tego kto z kim sypia ? lol Co komu do tego jakiego partnera/partnerkę wybiera sobie osoba narodowości polskiej. To tak jak byście mi powiedzieli , że mam nie jejść chleba z szynką na śniadanie tylko płatki owsiane z mlekiem....

Autor: Totemhound  09.06.2010 zgłoś

A co - Ty jesz chleb z szynką na śniadanie? A w Etiopii dzieci głodują! Od jutra proszę w suwać płatki owsiane z mlekiem!

Autor: Szokolok  09.06.2010 zgłoś

Coz, przykre to ale prawdziwe, ze murzyni w europie stali sie wyjatkowo leniwi i wygodni. Zyja po linii najmniejszego oporu. Na szczescie w Polsce nie mamy jeszcze zbyt wielu brudasow choc i to niestety powoli sie zmienia. Murzyn jest zgrabniejszy i silnijeszy od Bialego - zazwyczaj, i kobiety lubia ich sylwetki, jednak nie wiedza, ze taki stan rzeczy to tylko i wylcznie setki tysiecy lat ewolucji, ktora tworzyla murzynow pod katem sily fizycznej - tak, tak, natura stworzyla murzyna do pracy. Ciezkiej i fizycznej - bez zlosliwosci itp - murzyn nadaje sie tylko do pracy - duze silne ramiona, zwinne ruchy, mniejszy mozg, skora odporna na oparzenia sloneczne, aktywniejsze gruczoly potowe, zeby c hlodzic organizm przy zmeczeniu (niestety, murzyni tez znacznie bardziej smierdza niz ludzie czystych ras). Poza tym, to Bialy czlowiek odkryl wszystkie kontynenty i sie na nich osiedlil a murzyn od zawsze byl sila robocza, jednak dzis, gdy w zycie powchodzily ustawy i prawa o traktowaniu ludzi, ci szybciutko je wykorzystali. Najlatwiej idzie im z tlustymi niemkami i naiwnymi polkami, ktore mysla, ze ich morus apollo sie w nich zakochal - tymczasem on traktuje je jak zlew na sperme (patrz: czarnuch Simon, ktory zarazil kilkanascie polskich kuureff wirusen HIV) po czy wyrzuca za drzwi. Dlatego polki skazone murzynskim nasieniem powinny byc deportowane tam, gdzie przebywa ich brudas - nie chcemy w Polsce zadnych smoluchow, zadnych brudasow - tymbardziej malych murzynkow bo to hanba dla Czystej Rasy.

Autor: g  09.06.2010 zgłoś

Dla uporządkowania: 1. Owszem, Polska jest jeszcze wciąż rasistowskim i ksenofobicznym krajem - to niedobrze. 2. Niestety, to że w Europie jest coraz więcej ludzi "kolorowych" i że niebawem biały kolor skóry będzie dotyczył mniejszości to jest fakt. Czy to dobrze czy źle - nie wiem. Ale trochę dziwnie mi z tym :/ 3. Niestety, to że nasze drogie Panie, co do zasady, lecą na tych właśnie "kolorowych", jest niezaprzeczalnym faktem. W większości są one po prostu łatwe i tanie... a do tego jeszcze głupiutkie i buńczuczne... Najlepszym na to dowodem jest przypadek wspomnianego Simona Molla (na litość, o czymś on świadczy prawda? to jest po prostu porażające...). Zresztą wystarczy się przejść po bardziej modnych klubach, w których bywają obcokrajowcy - naprawdę nie muszą się wykazywać charakterem ani wnętrzem aby większość latała wokół nich i oddawały się już prawie na parkiecie... Przykre, ale prawdziwe. Także drogie oburzone Panie - miejcie pretensje do swoich koleżanek, które w taki właśnie sposób postępują i kształtują o Was opinię.... Na pocieszenie dodam, że również faktem jest, iż większość Polaków to buraki i chamy - to też przykre. Tylko że wydaje mi się, że generalnie większość samców to buraki i chamy, niezależnie od koloru skóry... Więc to uwielbienie do śniadych ma może jednak jakiś podtekst seksualny? Obawiam się, że zdecydowanie - i nie ma tutaj o co kruszyć kopii... Przypadek Kasi jest wyjątkowo niesmaczny, oburzający i... niestety typowy. A wiec drogie Panie, bądźcie sobie z kim chcecie, nawet z zielonymi, ale albo używajcie najpierw główki, albo liczcie się z takimi komentarzami - proste...

Autor: kozi  09.06.2010 zgłoś

jakby normalnych białych ludzi nie mialy d oszczescia skoro chcecie zwiazkow z czarnymi idzcie do jego kraju a nie Polske ciapatymi zalewacie

Autor: Piotr  09.06.2010 zgłoś

Niestety od czasu jak zamieszkalem w Londynie pozanlem dobrze czarnych ludzi..Trudno al;e prawda jest taka ze smieradza,sa leniami,brudni i mysla ze wszytko im sie nalezy...sa poprostu cfaniakami...Nie moge pojac jak biala kobieta moze z brudnym i smierdzacym potem muzrynem uprawiac sex...tfu

Autor: LARY  09.06.2010 zgłoś

TAK TO JEST OGLĄDA SIĘ PORNOSY A POTEM CHCE SIĘ MIEĆ CZARNA KIEŁBASĘ W GEMBIE PSEUDO POLECZKI ...DO PAKISTANU ALBO AFRYKI I NIECH TAM WAS SZMACĄ CZARNE PEREŁKI...

Autor: xyz  09.06.2010 zgłoś

Co za ....! Czemu waszym zdaniem murzyn szmaci kobiete?

Autor: on  09.06.2010 zgłoś

kobiety poprostu lubia duza "krakowska podsuszana" lubimy odmiennosci. i tu jest problem. kobiety chca szacunku a zachowuja sie jak szmaty z meszczyznami niezaleznie od koloru ich skory. najlepszy jest ten komentaz w ktorym kobieta traktowana byla jak dziwka a teraz nawet chwali swego obecnego polskiego meza tylko ze w lozku mysli o tamtym. typowa kurwa

Autor: white master  09.06.2010 zgłoś

móżyn z afryki pier.... jak dziki

Autor: TwojKutas  09.06.2010 zgłoś

Czyzby niektorzy mieli tutaj kompleksy ze swoim fiutem? : ) "TAK TO JEST OGLĄDA SIĘ PORNOSY A POTEM CHCE SIĘ MIEĆ CZARNA KIEŁBASĘ W GEMBIE", "kochane Panie wniosek nasuwa się sam jesteście w danej chwili zafascynowane ich czarnymi fiutami", itd... Panowie, jak sie ma mala paleczke i sie z tego wstydzi to sie siedzi cicho i sie nie narzeka z tego powodu ze inni maja WIEKSZE bo to po prostu zalosne : ) Mulat z duzym sprzetem was pozdrawia : ) PS: Tak na pocieche dla malych penisow ---> http://www.powiekszanie.com.pl/

Autor: juz wam pisalem hehe  09.06.2010 zgłoś

Juz wam mowilem,powtorze jeszcze raz powiem,moj chuj dluzszy niz wasze zwoje mozgowe :D umarlo kiedys dziecko murzyna,poszlo do nieba i Bog dal mu skrzydelka,murzynek zapytal boga...wiec teraz bede aniolkiem?nie corva! nietoperzem i spierdalaj!

Autor: czarnuchy  09.06.2010 zgłoś

To juz jest qwa smieszne,laski pierwsze co robia to szukaja czarnych kutaskow,pozniej lamet i placz mam hiv itp.Ciort wie w co on tam wkladal wczesniej kutaska(strach nawet myslec)Lansuja sie te nasze polskie blachary,bo musi byc czarny qwa mac trzymajta mnie gdyby europa nie wpuszczala tu tego syfu to z kim by byla jedna druga

Autor: Tomek  09.06.2010 zgłoś

A u mnie na statku murzyni sa tylko do sprzatania nie zajmuja zadnych wyzszych pozycji ale sa generalnie mili moze troche leniwi to fakt ale rozspiewani:)

Autor: seba  09.06.2010 zgłoś

ja mysle ze szystkiemu winne jest prawo. w usa lata lata temu za takie zachowanie oboje by wisieli (on czarny i ona biala). jeszcze jedno a dlaczego biali mezczyzni jakos tak nie sa widoczni tu tam z czarnymi kobietami??

Autor: Normalny  09.06.2010 zgłoś

Jak chca murzynow za mezow, top niech wyp... z nimi do Afryki. Ja na takich ludzi takie zwiazki nie mam ochoty patrzec. Mieszkam w slowianskim kraju, zwanym Polska, inie mam nic przeciwko obcokrajowcom, z wyjaktkiem czarnych i cyganow - pasozytom dziekuje.

Autor: Beti  09.06.2010 zgłoś

Ja swojego Makumby :* nie oddam za żadne skarby, bo gdzie ja znajde drugie 22cm

Autor: Lesotho  09.06.2010 zgłoś

Nie zgadzam się z opinią o "polskim rasizmie". Uważam, że to jest problem jakiegoś marginesu. Najczęściej sprowadza się do marudzenia jakichś pijanych dresów z nieudanym życiem seksualnym.

Autor: elf  09.06.2010 zgłoś

przyszły czasy ze kobiety są bezwstydne a męrzczyzni niemoralni. SĄ to miotacze płodów i podajniki spermy , sorry ale żal straszny :( ludzie obudzcie sie wreszccie,nie wszytko kreci sie wokół lizania dupek i fiutów

Autor: lila  09.06.2010 zgłoś

Jestem studetką 4-go roku.Na moim pietrze w akademiku mieszka murzyn gey Jest b.sympatyczny.Nie macie pojecia ilu facetow polakow do niego przychodzi,praktycznie codziennie inny.Obścisuja sie na korytarzy a co rob ia w okoju,to mozna sie tylko domysleć. Najśmieszniejsze jednak jest to,że wiekszość polakow ktorzy do niego przychodza ma dziewczyny.Na nastepny dzien prowadzaja sie z nimi za rączke jak przykladni hetero. Wiec WY co iszecie o czarnych kielbasach przymknijcie sie lepiej bo sami jestescie niewiele warci.Dzisiaj piszesz komentaż a wieczorem pukasz do drzwi po krakowską podsuszaną.

Autor: Fedor Emalienko  09.06.2010 zgłoś

To prawda co tu niektórzy piszą.Mieszkam w angli juz jakis czas i moge śmiało stwierdzić że jest tu dużo polek z czarnymi dziecmi ale czesto i gęsto się widuje je niestety same bez tatusia bo tatuś zrobił swoje i sie zmył .Sam znam osobiscie jedną panią ktora ma czrne dziecko z nigeryjczykiem ale on o nim zapomniał a dziecko potrzebuje zjeść ubrać sie itp.Tak wiec drogie matki Polki zastanówcie się co robicie bo wielka czarna pyta jak napisał kolega wyżej to nie wszystko !!!!!

Autor: kropeczka  09.06.2010 zgłoś

Jestecie rasici i koniec!!!!a co do mojej pisowni i jezyka polskiego to przepraszam nie mieszkam w PL 25 lat wiec mi slabo idzie.Szkoda mi was naprawde i zal!!!ptasie muszczgi!!!!!!!hehe boicie sie ze wam obcokrajowce kobiety zabieraja,ale widocznie jestescie do nieczego tak jak i tu widac...

Autor: Grigorij  09.06.2010 zgłoś

Iwono z Torunia, bardziej ta Twoja koleżanka która związała się z Niemcem jest dziwką niż Ty. Szkopy to brzydale i mają świńskie nawyki, z takim można być tylko dla kasy. Znałem kiedyś czarnoskórą kobietę, była bardzo ładna i seksowna.

Autor: S  09.06.2010 zgłoś

Biało-czarne ścierki w które murzyni wycierają swoje fallusy

Autor: Rocco  09.06.2010 zgłoś

W okresie studiów, na moim kierunku było kilku kolorowych, miałem okazję ich obserwować z czasem wiązali się z Polkami. Obsrewowałem też zachowanie Polek. Oczywiście każda odmienność pociąga, kobiety też interesuje odmienność. Ja również miałem epizod z Azjatką, było super, gdybym miał okazję powtórzyłbym jeszcze raz! Niektóre z tych dziewczyn wiązały się z nimi na stałe, a w zasadzie na dłuższy czas. Nie znam szczegółów ale wiekszośc tych związków kończyło się jeszcze na studiach. W niektórych przypadkach ja lub moja dziewczyna rozmawiałliśmy o powodach rozstań. Mogę więc z całą odpowiedzialnościa powiedzieć, że na dłuższą metę różnice kulturowe są nie do pogodzenia i kończą się fatalnie, zwłaszcza jeśli chodzi o traktowanie i rolę kobiety w związku, życiu itp. Współczuję jeszcze bardziej ich kolorowym dzieciom, gdyż w Polsce bedą mieć trudne zycie. Z jednej strony jesteśmy jeszcze zamkniętym, zaściankowym społeczeństwem, z drugiej dziewczyny, które ufaja,że ich czarnkskóry kochanek bedzie tak samo zabiegał o nie teraz kilka lat po ślubie są naiwne i w ogromnej większości przyjdzie im za to zapłacić. Ale też jest grupa kobiet, które zafascynuje czarnoskóry mężczna, nie od dzisiaj wiadomo,że są wspaniałymi kochankami i mozna je zrozumieć. Wielu mężczyzn chciałoby iść do lóżka z murzynką. Sądzę,że wiele kobiet marzy o tym ,żeby spróbować jak to jest z murzynem, tylko nie chcą się przyznać, notabene moja przyjaciółka, gdy się dobrze poznaliśmy powiedział, że chciałaby spróbowac z murzynem.

Autor: Paul RUNIGA  09.06.2010 zgłoś

Małżeństwo polsko - afrykańskie ;) Polska ma mocne więzi z Afryką, co ważne, nie są one poplamione krwią niewolnictwa, kolonializmu itp. * Święty Maurycy to szczególna postać w historii Polski. Włócznia tego afrykańskiego centuriona została wręczona przez Ottona III Bolesławowi Chrobremu podczas zjazdu gnieźnieńskiego, stając się w ten sposób jednym z insygniów władzy królów polskich -jedną z największych relikwii państwa polskiego. Święty Maurycy, ciemnoskóry dowódca legii tebańskich poniósł męczeńską śmierć, odmawiając złożenia ofiary pogańskim bogom. * Generał Władysław Jabłonowski (1769 - 1802). Wśród dowódców Polaków znajdziemy Afrykanów i to już w latach 1802 (za panowanie Napoleona Bonaparte’a); mowa o generale Władysławie Jabłonowskim. * Aleksander Denis. Afrykanin, który służył na dworze biskupa krakowskiego, a później został starostą! Ożenił się z kobietą z podkrakowskiej wsi, z którą miał syna. Pierwsze małżeństwo polsko-afrykańskie! * Jan Lapierre. Afrykanin, były kamerdynera Tadeusza Kościuszki. Za zasługi dla naczelnika oraz za oczytanie i znajomość kilku języków, został mianowany skarbnikiem księcia Dominika Radziwiłła. * Ira Aldridge. Aktor w tragicznych rolach szekspirowskich szczególnie w Otellu. Od 1852 roku występował m.in. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Łodzi, gdzie nagle zachorował i zmarł 7 sierpnia 1867. Tam też spoczywa na cmentarzu ewangelickim. * Ksiądz Daniel Farimden Sorur. Pierwszy afrykański ksiądz na polskiej ziemi. Jeden z księży odprawiających mszę przy ołtarzu w kościele Św. Barbary podczas uroczystości pogrzebowych Adama Mickiewicza w Krakowie w 1890 roku. Wiele lat później zostanie ogłoszony błogosławionym przez papieża Jana Pawła II. Dziś niektórzy cierpią z powodu swoich kompleksów... żalą się i obrażają innych za to, że maja inną karnację. To żałosne i małostkowe. Salve...

Autor: S  09.06.2010 zgłoś

I tak w Polsce pojawił się AIDS.Miłej zabawy z popaprańcami.

Autor: knales  09.06.2010 zgłoś

Dobrze wam kur*wy jedne zachciało się wam dużego czarnego chu*ja do dupska, kur*wy granata w pizde i odpalić wtedy nie będzie się chciało mieć asfalta w piździe . Justyna z Warszawy kurwiszcze, Iwona z Torunia kurwiszcze, Iwona z Torunia kurwiszcze!!! A na wakacje po co jeżdżą polskie ścierwa do turcji, egiptu, grecji itd itp żeby wyjebać się z czarnuchami kur*wy jeb*ane. Życzę tym kur*wom co się jeb*ały z czarnymi małpami żeby jak najszybciej zaraziły się aids i jak najszybciej zdechły!!!

Autor: hans  09.06.2010 zgłoś

spędziłem 18 miesięcy w arabskim kraju. widziałem jak patrzą na białe kobiety i co między sobą mówią- drogie panie jesteście dla nich za łatwe, za szybko rozkładacie nóżki. tam żadna arabska dziewczyna "nie da" bo wie co to honor, mąż, rodzina i nie będzie się plugawić bo .....albo męża nie znajdzie albo krewni ją obiją, wygnają, spalą lub ....zabiją w imię honoru rodziny. dlatego polki są łatwym mięsem bo głupie i posłuszne i :) zawsze zakochane po 5 min znajomość bo kolega czarny i odmiany się zachciało. co do czułości arabskich kochanków- widziałem spalone dzieciaki za winy matki. dlaczego? bo "myślący" arab nie spali żony za kłótnie (nie będzie później takiego potwora używał) tylko dziecko - najczęściej dziewczynkę bo są dla nich nic nie warte..... jest to smutne ale prawdziwe bo nie raz nasi lekarze próbowali pomóc takim dzieciom na bramę przyniesionym.. bicie w twarz, bicie kijem, kopanie kobiet - czcigodnych sióstr w islamie - na ulicy to...norma. chcecie jeszcze męża araba? dodam, że jak wyjeżdżałem to byłem zafascynowany islamem kulturą, arabami a wróciłem ....... rasistą który uważa ze trzeba bronić Polski, rasy tak jak król Sobieski. jeszcze przypowiastka-prawdziwa miejsce ad diwniyah w iraku: raz dziadek przyniósł poparzone rodzeństwo, dziewczynkę i chłopca. maluch drą się cały szpital biega- środki, okłady skóra itp aby tylko pomóc dzieciom... stary przez araba tłumacz mówi że chce rozmawiać z doktorem- doktor myśli, że chodzi o dzieci uczuleni, jakieś info itp więc podchodzi a dziadek że prosi o jakieś tabletki bo go gardło boli...........:)) coś więcej mam dodać????? pytania????

Autor: Ahmed  09.06.2010 zgłoś

Ja kochac polki,polki tanie na albana markiecie,mija bracia i mahhamads pzykac blondynki i rude za pol ceny.Jarek to dobry polak zawse tanio da polka.ja chce europa passport to sie ozenic z polka i miec z na 7 mahamedow i hakanow.Allah was kochac ihciec zeby polska naroda budowac wiecej swiatyni w polsce dla nasej pokojowej religi 'Islam' my nie terorysci mi kochac was wy nasi bracia,wkur** cie mnie i mija braci jak hciecie budowac kosioly u nas w Pakistanie ale my mozec mies ilsam w europa.allah was kocha

Autor: Karolcia 22  09.06.2010 zgłoś

Wiele się mówi o tym, że wyspy są takie tolerancyjne, g... prawda gdy spacerowałam z moim znajomym z Indii, to Anglicy patrzyli się na nas strasznie, ta cała tolerancja to jeden stek bzdur, nawet nawalona Brytyjka nie puśći się z facetem innej rasy bo to jest dla niej upokarzające, za to na mojego faceta z Polski jęzory wywalają , może dlatego, że nie jest tak zniewieśćiały jak reszta mężczyzn, tylko biali faceci i tylko śłodkie małe blond dzieciaszki :) pozdrawiam normalnych.

Autor: hmm  09.06.2010 zgłoś

Do Hans. Nie rozumiem twego zaskoczenia z faktu ze kobiety sa bite przez swoich arabskich mezow.W Polsce to samo. Moze nie na ulicy ale w domku tak po cichu zeby swiadkow nie bylo. Co to za roznica Arab czy spity Polak, ktory oklada swa zone i dzieci. Aha pewnie Polak bo bialy to wyzsza rasa i mu wolno...ja juz nic nie zozumiem...

Autor: ona  09.06.2010 zgłoś

Kiedy wreszcie cała ta ciemonta naszego świata zrozumie,że bycie Murzynem to nic innego jak wiecej barwnika w skórze zwanego melaniną..którego jest wiecej ze wzgledu na klimat w jakim żyją..co innego kultura...innej kultury jest np. Belg,Holender, Norweg czy każdy inny "biały"...i to nie ma nic z kolorem skóry tylko z wychowaniem i obyczajami panującymi w ich kraju...jak czytam niektóre komentarze to az wstyd,że muszę żyć wsród tak zacofanych ludzi...przecież tak samo pieprzniety może być Polak, Niemiec, przykładowy Belg czy Norweg...tak samo mogą zdradzać czy bić swoje kobiety jak również być wspaniałymi kochającymi mężami i ojcami...ludzie zastanówcie sie nad swoją głupotą...Boże patrzysz na to i nie grzmisz????

Autor: do hmm  09.06.2010 zgłoś

spoko spój na skale zjawiska tu, a tam tu jest bita co piąta, a tam co piąta nie jest bita.

Autor: 22cm  09.06.2010 zgłoś

DO KAROLCIA 22: Upokarzajaca to Twoja morda musi byc i Twoje brzydkie blond dzieciaszki. A normalna to Ty zapewnie nie jestes i zycze Ci zeby jakas Ci tam ukradla twego "faceta z Polski". "nawet nawalona Brytyjka nie puśći się z facetem innej rasy" Najwidoczniej jeszcze alo podrozowalas i malo znasz ten swiat. Twoja wizja i znajomosc naszego swiata jest ewidentnie mala, tak samo jak pewnie (mikro)penis Twojego faceta.

Autor: Karolcia 22  09.06.2010 zgłoś

do 22 mm ( bez komentarza )

Autor: Doras2  09.06.2010 zgłoś

Nie chcemy mieć czarnych ani sniadych sąsiadów. Nie potrafia przystosowac się do naszej kultury, Chca ją zmieniać na swoja mimo ze sami uciekli ze swojego kraju, z syfu i brudu.

Autor: piter  09.06.2010 zgłoś

ja mam żonę murzynkę i nie wyobrażam sobie żebym mógł być z białą. Czarne kobiety są kochane, pracowite, nie marudzą a w łóżku są gorące jak słońce!!

Autor: hans  09.06.2010 zgłoś

do hmm przepraszam ale nie rozumiesz. tutaj bije się kobiety, tak to prawda ale tam się robi to tak jak bije się osła żeby szybciej szedł... u nas sporadycznie zobaczysz bicie kobiety na ulicy a tam to norma i jeszcze zachęta reszty arabów. tu cię tato w "dupę" na ulicy nie kopie, ani nie bije w twarz pięścią (pomijam patologie) a tam to norma... tutaj nie musisz zakrywać się szczelnie czarną szmatą przy 50 stopniach dla "swojego" dobra a tam.... zresztą ciężko jest to wszytko tłumaczyć tym, którzy tego nigdy nie widzieli od kuchni a nie z punktu leżaka w egipskim kurorcie proszę nie mówcie że oni u nas są inni- tak, przepraszam są bo dobrze się maskują i nigdy nie pokażą ci właściwej, prawdziwej twarzy i duszy która wynika przecież z wychowania i kultury która ich otaczała.. Dodatkowo: ....prorok w swoich przypowieściach (hadisach) powiedział : kobieta to pole, wchodźcie więc na nie kiedy chcecie i uprawiajcie jak chcecie aby plon wydały dorodny.... prawda, że ładne ujęcie czcigodnych sióstr w islamie tego chcecie? to jest miłość, partnerstwo, prawdziwy związek? jeżeli tak to zapraszam do Pakistanu i Afganistanu tam kobiety kara się chłostom bijąc je biczami (nahajkami) których używa się do popędzania koni i osłów.

Autor: Rocco  09.06.2010 zgłoś

Nikt przy zdrowych zmysłach nie twierdzi, że murzyn, czy arab to nie człowiek. Ale tak się składa,że dzielą nas tak istotne różnice kulturowe, że trudno jest je zaakceptować i zniwelować. Nie jest tajemnicą, że w islamie pozycja kobiety jest drugorzedna i gorsza niż mężczyzny. Każda, która się decyduje na związek z takim mężczyzna tak wychowanym musi liczyć się z tym, ze np. będzie siedzieć w innym pokoju lub w kuchni, gdy przyjdą do niego jego koledzy, bo takie sa ich zwyczaje. Tak się zresztą składa, że problemy prawie zawsze sa z murzynami i arabami. Azjaci również mieszkają wśród nas, ciężko pracuja, szanują kulturę nowych ojczyzn. Arabowie i murzyni, gdziekolwiek się pojawią narzekają i rządaj dla siebie przywilejów, taka mają mentalność, zreszta w swoich krajach tez nie potrafia sie dogadac miedzy soba. Uciekają ze swoich krajów bo jest im tam źle, ale gdy pojawiają się w u nas, natychmiast oczekuja, że będziemy respektować, a nawet my przyjmiemy ich prawa, od których niedawno uciekli do nas.Nie mozemy do tego dopuscic. Mam liberalne poglądy ale własnie dlatego,że trochę poznałem świat, wiem, że imigranci powinni być traktowani przyjaźnie ale pod warunkiem,że będą bezwzglednie przestrzegać i podporządkują się naszym prawom i zwyczajom. Na bliskim wschodzie nikt sie mnie nie pyta czy jestem muzulmaninem, musze podporzadkowac sie panujacym tam prawom, koniec, kropka. Oni u nas tez powinni byc tak traktowani. Jeżeli nie to muszą liczyć się, że wrócą tam skad przyszli. Oczywiscie brytyjczycy sa rasistami. Rodowity brytyjczyk odnosi sie z wyzszoscia sie nie tylko do klorowych ale pozostalych imigrantow

Autor: White Power  09.06.2010 zgłoś

Precz z jebanymi czarnuchami śmierdzącymi zresztą.Jak tak dalej pojdzie to za kilkadziesiąt lat biała rasa wyginie tylko bedą czarni i mulaci kurwa pojeby zajebane!!!Co piszecie ze to tylko kolor skóry gówno prawda oni poprostu śmierdzą wydzielają nieprzyjemny zapach a w lato jak sie siądzie koło takiego czarnego śmierdziela to mozna pasc kurwa ze smrodu taka prawda!!!Czarnuchy spierdalac tam gdzie wasze miejsce czyli do afryki kutasy obrzydliwe.

Autor: muszka  09.06.2010 zgłoś

Powiem tak - nie jestem rasistka ale musze przyznać ze kiedys byłam bardziej tolerancyjna niz jestem obecnie..wszystko zmieniło się po tym jak kiedyś (z powodów słuzbowych) musiałam wyjechac na kilka miesięcy do dubaju-niby taki piekny ale to wystarczyło by przekonac się jacy są i potrafia byc ci "wspaniali, wychwalani" głównie przez kobiety - pakistańczycy, arabi czy hindusi (oczywiście nie moge generalizowac poznałam tam równiez wielu sympatycznych i kulturalnych ludzi), ale niestety duża większośc z nich jest poprostu cwaniakowata (patrza gdzie tu tylko zarobić, przy tym najlepiej nic nie robiąc) są leniwi, krzykliwi, mysla że wszystko im wolno, niby sie do ciebie uśmiechają a za plecami traktują Białych z pogardą (tak własnie ich,juz o białych kobietach nie wspomnę) i niestety ich higiena tez pozostawia wiele do życzenia. Teraz juz wiem ze nigdy bym nie chciała z kimś takim być, a co dopiero sypiać i być dotykaną:-((( o małżeństwie już nie wspomnę!:-((( z nikim tam nie byłam związana i mając Wolność Wyboru mam nadzieje ze nie bede chciała/musiała. Zreszta po co się nad tym zastanawiać - Mam dobrego męża, jest Polakiem,kochamy sie, szanujemy, jest nam ze sobą dobrze i nie zamieniłabym tego na żaden egzotyczny akcent!!

Autor: heh...  09.06.2010 zgłoś

nienormalni ludzie jestescie! zawsze wyrzekaja sie ze nie jest sie rasista a jak przychodzi co do czego to przeklinacie na wszytskie mozliwe strony i wyzywacie i niestworzone historie wymyslacie... ja znam wiele czarno skorych osob i uwielbiam ich, nie widzialabym problemu zeby sie z taka osoba zawiazac na stale. czarny kolor skory nie oznacza ze gorszy nie ich wina ze maja wiecej melaniny... czlowiek jak czlowiek i komentowanie czy kasia jest dziwka to troche nie fair.. kazemu moze sie zdarzyc spontaniczna noc... a ze sie troche rozczarowala potem.. nie jej wyna ze koles byl hamem, justynie moge tylko pogratulowac :) a iwona polecam pooswajac twoich najblizszych z ta wiadomoscia, ale najwazniejsze jest to ze wy jestescie razem szczesliwi :)

Autor: o jeny  09.06.2010 zgłoś

Anka ty głupia prymitywna kur..@@.wo rasistko~~~~ To tacy ludzie jak ty powinni wypier ..z Polski. Albo lepiej-zagazowac takie jak ty ze swoimi pogladami!!!

Autor: gość1  09.06.2010 zgłoś

"Ja nie jestem tolerancyjna i się z tego szczycę. Uważam że każdy człowiek ma prawo do wyboru, bycia tolerancyjnym, lub nie " Nie tylko brak tolerancji jest Twoją wadą. Z poprawnym wypowiadanim się po polsku też masz problemy.

Autor: WuuuuuuuuuuuuWuuuuuuuuu  09.06.2010 zgłoś

-----piter---- i śmierdzą potem, nawet jak się myją. Taki urok czarnych :-)

Autor: piter  09.06.2010 zgłoś

wiesz wuuuuuwuuuuu może i nie pachną jak białe szyneczki ale co potrafią robić z tłeczkiem :))))) A swoją drogą to wprawdzie mam żonę ciemnoskórą ale myślę że biali powinni zrobić tak jak arabowie, pilnować swych kobiet i nie oddawać innym. Tak by chyba było najlepiej, a już w ogóle naj naj to gdyby małżonkowie jeszcze wyznawali tę samą wiarę. Ale to tylko moje zdanie, nie twierdzę bowiem że różnice są nie do pokonania (w końcu sam jestem z murzynką ateistką a ja białas katolik ;-)

Autor: WuuuuuuuuuuuuWuuuuuuuuu  09.06.2010 zgłoś

Nie mam nic przeciwko czarnym, żółtym czy czerwonym, napisałem tylko to co wiem. Ja tam wolę związki jedno rasowe, i nie mam tu na myśli jedno narodowościowych. Ale co komu pasuje a o gustach się nie dyskutuje.

Autor: zly  09.06.2010 zgłoś

Oj,przestancie sie zachwycac ta Anglia,Angole sa najwiekszymi rasistami na swiecie,zadna brytyjka z 'upper class' w zyciu nie zwiazalaby sie z czarnym badz sniadym,rodzina by sie je wyrzekla. Poza tym rasizm wsrod czarnych tez istnieje,moj znajomy mial dziewczyne Murzynke,ale nie mogla go nigdy przedstawic rodzicom,bo jej ojciec i bracia spraliby ja za zwiazanie sie z bialym..

Autor: JAGODKA  09.06.2010 zgłoś

DO SEBA ja mysle ze szystkiemu winne jest prawo. w usa lata lata temu za takie zachowanie oboje by wisieli (on czarny i ona biala). jeszcze jedno a dlaczego biali mezczyzni jakos tak nie sa widoczni tu tam z czarnymi kobietami?? jeszcze pytasz dlaczego zadna z tamtych dziewczyn nie zechciala by pijaka polaka ktory by ja bil zdradzal i poniza,l wiesniaku

Autor: lalusia  09.06.2010 zgłoś

fuuuj ja bym z czarnuchem w zyciu nie poszla!!!!!!!!

Autor:  09.06.2010 zgłoś

po co chodzic do solarium niszczyc swoje cialo pomieszajcie sie wszyscy i bedziecie dumni z opalenizny waszych maluszkow wedlug mnie sa przesliczne

Autor: makumba  09.06.2010 zgłoś

Kto polizał by różową fugę murzynki :P

Autor: SARABI  09.06.2010 zgłoś

Jest tylko jeden powód: kultura i wychowanie, który trzeba dobrze przeanalizować. Nie kolor skóry, ale właśnie pochodzenie, wychowanie. Trzeba też pamiętać, że ci (czarni z Afryki) w świecie białych zawsze będą mieli kompleksy. Z kolei to będzie przyczyną ich takich czy innych zachowań i traktowania innych, np. białej żony. Czarny facet wychowany w Anglii będzie inny niż wychowany w Senegalu. Inny będzie czarny wychowany w rodzinie katolickiej, inny będzie wychowany w rodzinie muzułmańskiej. Rozumiem, że inność jest bardzo ciekawa. Pokutuje też przesąd, że czarny, to ten dopiero może.... Nierozsądne są dziewczyny, które biorą slub nie przemyślawszy jakie to może powodować problemy w pożyciu z przyszłym mężem - bez względu na kolor skóry. Najpierw trzeba ustalić jak wyglądały relacje w rodzinie przyszłego małżonka, bo prawdopodobnie będą takie same w rodzinie, którą z nim założymy. Zachowania wynosi sie z domu. Może być czarny wzorowym mężem i ojcem o ile z domu wyniósł dobry przykład, tak jak i biały może być złym ojcem i mężem, jeśli z rodziny wyniósł taki przykład. Obrażania ludzi z powodu ich ubioru, koloru skóry, wyznania, pochodzenia nie zamierzam komentować. Jeśli moja córka kiedyś pozna czarnego i powie, że będzie jej mężem - wiem, że zdecyduje to po uwzględnieniu wszystkich za i przeciw. Będzie to jej decyzja i na pewno przemyślana. A mnie nic do niej. Kocham wszystkich ludzi. Nikt nie ma prawa komuś coś narzucać czy zabraniać. Każdy ma wolną wolę. Wychowujmy dzieci by były samodzielne i odpowiedzialne. Nie będą nas winić za nieszczęśliwe dzieciństwo i resztę życiowych niepowodzeń. Pozdrawiam wszystkich myślących. Tych co w człowieku widzą więcej niż skórę.

Autor: Iska  09.06.2010 zgłoś

Zakładajta rodziny białe, pilnujta dzieci, wychowujta je jak tża, to nie bedzieta się bać, że czarna rasa wyeliminuje białom. Bo jak bedzieta się opierniczć i tylko bzykać bez robienia dzieci, to bedzie to czego nie chceta. Prezydent czarny w usa jest. Jeszcze papież czarny bedzie. A potem to mówiom, że koniec świata przyjdzie. To nie koniec świata bedzie, tylko koniec białych.

Autor:  09.06.2010 zgłoś

Kolor skory nie ma znaczenia za to roznice kulturowe potrafia byc czasem problemem.

Autor: polakzzadupia  09.06.2010 zgłoś

głupota i brak tolerancji ma wymiar ponadrasowy i międzynarodowy. W moich podróżach nauczyłem się dzielić ludzi na mądrych i głupich a nie ze względu na kolor skóry, narodowość czy też wyznanie.

Autor: pancia  09.06.2010 zgłoś

iska dobrze godo! polejta jej!

Autor: Alik43  09.06.2010 zgłoś

Kobiety, które wiążą się z kolorowymi dla dobra swojego i swoich kolorowych dzieci powinny zamieszkać w kraju partnera gdzieś w Afryce, Azji czy UK. Są przecież tak tolerancyjne i zakochane. Nie powinny myśleć o powrocie, wiedząc o nietolerancji w naszym kraju. Pisząc na forum, na pewno nie zmienią nastawienia większości Polaków. Muszą pamiętać - wyszłaś za mąż za kolorowego, nie masz powrotu do kraju. Wtedy nie będą miały tego typu problemów.

Autor: Inga  09.06.2010 zgłoś

"To co usłyszałam od rodziców, nie nadaje się do zacytowania. Nie krępowali się nawet jego obecnością. Leciały wyzwiska na mnie, na niego. Nawet na naszą uczelnię, że bierze takich studentów. Babcia płakała i pytała, jak to się stało, że taka dobrze wychowana panienka mogła tak się zbrudzić, że jest jej wstyd, że to "gorsza rasa" i tym podobne. Rodzice kazali mi zmienić uczelnię, oczywiście rozstać się z moim ukochanym. Za wzór wszelkich cnót podawali moją starszą siostrę. Od lat szczęśliwą matkę Polkę z trójką dzieci, oczywiście bialutkich jak śnieg. A że owa przykładna żona co noc płacze, bo jest nieszczęśliwa, a przykładny mąż ją zdradza, to nagle stało się mało istotne. " CO ZA RODZICE?!!!! Współczuje takich, ja bym sie rodzicow wyrzekla, co za wstyd miec taka rodzine... A te Wasze komentarze od 7miu boleści (oczywiscie te na nie, anty tolerancyjne) to po prostu jeden wielki ŻAL i WSTYD. Czytajac je bylo mi wstyd ze jestem polką...

Autor: kasia  09.06.2010 zgłoś

moja maz jest czarny ale czysciejszy od wiekszosci polakow. proponuje przyjechac do USA na polska dzielnice i wtedy mozemy podyskutowac jak czysci sa polacy. Albo smierdza wodka albo potem. Nie wiem dlaczego wiekszosc facetow mowi tylko o penisach???? KOmpleksy moi dordzy panowie. Jezeli nie znacie instrukcji obslugi swojego penisa to nawet najwiekszy sprzet wam nie pomoze. Jestem po slubie 5 lat i mamy corke i jakos o lenistwie mojego meza nie moge powiedziec. To ja siedze w domu a on pracuje i jest wspanialym ojcem. Skad w was tyle nienawisci do innych ras? Wszysy biali sa idealni-nigdy w zyciu w to nie uwierze. W kazdej rasie sa dobrzy i zli ludzie a kolor skory nie oznacza nic w tym przypadku. Proponuje poznac lepiej tych ludzi i nie uogolniac ze wszyscy smierdza i sa durni bo to brednie. A mimo wszystko to najlepiej sie zajmijcie sami soba i bedzie ok. Moze poprostu macie tyle nienawisci w sobie ba najwyrazniej sie ich boicie. Kiedys bylam na polsko afykanskim weselu i wszystkie polskie babcie byly zbulwersowane obecnoscia czarnych na weselu ale po kilku drinkach same z nimi na parkiecie wywijaly i trzeba bylo przedluzyc impreze bo mocherowe berety nie mialy umiaru i same przyznaly ze zwsze myslaly ze to zli ludzie. Na to nie ma reguly czarny, zolty czy bialy. Jezeli otaczasz sie dobrymi i normalnymi ludzmi to napewno nie masz podstaw do takich negatywnych opinii.

Autor: bambamamba  09.06.2010 zgłoś

ja byc muzin z africa i lubić z moim kolega sex z polkami w trójkacie, polska kobiety teź lubić podwojna banana :)

Autor: Aga  09.06.2010 zgłoś

Ok, wiem ze wiekszosc z was juz nie odczyta tej wypowiedzi, ale musze to z siebie wyrzucic... Ok, moze z badan wynika ze Murzyni maja wieksze penisy ... i co z tego?! Wiem ze ludzie sa rozni, jak np. pani Kasia co wskoczyla do lozka z facetem ktorego dopiero co poznala, ale sa tez takie kobiety (i wydaje mi sie ze te wlasnie decyduja sie na powazniejsze zwiazki), ktore najpierw faceta poznaja, a pozniej ida z nimi do lozka i w tej sytuacji liczy sie uczucie i ewentualnie zdolnosci lozkowe, a nie rozmiar penisa (o ile nie jest oczywiscie smiesznie malutki ;)) Panowie - macie powazne kompleksy na podstawie rozmiarow - radzcie sobie z tym w inny sposob, niz obrazanie dziewczyn, ktorych najzwyczajniej nie pociagacie :P Po drugie ... roznice kulturowe. Fakt, co kraj to obyczaj. Osobiscie uwazam ze poznawanie obcych kultur to najlepsza czesc zwiazkow miedzyrasowych (tak, wiem, jak jakis Arab dziewczyne bije to nie jest tak pieknie). Najwazniejszym jednak jest podejscie do tego z dystansem, trzeba dobrze poznac obcokrajowca aby sie z nim na stale zwiazac. Po trzecie ... te ktore sie 'puszczaja' z Murzynami/Arabami, to niechciane desperatki? Hmmm ... moze w niektorych przypadkach to prawda, chociaz ... Sama jestem juz od 3 lat w zwiazku z Murzynem-brytyjczykiem. (Nie chwalac sie za bardzo ;)), wielu Polakow-desperatow mi do stop padalo i wielu nie dzierzy widoku ladnej Polki z Murzynem ... macie problem? mnie on nie interesuje :) tylko nieudacznicy obwiniaja wszystkich dookola za swoje niepowodzenia! Mam szczescie ze moja rodzina to banda ateistow, ktorzy maja troche szersze spojrzenie na swiat. Tym ktorzy nie maja tego komfortu bardzo wspolczuje. W podsumowaniu ... Ch**j w du**e wszystkim ograniczonych nietolerancyjnym rasistom! jestescie pusci, tepi i zapewne wiekszosc z was cierpi na niedorozwiniecie szarych komorek! nie wiecie co tracicie, nikt wam nie kaze sie wiazac z obcokrajowcami, ale poznawanie swiata i kultur poszerza horyzonty (osobiscie uwazam sie za farciare). A dla tych ktorzy sa szczesliwi w swoich miedzyrasowych zwiazkach - cieszmy sie naszymi skarbami i nie zwracajmy uwagi na nienawisc - to puste uczucie ktore w niczym, nikomu i nigdy nie pomoglo!

Autor: Ponton  09.06.2010 zgłoś

Moja obecna dziewczyna byla zwiazana z murzynem przez 10 miesiecy, potem poznala mnie i tak jestesmy razem juz trzeci rok. z tego co mi opowiadala to wlasnie poszlo o to, ze byl raczej wygodnicki i nie chcalo mu sie pracowac, jednak jednej rzeczy nigdy niezapomni, a mianowice zblizen intymnych. Co prawda ona sama nie wie czy go kochala czy nie, ale mowi, ze seks byl z nim wrecz zwierzecy i niezapomniany a jego klejnoty wielkie jak moje przedramie. przez te 10 mieseicy, ponoc jej pochwa znacznie sie rozciagnela. Mi to nie przeszkadza choc ona od roku czasem poprawia sobie, duzym, czarnym sztucznym dildo. Mowi, ze ma slabosc do duzych czarnych. tak wiec cos w tym jest.

Autor: Aga  09.06.2010 zgłoś

A do White Power Men'a :) jedyny zapach jaki czuje od mojego czarnego mezczyzny to Lynx i Armani code :) a jaka ma skore gladka i przyjemna ... i najwazniejsze - stopniem inteligencji przewyzsza i ciebie i wszystkich innych zacofanych fanowy Ku Klux Klan'u (o ile wiesz w ogole co to jest! pewnie nie! Lol)chyba ktos Ci mocno w ta ceglasta glowke przywalil :)

Autor: powerolmo  09.06.2010 zgłoś

Do SZOKOLOK: Klaniam sie w pas, w pierwsza czesc tekstu wyglada jak wycieta z encyklopedii :D PS. Jestem poobnego zdania. Pozdro.

Autor: do-aga  09.06.2010 zgłoś

hehe,chetnie bym ci naplul w ryj(co robie piszac ten koment)2 murzyn nie bedzie nigdy brytyjczykiem hehe.3 tapetowana dziura(jaka jestes)nigdy nie bedzie polka(chyba ze przez male p)hehe po czwarte i po siudme chetnie bym ci ten tapetowany ryje przetapetowal na fioletowy.masz duzo farta,ze zyjemy w takim swiecie i ze hitlerowi sie nie udalo pozamiatac takich smieci jakim jestes :) nie pozdrawiam.

Autor: do-JAGODKA  09.06.2010 zgłoś

co do wsi(haha)afrykanie i inne malpy sa z muias bardzo bogatych(jak te smiecie co sie nazywaja polkam)a to zwykle dziwki co daja malpom a wyksztalcenie maja kupione za jajk(ojca bialego,ktory by hetnie szmacie z murzynem jebna w tapetowany ryj)to moj 4 albo 5 komentarz.zeby dotarlo, do tych szmat w uk co nazywaja wolnoscia slowa.co im nie szkodzi :D bo to nie wolnosc slowa i wy gwiazdy powinicie byc importowane do afryki.a nie pierdoli smaty ze malpa jest jak kot.wasze pizdy powiny byc wsadzone bomby atomowe razem z kijem w dupe!trzeba odcinac od siebie KURWY ZATRUTE!

Autor: Dzieki zgadzam sie  09.06.2010 zgłoś

Autor: Alik43 (2010-06-09 17:36:38) ----- Kobiety, które wiążą się z kolorowymi dla dobra swojego i swoich kolorowych dzieci powinny zamieszkać w kraju partnera gdzieś w Afryce, Azji czy UK. Są przecież tak tolerancyjne i zakochane. Nie powinny myśleć o powrocie, wiedząc o nietolerancji w naszym kraju. Pisząc na forum, na pewno nie zmienią nastawienia większości Polaków. Muszą pamiętać - wyszłaś za mąż za kolorowego, nie masz powrotu do kraju. Wtedy nie będą miały tego typu problemów.

Autor: i cos jeszcze :D  09.06.2010 zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=NCCGZOYl6uU

Autor: gość  09.06.2010 zgłoś

Zastanawia mnie tylko jedno. Po co cała ta nietolerancja. Pewnie często też się zdarza, że i 2 strona rodziny ma problem z białą żona, dziewczyną. Co Kolorowi (przepraszam za wyrażenie) mają zrobić ze skórą według niektórych, czy to ich wina, że są tacy i czy to jest nasza, że jesteśmy biali. Pomyślcie trochę nad tym. W końcu każdy kij ma dwa końce. Apeluje o więcej szacunku dla ludzi. W końcu nieważne jaki kolor mamy i tak jesteśmy LUDŹMI.

Autor: PATRIOTYCZNY21  09.06.2010 zgłoś

A czemu to białe panie, które są w związkach z Murzynami chcą aby polscy chłopcy z osiedli witali ich "chlebem i solą"?????????????????? Myślicie, że jakby biały chłopak zajechał do Czadu i tam poznał ładną Murzynkę to byłby radośnie witany wśród miejscowych facetów ??????????????? Bez przerwy gadacie jaki to rasizm panuje w Polsce, polityczna poprawność.....

Autor: DO KASI !!!  09.06.2010 zgłoś

Kasiu tak krytykujesz dzielnice, na których mieszka Polonia w USA . Czy coś wiesz jak wyglądają dzielnice zamieszkałe przez Afroamerykanów w Detroit??? Mam wrażenie, że chyba nie masz pojęcia o tym jak wyglądają USA

Autor: Aga  09.06.2010 zgłoś

Hej White Power Man! kolejny popis niewiedzy :) Murzyn urodzony w anglii nie jest Anglikiem ale Brytyjczykiem.... wiec prosze nie wypowiadaj sie na tematy o korych nie masz zielonego pojecia. Moj Murzyn ma swoje korzenie na Karaibach i pomimo tego ze wszyscy czarni pochodza z afryki (nie liczac Aborygenow), ludzie, ktorzy zyja na Karaibach maja inne zwyczaje, o czym zapewne tez nie wiesz, bo widze ze swoje twierdzenia opierasz na wytworach swej wyobrazni. Pluj se ile chcesz na ten monitor, takich tepakow znam dziesiatki. Smieszni z was ludzie, idz moze do szkoly, naucz sie tego i owego i wtedy zacznij sie wypowiadac na publicznych forach ... tymczasem osmieszaj sie dalej ;)

Autor: Aga  09.06.2010 zgłoś

I jeszcze dodam iz w kwestii wracania do Polski po czesci macie racje - w naszym cudownym kraju nie ma szans na normalne dostatnie zycie ... a juz na pewno nie z partnerem innej rasy. Ja osobiscie nie oczekuje ani milosci ani entuzjazmu ze strony rodakow i splywaja po mnie niektore komentarze, ale nie dziwcie sie ze mamy na swiecie opinie zasciankowych, niewyuczonych i nietolerancyjnych

Autor: Do szokolok  09.06.2010 zgłoś

Natura nie uksztaltowala nikogo do pracy, ale do warunkow klimatycznych panujacych na swiecie ... wiec moze nie dorabiaj sobie do tego rasitowskich teorii?

Autor: norbert  09.06.2010 zgłoś

Bardzo mądre słowa, SARABI (16:36). Od razu widać światową klasę. To nie to co te wieśniackie piski. Zapieprzać a chleb w świecie można, ale z człowiekiem ze świata już nie można się związać? To dlaczego, jak któraś mieszka w Piotrkowie, bierze ślub z Poznaniakiem? Też to ktoś obcy. Dajcie spokój murzynom. Zam kilku. Każdy jest inny. Ale łączy ich duma z tego, że są czarni. Jeden powiedział mi, że być czarnym to kwestia duszy, nie koloru skóry. Strasznie mi się to spodobało.

Autor: Karol  09.06.2010 zgłoś

B.Prus powiedział "Pozwólmy być ludziom szczęśliwi wg ich własnego uznania". To mądre słowa.... Pozwólmy im na ich własny sposób.

Autor:  09.06.2010 zgłoś

Iska, już koniec białych jest. W nas pełno krwi mongołow, tatarów, turków jest. Nie ma już czystej białej rasy. Nie ma czystych słowian. Ale to dobrze.

Autor: werty  09.06.2010 zgłoś

Największy rasizm moi mili to jest w Afryce! W Polsce nikt by nie zrobił czarnemu tego, co tam wyprawiają z białymi. Jesteśmy bardzo tolerancyjnym krajem.

Autor:  09.06.2010 zgłoś

"hehe,chetnie bym ci naplul w ryj(co robie piszac ten koment)2 murzyn nie bedzie nigdy brytyjczykiem hehe.3 tapetowana dziura(jaka jestes)nigdy nie bedzie polka(chyba ze przez male p)hehe po czwarte i po siudme chetnie bym ci ten tapetowany ryje przetapetowal na fioletowy.masz duzo farta,ze zyjemy w takim swiecie i ze hitlerowi sie nie udalo pozamiatac takich smieci jakim jestes :) nie pozdrawiam." ty masz chyba jakies problemy, bardzoo poważne kompleksy albo cie rodzice nie kochają xd. moja rada - udaj sie do specjalisty i "nie pozdrawiam"

Autor:  10.06.2010 zgłoś

"Dlatego polki skazone murzynskim nasieniem powinny byc deportowane tam, gdzie przebywa ich brudas - nie chcemy w Polsce zadnych smoluchow, zadnych brudasow - tymbardziej malych murzynkow bo to hanba dla Czystej Rasy. " to że ty nie chesz w Polsce osób innych ras to nie znaczy że 'my' jako Polacy ich nie chcemy,wielu Polakom ( w tym takze mnie) wcale to nie przeszkadza więc MOW ZA SIEBIE ps po twoim komentarzu mozna poznac jak bardzo ograniczone osoba jestes ;P "czysta rasa" hahaha żalosne...

Autor: AleUrwal  10.06.2010 zgłoś

Wielu tu zakompleksionych facetow : ) Czy wasze 12 centymetrowe penisy was niezadowalaja? Ale ja wiem kim wy jestescie : ) Zwyklymi palantami ktorzy nie podniosa oczu kiedy spotkaja murzyna lub Araba na ulicy, i ktorzy masturbuja sie ogladajac pornhuba gdzie czarni zaliczaja biale dupeczki, tak tak, wasze biale dupeczki : ) Milej masturbacji : )

Autor: F.E.A.R  10.06.2010 zgłoś

Polki wyjezdzajac z Polski, ulegaja multikulturowemu szalenstwu na zachodzie bo taka jest polityczna linia liberalow i marksistow, wiec zycze wam tego jesli pokochacie jakies afrykanskie zwierze to prosze je zabrac do jego kraju rodzinnego, MY WAS TUTAJ NIE CHCEMY W EUROPIE ANI WASZYCH CZARNYCH KOCHANKOW, ALTERNATYWNIE POZOSTAJA WAM JESZCZE "BIALE NIEDZWIEDZIE" POWODZENIA I WIECEJ ROZSADKU W KONTAKTACH Z PLCIA PRZECIWNA DLATEGO ZEBYM NIE MUSIAL SIE ZA WAS WSTYDZIC TUTAJ NA ZACHODZIE Z KTOREGO PISZE.

Autor: Margi  10.06.2010 zgłoś

Ludzie!! Stuknijcie sie w te biale, czarne, fioletowe czy niebieskie lby! Postarajcie sie napisac cos przed pierwsza szklaneczka....... i moze niektorzy zajrzeliby do slownika ortograficznego? Pozdrowienia dla zakompleksionych onanistow!! PS. Moj asfalt paaaaachnie!

Autor: Mała Biała  10.06.2010 zgłoś

Drodzy Nasi Mężczyźni, zacznijcie nas szanować, podziwiać, doceniać! Jeżeli obcy nam kulturowo goście są w stanie bardziej pokazać Polce jaką piękną jest kobietą to niedługo nas nie będzie! Nie będę oceniać zachowania czy wyboru kobiet otwartych na opisywane wyżej relacje, niestety są jednak jak najbardziej wytłumaczalne. Piękną wewnętrznie, pogodną i dobrą staje się kobieta doceniona nie tylko fizycznie! Dbajcie o nas! Białe jest piękne! (:

Autor:  10.06.2010 zgłoś

if u one go black there is no way back:) to mowi moj chlopak hehe

Autor: Keri  10.06.2010 zgłoś

Przeciez nikogo oceniac nie mozna wg stereotypow. Rozumiem strach przed czarnymi ale to dlatego ze ludzie maja w oczach tych z afryki, tych co gwalca tam kobiety, poogladajcie filmy jak oni sie tam zachowuja. Wiadomo ze kazdy czlowiek jest inny ale to srodowisko wychowuje najbardziej. Jesli ten przykladowy czarny mial dobrych rodzicow ktorzy wpoili mu dobre wartosci, nauczyli szacunku do kobiet to jest okej. To samo z bialymi itp. Jesli jednak wychowal sie w rodzinie patologicznej, w dzielnicy przestepstw i nikt nie pokazal mu dobrej drogi to nie wazne jakiego koloru jest- trza sie trzymac z daleka.

Autor: m  10.06.2010 zgłoś

Polska jest cholernie zacofanym nietolerancyjnym krajem dlatego zycie na stale ukladam gdzie indziej i Katarzynie tez polecam nie mam faceta ciemnoskorego ale dla mnie kazdy czlowiek jest rowny i nóż sie w kieszeni otwiera kiedy czytam niektore komentarze. Nic dziwnego ze Polske caly czas jakies tragiczne wydarzenia dotykaja skoro to taki nienawistny naród, moze pora zaczac byc normalnym dzielic sie pozytywnymi emocjami a nie agresja i nienawiscia i rosnie nastepne pokolenie mordercow pijakow rasistow tak niestety chowacie swoje dzieci oczywiscie nie wszyscy ale te wyjatki nie maja w Polsce prawa bytu...... Pozostaje mi tylko zyczyc wszystkim normalnosci....

Autor: szok  10.06.2010 zgłoś

Drodzy Polacy-katolicy, gdzie wasza milosc do blizniego???Tacy niby wierzacy, latacie co niedziela do Kosciola, a tu co???I to niby Murzyni i Arabowie so zaklamani i obludni...spojrzcie sami na siebie. Wstyd mi zawas Polacy-pseudokatolicy!

Autor: (nie}TOLERANCYJNY  10.06.2010 zgłoś

trochę poczytałem wpisów w tym temacie i nasuwają mi się różne wnioski n.p.Justyna dobrze wiedziała jaką reakcje wywoła jej chłopak u rodziców i dlatego nie powiedziała rodzicom o jego kolorze nie dając szans na oswojenie się z tym faktem jedni ludzie są tolerancyjni a inni nie i każdy ma prawo do swojej postawy bo inaczej pytam tych tolerancyjnych czy gdy wasze żony czy mężowie będą się puszczać na lewo czy prawo to też okażecie się być tolerancyjni? przecież mają prawo być szczęśliwi jestem ojcem siedemnastolatki i nie jest mi obojętne z kim się spotyka pomimo że jej znajomi to sami Polacy to i tak wolę żeby nie pili żeby nie ćpali żeby potrafili się odpowiednio zachować czyli jestem nie tolerancyjny i niech tak zostanie a jeżeli zostanie kiedyś z jakimś czarnym czy żółtym no cóż to będzie jej wybór

Autor: aisin  10.06.2010 zgłoś

@kamixx Dziewczyno, zostan prosze w Anglii i nie przyznawaj sie ze jestes Polka. Popelnilas tyle bledow w swojej krotkiej wypowiedzi co wyksztalcony czlowiek przez pol zycia, dowodzi to tylko tego, ze za madra to ty nie jestes. Nie rob nam, pozostalym emigrantom, takiej reklamy "polskosci".

Autor: aisin  10.06.2010 zgłoś

@Kasia Alez nie mamy nic przeciwko temu zeby Polki sypialy z kim chca, ale o to ze 99% z nich po takich zwiazkach probuje sie zwiazac na nowo z Polakami i wtedy klamia jak z nut ze "one to nigdy z czarnym..." - czemu wtedy nie sa takie odwazne i tolerancyjne? :) Obluda jest glownie po stronie tych wyzwolonych jak juz przejrza na oczy, a te kilka wyjatkowych i szczesliwych zwiazkow mieszanych tylko potwierdza regule.

Autor: axa  10.06.2010 zgłoś

Boimy się tego czego nie znamy więc reagujemy agresją - wszystko w tym temacie..........

Autor:  10.06.2010 zgłoś

@ona "Kiedy wreszcie cała ta ciemonta naszego świata zrozumie,że bycie Murzynem to nic innego jak wiecej barwnika w skórze zwanego melaniną" Ciemnoto jedna, blagam doucz sie zanim bedziesz wyzywac innych. Tu masz lekture, zebys sie nie przemeczyla szukajac: http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_the_Wealth_of_Nations To nie sa wygodne fakty w dobie "rownouprawnienia" ale niestety prawdziwe. Genetyki nie oszukasz.

Autor: aisin  10.06.2010 zgłoś

@22cm "Najwidoczniej jeszcze alo podrozowalas i malo znasz ten swiat." Mieszkam tu wystarczajaco dlugo (UK) zeby stwierdzic, ze tylko niziny spoleczne mieszaja sie rasowo. Ludzie z dobra praca i statusem sa na to za madrzy. Ale Ty szlajajac sie po pubach nie masz szans sie o tym przekonac.

Autor: dd  10.06.2010 zgłoś

Tak to jest jak z czarnuchami asfaltami się zadają. Dobrze że ejca nie złapała.

Autor: femi  10.06.2010 zgłoś

Jak tak bardzo przeszkadzają komuś mieszane związki, to niech przechodzi na drugą stronę ulicy albo przynajmniej łeb tam skieruje, bo też sobie nie życzę, żeby na mnie jakiś kkk patrzył - jeśli cokolwiek od niego usłyszę, on usłyszy kilka razy więcej. Co Wy kkk sobie myślicie?! Kobiety nie są żadnym 'skarbem narodowym', żeby nie mogły same sobą rozporządzać. Będę żyła jak mi się podoba, z kim mi się podoba i gdzie mi się podoba. A to, że mam ciemnoskórego męża i przepiękne dziecko jest wyłącznie moją sprawą. I nawet gdybym była obecnie singielką i tak nie zniżyłabym się do poziomu, żeby być z jakimś ograniczonym światopoglądowo kkk, zakompleksionym nieukiem, wystającym pod budką z piwem żulem, wytatuowanym po twarz brudnym typem w spodniach od 2 lat niepranych, palantem bez ambicji, który z zawiści wyładowuje się na obcokrajowcach. Bo to tacy właśnie mają w sobie najwięcej 'odwagi', żeby wypowiadać brudne rasistowskie komentarze.

Autor: jaco  10.06.2010 zgłoś

Sam znam Polkę związaną z Nigeryjczykiem wyznawcą islamu, cóż jako człowiek miły dla obcych, ale jako partner poza sprawami seksualnymi o których nic nie wiem to całkowity niewypał, nic nie potrafi zrobić, nigdzie nie pracuje, ani nie pracował pozostaje na całkowitym utrzymaniu żony i rodziny która mu co jakiś czas parę groszy przysyła. Do żadnej pracy się nie nadaje, bo nic nie potrafi poza grą w piłkę tak trafił do Polski ale i to mu szło marnie bo grywał tylko w ligach okręgowych, a teraz nawet tam go nie chcą. Na wszystkich imprezach krytykuje polaków że piją że taka polska kultura, że wszyscy biali to rasiści zapominając że mimo wszystko kulturę i wiedzę wzięli od białych, sami poszczycić się chyba mogli do niedawna lepieniem domów z krowich odchodów, takie panisko czarne z niego jak ciuchy to tylko markowe i najlepiej bezstresowy leniwy żywot na koszt polskiej żony. Ale jako człowiek jest taki miły i dobry jak nic nie musi, wprost stworzony do kochania, leżenia i pachnienia swym specyficznym zapachem.

Autor: do femi  10.06.2010 zgłoś

Domagasz się szacunku a do innych go nie masz .Twoją sprawą jest to z iloma czarnymi ile czarnych masz dzieci .Jeśli jednak Twój ciemnoskóry okaże się być ograniczonym światopoglądowo zakompleksionym nieukiem wystającym pod budką z piwem żulem wytatuowanym po twarzy (białym tuszem) brudnym typem w spodniach od dwóch lat nie pranych palantem bez ambicji -to kup pralkę mydło daj mu dobry przykład a z czasem będzie z niego pół-cywilizowany pół-europejczyk Nie wiem gdzie Ty się obracasz ,w jakim środowisku że polski mężczyzna kojarzy Ci się z brudem i budką z piwem .Przecież to wy polskie mamy z nami tatami wychowujecie synów uczycie ich korzystać z mydła ,itd. Mam dwie córki czyste i pachnące i dwóch synów równie czyści biali i pachnący starszy po studiach i w trakcie drugich a młodszy przed maturą córki są jeszcze młodsze ale myślę że też wyrosną na porządne kobiety i znajdą (może nawet w Polsce) dla siebie czystych ,przyzwoitych chłopaków. A Ty ucz swoje dziecko dbać o siebie bo (jak wynika z Twojego tekstu) w Twoim brudnym i zaniedbanym środowisku wyrośnie na czarnego brudasa z pod budki z piwem

Autor: 22cm  10.06.2010 zgłoś

@ aisin: Widzisz, i tu sie mylisz : ) 1 - Nie chodze po pubach poniewaz nie przepadam za alkoholem ani za zbednym wydawaniem pieniedzy. 2 - Zyjesz w kraju gdzie nietolerancja rowna sie tej w Polsce, prosze kup sobie bilet do Paryza, Berlina, Luksemburgu, lub tyle innych miast w ktorych bylem. Sama sie przekonasz jaka jestes ograniczona w tej sprawie : ) Mam duzo szczescia poniewaz wiele podrozowalem i znam ten swiat o wiele lepiej od Ciebie. Znam 4 jezyki, bylem na 3 kontynentach, mieszkalem w 5 roznych krajach. No ale coz, siedz tam w "UK" jezeli tam Ci sie podoba lecz nie wypowiadaj sie na tematy ktorych nie potrafisz ogarnac : ) 3 - Sam jestem czlowiekiem z dobra praca i statusem a mam ciemna karnacje (Ojciec z Algerii, Mama z Polski) wiec nie pierdol o bialych bedacych wyzszych od innych bo sama sie wystarczajaco obnizylas : ) Pozdrowienia dla zdrowych psychicznie Polakow, reszta niech przestaje chodzic bezsensownie do kosciola ; ) PS: DO F.E.A.R. : "MY WAS TUTAJ NIE CHCEMY W EUROPIE ANI WASZYCH CZARNYCH KOCHANKOW". Gdyby wypierdolic z Europy wszystkie male fiuty to bylbys pierwszy na liscie ; )

Autor: Asia  10.06.2010 zgłoś

Wiecie co jest przerażąjące? NIezależnie od koloru skóry. POLSCY FACECI NIE SZANUJĄ KOBIET. Polki pracują, wyglądają dobrze, gotują i najczęściej sprzatają a PAN I WŁADCA nie może znieść, że nie wszytskie myślą w taki sposób. To przykre ale w Polsce związek partnerski to rzadkość. Zacznijmy od siebie. Nie ważne jest kolor skóry ale nasza kultura i wychowanie. BRAKUJE W NASZYM KRAJU SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Autor:  10.06.2010 zgłoś

Jestem żoną czarnego faceta. Powiem tylko tyle: trzeba mieć stalowe nerwy i wiele cierpliwości. Życzę Wam jej. Wy wszystkie szczęśliwe teraz, zakochane w czarnych - poczekajcie 20 lat. Będziecie zdziwione.

Autor: abiali  10.06.2010 zgłoś

Nie mam nic przeciwko czarnym ludziom. Dzieci z małżeństw mieszanych są zdrowsze, niż dzieci białe. Osobiście uważam, że czarni są ładniejsi, lepiej zbudowani. Nie wyobrażam sobie czarnego ze skrzywionym kręgosłupem. Mają super mięśnie i coś ciepłego w oczach. A biali?

Autor: aisin  10.06.2010 zgłoś

@22cm Sluchaj, juz stam twoj nick mowi wiele o plytkim podejsciu do rzeczywistosci. Czlowiek sukcesu, bez wzgledu na rozmiar czlonka wyznacza swoja wartosc wyksztalceniem, kariera, statusem materialnym, uczciwoscia, dbaloscia o rodzine etc. U ciebie zas wszystko sie kreci wokol rozmiaru... plycizna intelektualna. Po drugie, tekst ze nie przepadasz za alkoholem... nie przepadasz czy dziadek siedzacy na chmurce w niebie ci zabrania? Po trzecie, ciesze sie ze masz zdolnosci czytania w myslach i wiedze tajemna na temat mojego zycia. Wiesz gdzie bylem, co widzialem - fajnie :) masz moze jakis numer teleaudio gdzie moglbys mi powiedziec numery z euromillions? :) Wracajac do UK. Oni maja podejscie jakie maja bo znacznie dluzej mieszkaja z ludzmi innej rasy i po pierwszym zachwycie zdazyli ochlonac i nabrac dystansu. Zdazylo tez wyjsc z przyjezdnych to co w nich siedzialo, ale na poczatku skrzetnie ukrywali. Po czwarte, skad pomysl, ze chodze do kosciola? Mysle ze jednak nie zadzwonie na twoje audiotele :) Twojego ps nie bede komentowac bo musialbym zejsc do piwnicy kilka pieter zeby byc na poziomie tej wypowiedzi. ps frustracja straszna rzecz :)

Autor: Agata  10.06.2010 zgłoś

Nasi pradziadowie i dziadowie walczyli o wolna demokratyczna Polskę , to My POllacy mamy do niej prawo w Afryce nic sobie nie potrafia wywalczyc to przyjezdzaja do nas a prawda jest taka ze aby ta Polska do ktorej przyjezdzaja była wolna pochłoneła miliony polskich ofiar I wojna światowa II wojna swiatowa < Komunizm murzynów i innyc wtedy nie było i teraz tez ich nie powinno tu byc tak jak i azjatów i Islamskich Arabów ,Polska dla Polaków . Dzieci z takich zwiazków nie sa niczemu winne i nie dyskryminowała bym ich bo to nie ich wina , poprostu sa tez polaklami ale nie chce w naszym Kraju wyznawców islamu bo dla nich stawia sie meczety w imie wolnosci religi a na ich ziemi kosciłów sie nie stawia a pozatym to sa świrusy , nie chcemy zamachów w Polsce

Autor: xxx  10.06.2010 zgłoś

Seks z czarnuchem? Ochyda! Zeofilizm! Ale jak ktos lubi; rozne sa zboczenia.

Autor: A....  10.06.2010 zgłoś

Ja nigdy przenigdy nie potrafiłabym byc z kimś o innym kolorze skóry, nie uważam się za rasistkę, bo nie mam nic do "kolorowych", jestem w stanie ich tolerowac, rozmawiac itd, ale jak sobie pomyślę, że miałabym dotkąc czasrnoskórego to robi mi się trochę niedobrze.. nigdy nie miałam bliższych kontaktów z murzunem, nigdy miec nie bede... słyszałam ze ich skóra ma specyficzny zapach, ble

Autor: Emmka  10.06.2010 zgłoś

myślałam podobnie do koleżanki z komentarz powyżej, nic przeciw nim nie miałam , ale nie chciałam wchodzić z nimi w jakies bliższe relacje . ale wszystko sie zmieniło w zeszłe wakacje jak na moim piętrze zamieszkała grupa afrykańczyków . po jakims czasie obronny i unikania poznałam kilka osób pózniej coraz wiecej zaczeły sie przyjaznie i nie tylko z mężczyznami ,okazało sie ze sa to tacy sami wspaniali ludzie jak my, i różnią sie tylko kolorem skóry, do dziś pomimo ze mieszkaliśmy obok siebie tylko 2 mce utrzymujemy kontakt i naprawde sie lubimy . dzieki tym znajomościom zyskałam naprawde bardzo wiele:to oni nauczyli mnie kochać ludzi , tak po prostu kochac swiat , zycie i doceniac to co sie ma. jesli chodzi o związek w moim przypadku z boskim kameruńczykiem , nikt nie zabierze mi wspomnień tych doznań jakie doznałam , ale cóż róznica kultur , jego zazdrośc i brak akceptacji otoczenia spowodowały ze odpóściłam , nie wiem czy dobrze zrobiłam , ale w polsce jest bardzo ciężko z murzynkiem być

Autor: Aśka  10.06.2010 zgłoś

W zupełnosci zgadzam się z tym co napisał Szokolok... :))))

Autor: femi - do tego, który do mnie napisał  10.06.2010 zgłoś

Chyba jakieś kompleksy masz, że tak wszystko do siebie bierzesz, hehe. Przeczytaj sobie kilkukrotnie moją wypowiedź i może dotrze do Ciebie co mam na myśli. Ale nieco Ci pomogę. Po pierwsze nie wiem w którym miejscu postu i od kogo niby miałabym domagać się szacunku. Mam takie wykształcenie oraz taką pozycję społeczną i zawodową, że o szacunek bać się nie muszę. Mąż również. Zresztą nie od tego zależy szacunek dla człowieka - każdy rodzi się z prawem do tego, by być szanowanym. Sama nikogo nie obraziłam, a post mój skierowany jest do tych ograniczonych, którzy mają rasistowskie poglądy (jeżeli do nich należysz - żal i wyrazy głębokiego współczucia). Nie napisałam, że Polak kojarzy mi się tak czy owak, ale że to najczęściej właśnie Polacy tego pokroju okazują się rasistami brudzącymi to forum żałosnymi komentarzami. To najczęściej im się wydaje, że inteligentna, wykształcona, niezależna, ładna i pewna siebie Polka 'na pewno byłaby z nimi gdyby nie z tym Czarnym' - z zazdrości te komentarze. Wychowuj sobie swoje dzieci jak tam chcesz, byle mieli więcej szacunku dla innych niż ich ojciec I PRZESTAŃ OBRAŻAĆ LUDZI.

Autor: Zzzz  10.06.2010 zgłoś

Do Abiali: Coś w tym jest. Mulaci są odporniejsi i inteligentniejsi. Chodziłam z takim do klasy. Bardzo zdolny był. Nigdy nie nawalił z powodu choroby, jakiś taki poważny się wydawał. Nie taki fiu bzdziu jak inni. I co tu gadać - podobał się dziewczynom.

Autor: do femi  11.06.2010 zgłoś

Jeśli Cię uraziłem -wybacz nie było to moim zamiarem .Chciałem tylko zauważyć że lump z pod budki jest lumpem bez względu na kolor czy wyznanie .Drażnią mnie ludzie którzy uważają że co polskie to złe a zagraniczne z tego tylko powodu- dobre . a to przecież oni sami są polakami .To Ty przeciwstawiłaś swojego męża brudnemu polakowi jak gdyby nie było zadbanych i dobrze wykształconych do wyboru .Ja lubię wszystkich ludzi puki mi się nie narażą Ciebie też twojego męża i dziecko .Pozdrawiam

Autor: maja  11.06.2010 zgłoś

uwazam ze kazdy ma prawo wyboru partnera zyciowego. osobiscie znam mieszana rodzine i sa to wspaniali ludzie i maja dobrze wychowane, zdolne i madre dzieci. a jesli komus to przeszkadza to trudno . on nie zyje w takim zwiazku i nikt mu nie kaze.

Autor: natalia  11.06.2010 zgłoś

czlowiek jak czlowiek i komentowanie czy kasia jest dziwka to troche nie fair.. kazemu moze sie zdarzyc spontaniczna noc... a ze sie troche rozczarowala potem.. nie jej wyna ze koles byl hamem,-

Autor: natalia  11.06.2010 zgłoś

spontaniczna noc może się zdarzyć tylko zwykłej szmacie, dziwce bez honoru i rozumu, lodziarce i kurwie..

Autor: natalia  11.06.2010 zgłoś

kobieta powinna chronić swoją cnotę jeśli chce żeby ja szanowano...jeśli ulega takim głupim zalotom jakiegoś nieznanego patałacha to jest po prostu głupią naiwną idiotką... Ale niech się taka panienka nie martwi- życie ją nauczy jak postępować żeby w przyszłości umieć zachować godność.. Niewyżyte kurwy...

Autor: dziobak  11.06.2010 zgłoś

ile razy juz dziewczyny się przejechały na takich zwiazkach. Ostatnio Sajmon Moll chory na aids podrywał dziewczyny w wawie ale nie egzotyka ciągnie. Znam przypadek gdy polka była z turkiem. jaka to była wielka miłosc ze slowami nie opiszesz. mieli nawet dziecko ale jak przyszło do zeniaczki to mama turkowi znalazła turczynke i głupia polka została z ręką w nocniku. Ciągle czytam o zwiazkach polka murzyn polka muzułmanin. A czemu nie polak z muzułmanką pewnie my faceci mamy lepiej poukladane w głowie i wiemy ze na dłuzszą mete takie zwiazki się rozpadną

Autor: natalia  11.06.2010 zgłoś

Jestem żoną czarnego faceta. Powiem tylko tyle: trzeba mieć stalowe nerwy i wiele cierpliwości. Życzę Wam jej. Wy wszystkie szczęśliwe teraz, zakochane w czarnych - poczekajcie 20 lat. Będziecie zdziwione. Co za głupoty... Stalowe nerwy i cierpliwość trzeba mieć do każdego faceta ;p

Autor: natalia  11.06.2010 zgłoś

"A czemu nie polak z muzułmanką pewnie my faceci mamy lepiej poukladane w głowie i wiemy ze na dłuzszą mete takie zwiazki się rozpadną" Zgadzam się- Polscy faceci widocznie są mądrzejsi od polskich głupiutkich kobietek...faceci często mając w perspektywie dłuższy i poważniejszy związek zaczynają myśleć i kalkulować (czy to się opłaca, czy to wyjdzie, czy to rzeczywiście ta jedyna etc). Jeśli wyszło im że raczej nic z tego w przyszłości nie będzie to zostawiają taką idiotkę która chodzi później zdziwiona- jak on mógł mnie zostawić... Kobiety natomiast ulegają powiewom namiętności, ulegają biciu serca...ulegają zwyczajnej głupocie...nie przemyśliwują dokładnie co będzie np po ślubie, co będzie jak się temu a nie innemu oddam, czy dobrze robię, czy w przyszłości ten facet będzie się mógł mną i ewentualnym dzieckiem zaopiekować czy podejmuję rozsądną decyzję wiążąc się z tym człowiekiem...etc. Kobietki, głupiutkie ulegają chwilowemu zauroczeniu... Baby są głupie...

Autor: natalia  11.06.2010 zgłoś

i nie ważne czy to Polak czy czarny czy jakiś tam islamiec- ulegają każdemu słowu wypowiedzianemu przez sprytniejszego faceta... A potem się żalą...jak to zostały strasznie chamsko i brutalnie potraktowane... Jesteście głupie i naiwne...jak nie zaczniecie MYŚLEĆ i trochę chłodniej pojmować uczucia jakimi pałacie do pałek ;p to...będziecie beczeć dniami i nocami...a faceci będą się z was śmiać... Czasem wręcz myślę, ze laski są masochistkami...nie mówię, że wszystkie ale większość... Wiążą się z jakimiś osłami już po kilku dniach znajomości a potem mają pretensje do tych osłów, że "związek się rozpadł bo jemu nie zależało". Jak ma mu zależeć jak się mu oddajesz po kilku randkach? Jak ma mu zależeć skoro i Ty nie pokazałaś że jest w Tobie coś o co warto walczyć... Może lubisz być zostawiana, lubisz przez niego cierpieć i beczeć nocami...może lubisz jak na Ciebie krzyczy albo Cię olewa... I tu nie ma znaczenia kolor skóry... Znam historie jak to młode głupie laski pakowały się we wspólne mieszkanko ze swoim loveboyem, gździły się w tym mieszkanku dniami i nocami przez jakieś pół roku i potem "nagle" się to wszystko rozpadało...? Czy facet był murzynem czy polakiem czy tam niemcem albo islamistą...bez różnicy... Nikt baby nie będzie szanował jak ona sama siebie szanowała nie będzie. I żeby nie było- ja NIE MÓWIĘ, że sex po ślubie dopiero, do kościoła co niedziela etc- bo i takie związki się rozwalają... Ale kobiety...więcej szacunku do samych siebie i więcej myślenia na temat tego co robicie...byłybyście wtedy szczęśliwsze...

Autor: maja  11.06.2010 zgłoś

Jestem w szoku, jestem zbulwersowana. Co to za roznica kolor skory? Jakie to ma znaczenie kiedy dwoej ludzi sie kocha i chce isc razem przez zycie? LUDZIE to szalenstwo!!!Takie komentarze. POLACY wiecej tolerancji i szczunku dla odmiennosci. W koncu wszyscy jestemy ludzmi!!! W takich momentach wstyd mi , ze jestem Polka. Sama mam meza o innej narodowosci i nigdy w zyciu nawet nie pomyslalam, ze komus moze to przeszkadzac. Wara od mojego zycia i zycia innych ludzi. A jak sie Wam nie podoba to nie patrzcie, nie komentujcie, nie wyrazajcie opini, nikogo to nie obchodzi wasze zasciankowe poglady!!!

Autor: pako  11.06.2010 zgłoś

Nawet małe dziecko wie że krowa z krową,pies z psem,kot z kotem,biały z białym.Nasze tępe panienki tego nie potrafią zrozumieć i przywożą nam brud z wysp.Takiego wyboru dokonują tylko puste prymitywne laseczki które nie rozumieją że białej rasy na świecie jest tylko 8% i z każdej krzyżówki powstaje kolor.Nawet nie pomyślą o Aids i innych chorobach wenerycznych które roznoszą kolorowi kochankowie.W końcu te choroby wywodzą się z brudnych biednych krajów.

Autor: pako  11.06.2010 zgłoś

GŁUPIE TĘPE DUPY!!!

Autor: aq  11.06.2010 zgłoś

Będziemy palić kolorowych jak nie wypierdolą od nas z kraju. A szmatom co im dupę dają łby na łyso golić.

Autor: Białas  11.06.2010 zgłoś

Jestem na nie!!! Jest to mój pogląd, rasista tak mówią, niech będzie jest mi dobrze z tym. Będą karać za poglądy , no to może za kontakty z czarno-beżowymi też powinni,

Autor: aisin  11.06.2010 zgłoś

Ludzie, zrozumcie, to ze niektore panienki chca sie bratac z innymi rasami tylko ulatwia nam zadanie. Ja osobiscie takiej bym sie wystrzegal, jesli oczywiscie ta oswiecona i tolerancyjna niewiasta sie przyzna do tego typu kontaktow :) Ale wprost nie ma co pytac, co oczywiste. Musimy zaakceptowac fakt, ze miedzy porzadnymi dziewczynami, a tymi "innymi" robi sie coraz wieksza przepasc. Przez to jednak jeszcze latwiej je odroznic :)

Autor: kkk  11.06.2010 zgłoś

murzyny w kontener i do afryki zostawic tylko pare sztuk w zoo

Autor:  11.06.2010 zgłoś

Autor: maja (2010-06-11 10:42:06) ----- Jestem w szoku, jestem zbulwersowana. Co to za roznica kolor skory? Jakie to ma znaczenie kiedy dwoej ludzi sie kocha i chce isc razem przez zycie? LUDZIE to szalenstwo!!!Takie komentarze. POLACY wiecej tolerancji i szczunku dla odmiennosci. W koncu wszyscy jestemy ludzmi!!! W takich momentach wstyd mi , ze jestem Polka. Sama mam meza o innej narodowosci i nigdy w zyciu nawet nie pomyslalam, ze komus moze to przeszkadzac. Wara od mojego zycia i zycia innych ludzi. A jak sie Wam nie podoba to nie patrzcie, nie komentujcie, nie wyrazajcie opini, nikogo to nie obchodzi wasze zasciankowe poglady!!! wara muzinie od mojego kraju chce miec bialego sasiada zeby w sklepie obslugwal mnie bialy sprzedawca w autobusie jechac z bialymi ludzmi czy to takie trudne

Autor: Szkoda słów  11.06.2010 zgłoś

Witam, Nie uważam siebie za rasistkę. Nie poniżam, nie obrażam nikogo ze względu na kolor skóry, religię czy pochodzenie. Na świecie są różne kultury, różne rasy etc. Nie można kogoś winić za to jaki ma kolor skóry, to oczywisty absurd. Natomiast moim zdaniem wpadliśmy w pułapkę poprawności politycznej i to fałszywej. Być może zostanę zlinczowana i okrzyknięta rasistką, "ciemnogrodem" tudzież innymi określeniami, które ślina na język wyciśnie osobom nie zgadzającym się ze mną :) Uważam, że nie ma nic złego w tym, że Europejczyk chce żeby Europa nią pozostała. Przepraszam, że ośmielam się to mówić głośno ale ja nie chcę za 30 - 50 lat patrzeć na Europę i widzieć Afrykę, Irak, Palestynę etc. Tak trudno to zrozumieć? Niestety powoli tak się zaczyna dziać. Nasza poprawność polityczna i pseudo tolerancja zapędziła nas w ślepą uliczkę. Zapytajcie Afrykanina czy chciałby, żeby na jego kontynencie dominowali biali albo Azjaci? Większość pewnie by tego nie chciała i nie ma w tym nic złego. To naturalne. Każdy z nas ma w sobie jakąś tożsamość i ją pielęgnuje. To nie znaczy, że mamy pluć na inne kultury czy je niszczyć. Ale nie popadajmy w przesadę proszę. Pozdrawiam

Autor: Kasia 21  11.06.2010 zgłoś

Wstyd mi kiedy czytam niektóre komentarze, głównie te autorstwa niedouczonych, zakompleksionych panów... Nie zamierzam rozwodzić się nad wspaniałością cudzoziemców, ale na litość boską, przestańcie się ludzie zachowywać jak zwierzęta. Studiuję w stolicy, głównie wśród Polaków, ale zdarzają się i zagraniczni studenci, nie tylko tzw.Erazmusi. Wnioski po prawie dwóch latach: Buraki zdarzają się wśród naszych i nie naszych. Są szczęśliwe związki mieszane i jednorodne, są popieprzone- życie. Moja siostra wyszła za gościa z Chile, a poznali się na stypendium w Berlinie. Są 5 lat po ślubie, wspólnie wychowują synka, Ismael szlifuje język polski żeby móc się porozumieć z teściami w ich rodzinnym języku... Nie pogryźli się. Skąd w nas, Polakach tyle jadu, aspołecznych postaw? Nie mówię żeby przyklaskiwać panoszącym się nieraz obcokrajowcom, którzy czują się panami świata, ale bądźmy konsekwentni- tępimy postawy czy człowieka

Autor: duża pała  11.06.2010 zgłoś

nie czytałem wszystkiego ale szczególnie rzuca sie w oczy kompleks fujary u panow. Jestem Polakiem i tez mam dobry sprzęt, mimo to nie zauważylem żadnego zainteresowania u znajomych dziewczyn Polek moją skromną osobą nawet jak kiedyś przypadkowo stało sie to upublicznione. Polki mają inną szajbe - estetyka, musi być ładny chłopczyk. W artykule o Nigeryjczxykach na wawa stadion(neewsweek) jest napisane że przychodza tam ladne dzi8ewczyny i robią czarnym oral na straganie. to jest własnie cala mentalność Polki, czegoś tak niezrozumiałego i zidiociałego trudno spotkać gdzie indziej. A więc szkoda strzepić sobie język o raswiźmie, tu potrzebny jest psychiatra.

Autor: pako  11.06.2010 zgłoś

Mnie to już nie sięgnie ale żal mi moich dzieci i wnuków chodzących do klasy z popaprańcami.Przez te puste debilki niedługo z Polski będzie Francja a wtedy się gały otworzą ale już będzie za późno wytępić plugastwo.

Autor: Lidia  11.06.2010 zgłoś

Ciekawa jestem jak się zapatrujecie na taki związek, chociaż nie można jeszcze nazwać to związkiem. Mam 52 lata, od 1 czerwca jestem po rozwodzie bez orzekania o winie, ale z jego powodu, nie dbał o rodzinę kompletnie. Na myspace poznałam Hindusa, on wysłał zaproszenie, uczciwie napisał na profilu, że szuka żony. Ma 35 lat. Zakochałam się pierwszy raz w życiu, chociaż nie chciałam, zbywałam go i kazałam przerzucić się na młodą ładną dziewczynę, których nie brakowało na jego profilu. Postanowił być ze mną. Piszemy maile od ponad pół roku, rozmawiamy na skype, pisze, że kocha, mówi, że kocha, zresztą ja też. Czuję, że może być uczciwy, choć podchodzę do tego z rezerwą, ale nie mam już nic do stracenia. Bardzo pragnę z nim być, mieszka w Ameryce, pracuje i planuje przyjechać. To były chyba prawdziwe motyle w brzuchu, bo nigdy tego uczucia nie zaznałam. Byłam przygnębiona, on pobudził mnie do życia, zaczęłam o siebie dbać, schudłam 17 kg. Stwierdziłam, że nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, on mnie zmienił, czuję się szczęśliwa, jestem zadowolona z życia, wszyscy dookoła widzą promieniującą radość. I am happy.

Autor: duża pała  12.06.2010 zgłoś

powiem ci co sądzimy o tobie: jesteś nienormalna jak te poprzednie. Masz motyle bo jest śliczny, wyszłaś za mąż bo .......?????? (jesteś kretynką?) a najlepsze to że pisujecie do siebie a ty ględzisz o związku. Napewno będzie boski w łóżku bo dla ciebie każda ciota co miała więcej niż jednego kochasia w życiu będzie boska po twoim starym prawiczku którego poznałaś w podstawówce.

Autor: Lidia  12.06.2010 zgłoś

Starego poznałm w wieku 22 lat w pociągu, to PKP jest winne. A boski może i będzie. Od 8 lat nie miałam żadnego, bo mój eks był jedynym, więc liczę na boskość

Autor: marccos  12.06.2010 zgłoś

W Warszawie w Sadyba Best parę razy widziałem na zakupach Polaka z "czekoladką" o dumnym obliczu i dwójką rozbawionych dzieci. Wyglądali na szczęśliwą rodzinę. A w USA czarne dziewczyny nie mają prawa wydawać się za nie-czarnych facetów, aby nie skalać swojej rasy... może ona stamtąd uciekła? Cóż - nihil novi sub sole...

Autor: Zniesmaczony  12.06.2010 zgłoś

Jak czytam nie ktore komentarze to śmiac mi sie chce jak na sile kvrestwo szuka wytlumaczenia i wspolnie sie pocieszaja hehe dobre ale nie ma co sie oszukiwac polki sa poprostu latwe ba nawet sa gorsze od dziwek bo te robia to za kase a nasze bo poprostu sa latwe i sie nie szanuja .Bedac zagranica kilka lat zauwazylem ze tylko polki sie tak puszczaja inne nacje takie jak rosjanki litwinki ukrainki szanuja sie i nie pruja z ciapolcami czar,uchami i innym syfem pozdrawiam wszystkie szanujace sie polki :)

Autor: pako  12.06.2010 zgłoś

Zauważyłem że tylko totalne lipy które nie maja u nas żadnych szans na związek decydują się na ostatnią deseczkę ratunku i biorą kolorowych.Kolor jest zachwycony że jakaś biała debilka na niego spojrzała.Prosty przykład piegowata świnka w Polsce nie dostrzegana bez żadnego brania wyjeżdża na wyspę i jest noszona na łapach przez hindusa.Chcąc być matką decyduje się na taki związek a później się dziwi po fakcie i chce cofnąć czas.

Autor:  12.06.2010 zgłoś

Pako, ty to chyba nie masz brania, albo super kiepskie warunki do noszenia .... nie tylko "świnek". Nawet bym nie chciała, żebyś mnie dotknął.

Autor: Słowianin  12.06.2010 zgłoś

Co to za różnica czy ona jest w Polsce czy na wyspie.Idąc po paru piwkach z kolesiem do wyrka kim jest?.Gdzie jest jej twarz,honor i duma kobieca.Kiedyś to nazywało się kurewstwem a teraz czym więcej tym lepiej i są z tego dumne.Zresztą czy ktoś kiedyś widział kurwę co by na ciele była zdrowa i na umyśle.

Autor: pako  12.06.2010 zgłoś

Uderz w stół a nożyce się odezwą:).Czyżbym uraził ,,DUMNĄ,, świnkę:).

Autor: duża pała  12.06.2010 zgłoś

Autor: Lidia (2010-06-12 00:27:29) ----- Starego poznałm w wieku 22 lat w pociągu, to PKP jest winne. A boski może i będzie. Od 8 lat nie miałam żadnego, bo mój eks był jedynym, więc liczę na boskość do tego właśnie zmierzam, czyli widzisz, znam sie na rzeczy, wam niewiele trzeba żeby być boskim bo niewiele wiecie po jednym czy 2 facetach i jak widać na twoim przykładzie, źle dobranym. Byłem kilka lat w kraju mieszanym rasowo i nigdy nie słyszałem żeby kolorowi mieli jakieś szczególne predyspozycje do seksu. Rozmawiało sie o zapachu bo to jest inne (miałem mulatke 6 mies) ale nic więcej. Dopiero po powrocie do Polski, w kraju gdzie wogóle nie ma kolorowych dowiedziałem sie że oni są bogami seksu i spraw damsko-męskich. Drogie panie - jesteście mitomankami, wierzycie w bzdury, dla was jedynym kryterium doboru jest uroda, musi być ciacho, nawet bez kutasa. Po rozczarowaniach, które przy takiej selekcji, są nieuniknione, przestawiacie sie na ciacha kolorowe a ponieważ same macie mało doświadczenia, ktoś kto przeleciał kilka kobiet ( a często facetów, jak ci z Pakistanu) nawet nie musi sie specjalnie starać żeby być dla was kasanową. Robienie pały czarnemu, w miejscu publicznym jest dowodem na to że większość populacji żeńskiej w Polsce powinna iść do psychiatry. Artykuł powinien być o was - tu jest potrzaebne badanie socjologiczne żeby wyjaśnić ten typowo polski fenomen BO TO JEST CHORE i nie ma nic wspólnego z rasizmem.

Autor: lalka  12.06.2010 zgłoś

a ja sie zgadzam z pako-polki na wyspach to dziwkiii nieraz widzialam mieszanie sie ras ale dziwie sie wam bo jabym czarnego w zyciu nie tknela! a ty duza palo chetnie oczerniasz kobiety robiace oral czarnuchom ale sam miales wiec pewno posuwales mulatke pol roku he???skad wiesz ze nie zmieszales rasy co kolesiu hipokryto!

Autor: Endyy  12.06.2010 zgłoś

W ostatnich dwóch latach znacznie wzrosła w USA zachorowalność na najczęściej spotykane choroby weneryczne - poinformowali przedstawiciele federalnej służby zdrowia. Wzrosła liczba zachorowań na syfilis i rzeżączkę oraz zakażeń chlamydią. O chorobach tych lekarze zobowiązani są informować władze federalne. W 2006 r. zanotowano w USA 358 366 przypadków rzeżączki, przy czym państwowe Centrum Zwalczania i Prewencji Chorób (CDCP) szacuje, że prawdziwa liczba zachorowań była co najmniej dwukrotnie większa. Na syfilis zachorowało w ub.r. 9 756 osób, z czego większość to homoseksualiści. Zarejestrowano też 1 039 911 przypadków zakażenia chlamydią, chociaż w rzeczywistości, zdaniem CDCP, było ich około 2,8 miliona. Na choroby weneryczne Afroamerykanie zapadają znacznie częściej niż biali. W wypadku rzeżączki proporcja zachorowań Murzynów w stosunku do białych wynosi aż 18 do 1, infekcji chlamydią 8 do 1, a syfilisu - 6 do 1. jak pisze Constance Holden w tygodniku „Science" - czarnoskórzy mieszkańcy USA aż 10 razy częściej cierpią na niewydolność nerek niż biali obywatele. Wśród Afroamerykanów odnotowuje się też trzykrotnie częściej przerost mięśnia sercowego. Ponad dwukrotnie częściej chorują na cukrzycę. Szybciej umierają z powodu chorób układu krwionośnego

Autor: Endyy  12.06.2010 zgłoś

50% czarnych w USA nie jest w stanie skończyć High School; Mniej więcej 1 na 50 czarnych mężczyzn jest nosicielem HIV lub AIDS. Mniej więcej 1 na 4 czarnych mężczyzn jest nosicielem chorób wenerycznych. Czarni mężczyźni są 15 razy bardziej narażeni na zakażenie wirusem HIV niż Biali. Prawie jeden z trzech czarnych mężczyzn jest teraz w więzieniu, lub staje przed legalnym wymiarem sprawiedliwości. W RPA ponad 20% populacji w wieku 20 - 40 lat ma HIV. 18% mężczyzn przyznaje się do dokonania w swym życiu gwałtu. W 50-milionowym kraju jest 20000 zabójstw, 30000 usiłowań zabójstw i 260000 napadów mających na celu uszkodzenie ciała (w tym są pobicia, zranienia nożem, itp.) rocznie. 70% murzyńskich dzieci wychowuje się w USA bez ojca.

Autor: duża pała  12.06.2010 zgłoś

Autor: lalka (2010-06-12 16:48:53) ----- a ja sie zgadzam z pako-polki na wyspach to dziwkiii nieraz widzialam mieszanie sie ras ale dziwie sie wam bo jabym czarnego w zyciu nie tknela! a ty duza palo chetnie oczerniasz kobiety robiace oral czarnuchom ale sam miales wiec pewno posuwales mulatke pol roku he???skad wiesz ze nie zmieszales rasy co kolesiu hipokryto! wyobraź sbie lalka że kupujesz coś na bazarze i przychodzi przystojniak, pogada troche i chce zrobić minetke sprzedawczyni na miejscu. kolor nieważny. Co byś pomyslała - napalony czy robi cyrk? Jeszcze w przypadku facetów można byłoby to zrozumieć bo to sprawia przyjemność ale raczej by ją zgwałcił niż robił minete. Gdyby te laski z artykułu o Stadionie przychodziły sie pobzykać to bym zrozumiał ale robić pałe tak żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi? To nie seks tylko show. A jeżeli chodzi o kolor to nie mam barier, moja ex, biała, też puściła sie z czarnym (znałem go) i co z tego? Ale nie robiła z tego religii tak samo jak ja, ta moja mulatka tylko tym sie różniła od białych że mi sprawdziła fujare przed "rozwinięciem znajomości" (konkretna dziewczynka) i rzeczywiście pachniała inaczej. Te co tak latają za kolorowymi jak za panem B. to mają nasrane pod deklem a przez to że nie potrafią sobie dobierać facetów.

Autor:  12.06.2010 zgłoś

Pozdrawiam DUŻĄ PAŁĘ. Jeśli miałam tylko jednego to nie znaczy, że nie mam doświadczenia. Bardzo byś się zdziwił. Ale to chyba dobrze o mnie świadczy, że tyle lat próbowałam znieść ten związek, a może utrzymać. Zamiast załamywać się lepiej zacząć żyć od nowa, a czy czarny czy biały to nie ma różnicy. Liczy się człowiek i jego charakter. Nie zamierzam mu ufać bezwarunkowo, ale jakie niebezpieczeństwo dla kogokolwiek niesie ten związek. Czy mi się nic od życia już nie należy tylko różaniec?

Autor: Lidia  12.06.2010 zgłoś

To ja napisałam. Zapomniałam podpisać. Pozdrawiam jeszcze raz DUŻĄ PAŁĘ.

Autor: ana  12.06.2010 zgłoś

SZOK, SZOK, SZOK!!! Poziom nienawiści i nietolerancji nie mieści mi się w głowie.

Autor: Lidia  12.06.2010 zgłoś

Nie ma znaczenia kolor skóry, każdy ma prawo żyć, tak został stworzony, kto powiedział, że rasa biała jest najlepsza i najważniejsza. Niejeden biały nie dorównuje kolorowemu. Oni przynajmniej mają jakieś ambicje i chcą do czegoś dojść, dlatego opuszczają swój biedny kraj, a biali uważają, że wszystko im się należy.

Autor: "DUMNA świnka"  12.06.2010 zgłoś

Pako, Jesteś bezsilny, więc nie dziwi mnie twój humor.

Autor: pako  13.06.2010 zgłoś

Masz rację ,,Dumna świnko,, nie tylko ja kurewstwem jestem bezsilny.Korzystamy z was jesteście nam potrzebne ale żaden z nas nie chce się wiązać z taką na stałe więc zostają wam kolorki nie znające waszej przeszłości:)

Autor: lalka  13.06.2010 zgłoś

noi o to wlasnie chodzi panie duza palo(nawiasem mowiac nie lubie duzych-niemam pochwy jak wiaderko) ty chyba nie zrozumiales mego postu...wyzywasz od dziwek itp polki idace do lozka czy chocby robiace laske czarnemu a sam tez byles z mulatka(fuuuuuj!)Prawda taka ze was facetow tak samo kreca czarne kobiety jak niektore kobietki kreca czarni...tak samo one przenosza choroby jak czarni faceci(ustami tez!).Ale wy wolicie wyzywac polki od najgorszych a sami tez fantazjujecie na ich temat,ogladacie glupie tanie pornole z czarnuszkami i dajecie sie chetnie poderwac i zaliczyc czarnej kobietce a potem ona bedzie opowiadac w swoim kraju jakiego to bialego miala,mial mala fujare pachnaca ryba i potem,w lozku byl do du....y(czasem doslownie)popsute zeby,koszulke sprzed paru dni,smierdzace skarpety i nawet nie bylo z nim o czym pogadac bo to to nawet slowa po angielsku nie zna...tak samo jak one potraficie byc kurwiarzami bo przeciez to ze dajesz sobie robic takie rzeczy obcej osobie i na dodatek z obcego kraju w ktorym syfow nie brakuje to takze jest kurewstwem i ciebie by kurwiarzem nazwac nalezalo.

Autor: pako  13.06.2010 zgłoś

Słowo ,,kurwa,, tyczy się do obu płci dlatego trzeba się szanować kto tego nie robi jest zwykłym wycierem.

Autor: Lidia  13.06.2010 zgłoś

macie rację, nie tylko jedna strona jest winna, od wielu pokoleń zawsze kobieta była obwiniana o wszystko, a facetom wszystko można było robić, oni rządzili światem, ale gdzie to jest zapisane, że to wyższa rasa?

Autor: lalka  13.06.2010 zgłoś

no wiec dlaczego sie nie szanowales dajac sobie zrobic laske murzynce he?

Autor: .  13.06.2010 zgłoś

ja sie ze swojej nietolerancji nie bede tlumaczyc, zwiazek z czarnym czy innym podobnym nie wchodzi w gre, niech sobie zyja w spokoju ale nie w moim kraju. Juz slyszalam rozne historie o dziewczynach ktore puscily sie z czarnymi a pozniej samotne wychowywanie biednego dzieciaka, myslenie o wlasnym tylku i przyjemnosci, a pozniej problemy i placz

Autor: lalka  13.06.2010 zgłoś

a niech sie puszcza kto chce ale od czego sa gumki kurde no..

Autor: duża pała  13.06.2010 zgłoś

Autor: lalka (2010-06-13 12:16:07) ----- no wiec dlaczego sie nie szanowales dajac sobie zrobic laske murzynce he? miałem już zakończyć ten temat ale mnie wkuurwiasz swoją ignorancją więc zrobie ci łaske i coś napisze. Po pierwsze mnie nikt nie robi laski bo mnie to nie interesuje, dowiedz sie mitomanko, że są faceci którzy akich usług nie potrzebują A TYM BARDZIEJ MURZYNKA, kuuurwa mać, ona nie jest zainteresowana odgrywaniem teatrzyku z pornoli, JĄ TRZEBA RUCHAĆ, a ponieważ nie wiesz pewnia o co chodzi więc trezeba jej pałe wsadzić w pochwe. masz coś takiego między nogami i zaręczam ci że gdybyś, zamiast blow job, spróbowała tego z odpowiednim zawodnikiem, rozjaśniłoby ci sie troche w głowie. Ale nie spróbujesz bo nie potrafisz odróżnić zawodnika od naleśnika. Po drugie, ja sie nie modle do murzynek jak te frajerki z Polski do murzynów, bo coś wiem na temat. Miałem już kilkanaście relacji z kobietami w różnym wieku i wiem że o tym jaki kto jest w sprawach damsko-męskich decyduje doświadczenie i wprawa a nie kolor skóry. Prawiczek bedzie zawsze przegrany w porównaniu z doświadczonym (który miał kilka kobiet a nie tylko swoją starą i prowadzi regularne życie seksualne) obojętnie z jakiego kraju pochodzi. To nie ja nie rozumiem twoich postów tylko ty moich, albo, jest druga opcja - NIE CHCESZ ICH ZROZUMIEĆ bo "wiesz swoje".

Autor: bacia  13.06.2010 zgłoś

Ci co sie wiaza z przeciwna rasa sie bronia,Ci co nie sa rzucaja kamieniami.z jednej strony trzeba byc realista i wkoncu obudzic sie bo jestesmy w Unii ladne pare lat,ale z drugiej strony...tutaj gdzie mieszkam czyli w Londynie od 6 lat nadal uwaza sie Polskie laski bedace z inna rasa za dziwki. sami Ci ktorzy sie wiaza z tymi panienkami tak uwazaja i to jest najsmieszniejsze. najczesciej wiaza sie te,ktore maja kompleksy,te ktore urwaly sie po szkole od mamy i taty i nie wiedza juz co zrobic ze soba,bo nagle dobrobyt,ciuchy,imprezy,brak nadzoru.jak wytlumaczyc fakt,ze codziennie w tutejszych gazetach pisza o morderstwach honorowych,porwaniach,pewnie wielu z Was da komentarz jaka ja glupia jestem i tylko obrazam,ale ja wiem o czym pisze dokladnie bo sama przechodzilam pare lat temu zwiazek z Arabem-Murzynem.Dlatego wlasnie pisze jaka jest prawda,bo sama w tym siedzialam,powiem jedno,latwo sie wkrecic ale wyjsc z tego mozna jedynie cudem. najpierw jest randka i impreza,pozniej gadki szmatki w stylu jaka to pieknosc,a pozniej juz zaproszenie do swiata Arabow,rozmowy o religii w nieustajacych klotniach,rozmowa o slubie najlepiej JUZ i bumm....a jak taka jedna z druga chce uciekac,to sie zaczyna straszenie zabojstwem,porwaniem,nagle sie okazuje ze i On uwaza za dziwke swoja pania choc tak ja bronil przed innymi,sama sie uzeralam,miliony gruzb i telefonow,o kazdej porze dnia i nocy sledzenie i straszenie,wyzwiska i szantarz,a Arabowie wierza w przekupstwa finansowe wiec zas Cie uracza funtami za milosc ! pozniej ponizony czlowiek uzera sie w sadzie i po co to ! dla Murzyna? uwierzcie ze mi przeszlo szybciej niz przyszlo.do dzisiaj wlosy mi sie jeza na glowie jak widze Murzyna Araba na ulicy a minelo sporo czasu,wiec mysle ze nie warto dla glupiej przygody.kobiety sa glupie bo mysla ze tlumaczeniem iz byly samotne usprawiedliwia swoja glupote.tak to racja ze czlowiek nie wybral swojego koloru i nie o tym to mowa,mowa o tym ze my jestesmy inaczej wychowani i w innych wartosciach,a taki to z lepianki uciekl,swiata nie widzial,po drzewkach skakal i spijal mleko z kokosa i tyle ! tylko zrobic tym pannom delegacje jaki oni syf maja w domach,co jedza,jak zyja i za co ! najlpiej za panstwowe ! a i jak oni kochaja swe panny tylko ze skorzy sa dzielic swoja milosc jeszcze na pozostale 3 ZONY ukryte w Afryce !

Autor: AGD  13.06.2010 zgłoś

Czytam i oczom nie wierze ... Znacie troche historii? nie chcecie czarnych w Europie? jakos nasi przodkowie nie zastanawiali sie czy czarni chca bialych w Afryce, kiedy tamci podbijali kolejne Afrykanskie panstwa, wysysajac z krajow wszystko co dobre, narzucajac ich wlasne zasady i niewolnictwo... owszem czarni sa przewrazliwieni, mozecie ich nazwac najwiekszymi rasistami, ale wydaje mi sie ze zaden z bialych nigdy nie zrozumie co nimi kieruje... kazdy kto uwaza ze nie ma nic zlego w tym ze czarni ludzie byli zmuszani do pracy (juz nie wspominajac w jakich warunkach) i wyworzeni ze swoich panstw ma nie rowno pod sufitem, albo po prostu nie wie za duzo na ten temat. Po odzyskaniu niepodleglosci wiele panstw Afrykanskich boryka sie z problemami ktore zostawil w nich kolonializm ... do tego dokladaja sie ciezkie warunki klimatyczne, niedostatek pozywienia i choroby (ktore w takich klimatach latwiej sie rozwijaja)... Wielu Polakow uciekalo i nadal ucieka z Polski, mimo tego ze tak naprawde nigdy nie dotknela ich bieda i okrucienstwo ktore wystapily i nadal wystepuja w Afryce ... i dziwicie sie ze oni chca od tego uciec? Po tym co im zrobilismy (a raczej nasi Anglielscy, Niemieccy, Hiszpanscy itp. przodkowie) chyba nalezy im sie jakas rekompensata? A w kwestii chorob ... nie tylko arabowie/czarni ludzie je przenosza - nieodpowiedzialny seks zawsze bedzie zagrozeniem, wiec przestancie wytykac palcami i dorabiac rasistowskie teorie. I tak na koniec ... co wam tak naprawde zalezy czy Polka/Polak jest z 'kolorowym' czy nie? ani na ich opinie nie wplyniecie, ani oni na wasza... wiekszosc komentarzy pokazuje tylko ze wielu ludzi nie potrafi zachowac swojej nietolerancji dla siebie... chcecie kapitalizm i globalizacji? chcecie aby gospodarka sie rozwijala? nie ma innego wyjscia, trzeba bedzie sie 'otworzyc' dla reszty swiata.

Autor: +AGD  13.06.2010 zgłoś

Albo ... niech Polska zostanie Polska co sie dla nas zapewne nieciekawie skonczy...

Autor: "DUMNA świnka"  13.06.2010 zgłoś

Pako, teraz to z bezsilności już o sobie wydajesz opinię. "Wycierem", jak piszesz, może być i on i ona. Kim więc ty jesteś, który jak piszesz "korzystasz... nie wiążąc się z żadną".( Nie wycierem właśnie?) Może te, które poznajesz dowiadują się szybko o TWOJEJ przeszłości? Może dlatego jesteś sam? Może ta twoja przeszłość i samotność... Może właśnie ona powoduje, że tyle jadu jest w tobie. A może jakiś kompleks masz.

Autor: mateo  13.06.2010 zgłoś

Moja mama jest biała, Tata jest czarny. mam 2 siostry. Mam wspaniałą rodzinę i super kolegów i koleżanki. Tata ma dobrą pracę i nawet chcieli żeby był radnym w naszym miasteczku (Polska płdn.-wsch). Małżeństwa czarno -białe są normalne. Mam kolegów, których ojcowie biją, albo są alkoholikami, a koledzy używają ...czego nie powinni. Mój Tata jest super i moja mama też. Koledzy wiele razy mi to powiedzieli. Czego ja nie mogę powiedzieć o rodzicach niektórych z nich. Kto myśli, że czarni ludzie są inni, ten ma rację. U nas każdy widzi, że są porządniejsi i lepiej się uczą. Tata mówi, że to nie prawda. Ale ja wiem, że mój Tata jest bardzo skromnym człowiekiem i nie lubi dzielić ludzi. Wszyscy tak samo mają szansę na dobre życie. Nie ma znaczenia kolor skóry. Ważne jest to co ma się w głowie i sercu. Cześć.

Autor: HD  14.06.2010 zgłoś

Autor: AGD (2010-06-13 21:34:48) Po tym co im zrobilismy (a raczej nasi Anglielscy, Niemieccy, Hiszpanscy itp. przodkowie) chyba nalezy im sie jakas rekompensata? Ty chyba nienormalna jesteś, kretynko, naucz sie historii, poczytaj troche zamiast tu pisać brednie. Może twoi przodkowie sa z Anglii, Francji ale nie moi a więc bierz ich wszystkich do siebie i dawaj im żryć, zrypany deklu.

Autor: AGD  14.06.2010 zgłoś

Do HD W wielu postach ludzie pisali o 'Europie dla bialych'... nasz kraj jest w Europie. Fakt moze uzycie slowa "przodkowie" nie bylo zbyt trafne ... jednak ... widze ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Chcialam zwrocic uwage na to ze Afrykanow nikt nie pytal o to czy chca bialych w ich panstwach, a okazuje sie ze wg bialych Europejczykow (bo problem rasizmu pojawia sie nie tylko w Polsce) nie powinno to dzialac we dwie strony. Problem w tym ze w dzisiejszych czasach nie ma miejsca (a przynajmniej nie powinno byc) na nietolerancje. Jak juz mowilam, albo Polska otworzy sie na reszte swiata, albo zostanie Polska ... i wtedy juz wszyscy beda chcieli z niej uciekac.

Autor: aniaaa  14.06.2010 zgłoś

powiesz czarnemu zeby szybciej pracowal to Ci powie ze jestes rasista,chowaja sie po katach i groza ze podadza do sadu,bo sie wyzywasz ze wzgledu na rase. a ja mam gdzies bo dla mnie moga byc nawet zieloni,tylko czemu sami siebie traktuja jak pepki swiata,ktorym wszystko sie nalezy za darmo?! w Anglii pracowac chca wszyscy tylko nie czarni,bo czarny woli wziac co piatek dofinansowanie,mieszkac w norze i plodzic zeby dodatkowe dofinansowanie bylo,kobiety maja siedziec w domu i gotowac,a chlop to nawet oczyma dyma wszystko co sie rusza ! uwierzcie,ze Ci Polacy co sa rasistami tu na Wyspach wiedza co mowia,bo widza,bo my biALI idziemy do roboty dzien i noc zeby dorobic a im sie nalezy !!!!

Autor: hahahaha  14.06.2010 zgłoś

aniaaa widze ze jak wielu ograniczasz swoja opinie do tego co sama widzialas... news dla ciebie! czarnych na swiecie jest troche wiecej niz tych moze 20stu ktorych widzialas w pracy :) ja osobiscie znalem Murzyna ktory zapierdzilal po 12 godz dziennie zeby wyzywic swoja rodzine. I w taki sposob mozemy sie przygadywac do konca dnia! Nie wszyscy sa leniami. Chialbym zauwazyc ze Murzyni i Azjaci sa na Wyspach juz od dawna i sie nauczyli ze tu sie nie oplaca ciezko pracowac (jak to nasza Polska tania sila robocza). Smieszy mnie to ze ludzie im wytykaja ze zyja na benefitach w momencie kiedy spora czesc Anglikow robi dokladnie to samo (przy czym sa tak samo leniwi!), nie wpominajac juz o tym ze Polacy tez benefitami nie gardza!

Autor: lalka do duza pala  14.06.2010 zgłoś

wiesz ty powinienes zmienic nick na tepa pale bo widac ze do tej duzej ci za duzo krwi ucieka i w mozgu nic nie zostaje...przeciez sam napisales ze ci mulatka palke obrabiala;0 nie wypominaj mi braku doswiadczenia bo mam go pewnie wiecej niz ty-jestem w zwiazku nie pierwszym wiele lat,mam dzieci-zapewne tez jestem starsza od ciebie wiec nie ucz mnie jak sie seks uprawia...poza tym widze ze twoje zdanie nt czarnych zmienia sie w zaleznosci od punktu siedzenia.

Autor: ja  14.06.2010 zgłoś

hej MATEO tak tez trzymaj jezeli bedziesz mial w glowie poukladane i w sercu co trzeba to bedziesz normalnym czlowiekiem, podziwiam twoich rodzicow powodzenia :)

Autor: duża pała do lalki  14.06.2010 zgłoś

twój problem to że wszystko ci sie kojarzy z obrabianiem pały - napisałem że SPRAWDZIŁA a to dla kogoś normalnego powinno oznaczać: obejrzała, dotknęła. I to wszystko. Nie spotkałem białej która by mnie macała jak konia po 5 minutach znajomości. Poza tym dowiedz sie że czarne takie durne nie są żeby obrabiać facetowi pałe - to ty a nie ja oglądasz za dużo pornoli. Drugi przykład twoich umiejętności w czytaniu tekstu pisanego to że gdzieś wyczytałaś że ja oczerniam kobiety i wyzywam od dziwek. Gdzie to znajdziesz w moich postach? Napisałem wyłącznie że powinny iść do psychiatry, są nienormalne i to potwierdzam. To nie są dziwki, TO SĄ KRETYNKI. Moje zdanie o czarnych jest od początku takie same - nic przeciwko nim nie mam, denerwują mnie wyłącznie kretynki - mitomanki które o facetach nie mają zielonego pojęcia a zabierają głos.

Autor: meggi  14.06.2010 zgłoś

witam. jestem od roku z Arabem, mieszkam za granicą, studiuję, moja rodzina nie zaakceptowala go, wstydzila sie za mnie, gdy przyjechal ze mną do Polski na swieta. od tej pory zyjemy w tajemnicy.Polacy to rasisci !!

Autor: Lidia  14.06.2010 zgłoś

Popieram Lalkę, Mateo i Meggi. Jestem z Wami. Powtórzę jeszcze raz, że mam 52 lata i zakochałam się w Hindusie 35 lat, choć na razie to znajomość wirtualna. Dzieci ewentualnie z tego nie będzie. Więc nie widzę żadnego problemu. Miałam tylko jednego faceta, męża, po 29 latach od 1 czerwca br. jestem na szczęście wolna. Nie znaczy, że nie mam doświadczenia. Popieram mieszane związki. To nie związki ze zwierzętami, a z ludźmi.

Autor: socjolog  14.06.2010 zgłoś

hm.....ciekawa sprawa do przemysleń, polskie kobiety mają partnerów innej rasy o wiele czesciej niż nasi mezczyżni, co nimi kieruje ? ?????

Autor: preslej  14.06.2010 zgłoś

Meggi zamieszkaj z siedmioma arabami jeden to za mało.Życzę szczęścia w brudzie i syfie.Tam gdzie są enklawy arabów szczury biegają między nogami.Jak nazwać laskę która mieszka z arabem?Może ktoś podpowie.

Autor: Atrur  15.06.2010 zgłoś

Szkoda mi dzieci z takich mieszanych związków bo polacy to rasisci. Z drugiej strony zauważyłem, że murzyni uwielbiają "kochać" białe kobiety ale nie daj Boże jakby biały poderwał murzynkę... Myślę też, że w USA czy RPA często czarni są większymi rasisatmi od białych...

Autor: KAKARA  15.06.2010 zgłoś

Super Mateo!!! Poza tym chcialem tylko dodac ze nikt nie zamawia kolor skory przed narodzeniem... Tylko Bóg wie... Myluj swego blizniego jak siebie samego... Niech Bóg wybacza tych którzy nienawiza czarnych... bo sami nie wiedza co robia. Potrzebuja modlitwa uwolnienia . Niech Duch Boze ci prowadzi i chroni Mateo. Pozdrów tata.

Autor: lalka  15.06.2010 zgłoś

duza palo operujesz tu roznymi nickami-myslisz ze niewiem?ale z mulatka byles jak to sam napisales...a mitomanka nie jestem,doswiadczeniem nie musze sie chwalic.Lidio!nie zakochalas sie!nie da sie w kims zakochac wirtualnie,mozesz byc co najwyzej zauroczona.Radzilabym do tego podejsc z dystansem nie tylko ze wzgledu na kolor skory ale i na wasz wiek(pary w ktorych wiekowo pani jest starsza od pana w naszym pieknym kraju sa wysmiewane),do tego ten wirtualny swiat jest taki ze mozna pisac co sie chce o sobie a rzeczywistosc bywa brutalna.Jesli chcialabys porozmawiac to moj nr GG.3978500.Dowcipnisie nie pisac-sprawdze.

Autor: laki  15.06.2010 zgłoś

Brodzenie w gównie po co się wysilać i coś pisać jak tępe dupy i tak niczego nie rozumieją i robią swoje.Wszyscy piszecie że to wina otwartych granic,internetu i wyjazdu na wyspy.Każda jest zauroczona jamajczykiem,hindusem,arabem.Granice były zamknięte internetu nie było a ta która chciała swojego cygana znalazła i z nim rządziła.Tylko dzieci po cyganach nie rzucają nam się w oczy na ulicach tak jak rzucają się po innych nacjach.A po za tym cygan nie zostanie z polką bo jest od razu wyklęty z rodu i za to im chwała.Dbają o czystość krwi i swoją nację.A tępy arab czy hindus papra się z byle kim.

Autor: 52lataStara prukwo wstydz sie i zalatw mu vise do europy  15.06.2010 zgłoś

Popieram Lalkę, Mateo i Meggi. Jestem z Wami. Powtórzę jeszcze raz, że mam 52 lata i zakochałam się w Hindusie 35 lat, choć na razie to znajomość wirtualna. Dzieci ewentualnie z tego nie będzie. Więc nie widzę żadnego problemu. Miałam tylko jednego faceta, męża, po 29 latach od 1 czerwca br. jestem na szczęście wolna. Nie znaczy, że nie mam doświadczenia. Popieram mieszane związki. To nie związki ze zwierzętami, a z ludźmi. 52lataStara prukwo wstydz sie i zalatw mu vise do europy,bo tylko po to jestes mu potrzebna no i jeszcze zeby spuscic z malpiej paly hehe

Autor: mozg maly  15.06.2010 zgłoś

juz wam pisalem,powtorze jeszcze raz powiem,muj chuj dlurzszy nisz wasze zwoje mozgowe!teraz do rzeczy. umarlo kiedys dziecko murzyna,poszlo do nieba i bog dal mu skrzydelka,murzynek zapytal boga,wiec teraz jestem aniolkiem?NIE KURWA NIETOPERZEM!i spierdalaj! pozdrawiam srodkowym palcem inkubatory do malpolizacji europy i zlewy sperm malpich ras!

Autor: mozg maly  15.06.2010 zgłoś

"moj"a jeszcze dodam ze jestescie scierwem jak dla nas tak i dla nich.bo dlatego was chco araczej po to wasze tapetowane smierdzace ryje dla VISA hehe

Autor: laki  15.06.2010 zgłoś

Nie ma co się wkurwiać to są tylko pojemniki na spermę.Szanująca się kobieta nigdy nie spojrzy na hindusa araba lub cygana.Cygan chociaż podjeżdża autem i rwie na kasę a hindus i jamajczyk na co wyrywa puste debilki?

Autor: margi( do Pako)  15.06.2010 zgłoś

" Kot z kotem, pies z psem......." Krowa to moze lepiej z bykiem. Bialy moze z bialym, a Pako - najlepiej z paka.........

Autor: nie potrafisz sie przyznać  15.06.2010 zgłoś

że czytasz niechlujnie albo tak naprawde jesteś taka sama jak te "doświadczone" z bazaru Warszawa - Stadion. Teraz dopiero zmieniłem nick bo już mi sie znudził. Będę na sympatii pod nickiem angielsko brzmiącym, zajrzyj tam, napewno tym razem moje posty ci sie spodobają bo tam piszę z patosem z M jak Miłość. : lalka (2010-06-15 08:58:19) ----- duza palo operujesz tu roznymi nickami-myslisz ze niewiem?ale z mulatka byles jak to sam napisales...a mitomanka nie jestem,doswiadczeniem nie musze sie chwalic.............

Autor: wiking  15.06.2010 zgłoś

Białym szmatom, które puszczają się z czarnuchami zdradzając białą rasę, powinno się golić łby do gołej skory jak za okupacji! I tyle w temacie!

Autor: Do laki  15.06.2010 zgłoś

Jedyne co tu jest do zrozumienia to to, ze jestes totalnym kretynem ;) powiedzmy to otwarcie ... co wam do ch**ja zalezy? dziewczyna ktora sie puszcza z Polakami juz nie jest workiem na sperme? Buahahahaha !!! KKKs ... naprawde macie problem :) smieszne jest to ze ci ktorych tak bardzo nienawidzicie albo sie z was smieja albo pluja w twarz ... lepiej by chyba dla 'c'iebie bylo abys nigdy nie natkal sie na grupe jak to nazwales 'malp' ... po takich komentarzach by Ci dupsko sprali tak ze bys juz nigdy slowa z siebie nie wydobyl :) Pozdrawiam wszystkich debilow bo... zal mi was troszke ;)

Autor: Do mozg maly  15.06.2010 zgłoś

Bardzo adekwatny nick :) w szkole ortografii sie uczyc nie chcialo? ciekawy jestem czy ktores z was ma jakies konretne argumenty (cos powazniejszego niz worki na sperme) przeciwko innym kolorom skory ... czytam i czytam i ... nic! wychodzi na to ze najzwyczajniej nie macie argumentow, wiec skupiacie sie na obrazaniu innych ... Wg mnie Polka ktora sie spotyka z takim palantem jak ty jest jak to nazwales 'workiem na sperme', bo nie wierze ze prowadzicie powazne rozmowy o tym co sie dzieje na swiecie tudziez w naszym kraju? Zalosc ...

Autor: laki  15.06.2010 zgłoś

Dziewczyna która puszcza się z Polakami też jest pojemnikiem na spermę i mało tego jest ścierą bez twarzy i honoru tak samo jak ta co wypina się hindusom i nie chodzi w tym momencie o rasizm mała tępa płaska główko ale o kobiecą dumę:)

Autor: kolega  15.06.2010 zgłoś

Pojebani nietolerancyjni Polacy...wstyd...to ze są czarni nie znaczy ze gorsi...są takimi samymi ludźmi jak my tylko o innym kolorze skóry...

Autor: mateo  15.06.2010 zgłoś

I tak kocham Polskę. Tu się urodziłem. A to, że zdarza się, że ktoś wyzywa czarnych i ich białe żony, że komuś nie pasuje mój kolor skóry - to jego sprawa. Poznałem ile jest wart mój czarny tata i wiem ile ja. I nikomu nie uda się tego zmienić, chociaż by mnie nawet pobił ze złości za to, że jestem czarny. Jestem jeszcze nie całkiem dorosły. Jak tu niektórzy piszą, to bardzo niesprawiedliwie o kobietach. A mi tata powiedział, że kto o jakiejś kobiecie żle mówi, to tak jakby mówił żle o swojej mamie. Kobiety trzeba szanować, bo nas rodzą. I człowiek który nie szanuje kobiet będzie mu trudno kochać i szanować swoją żonę. Cześć. Już idę.

Autor: do mateo  16.06.2010 zgłoś

Piszesz ze nie jestes jeszcze dorosły. Mam nadzieje ze kiedy dorośniesz nie zmienisz swoich poglądów. Szanujesz kobiety i to jest piękne. Wielu mężczyznom tego brakuje (nieważne jaki maja kolor skóry). Nie zmieniaj się nigdy.

Autor: Do laki  16.06.2010 zgłoś

W takich razie po cholere wypowiadasz sie pod tym artykulem? rusz troche glowa ;)

Autor: innaaaa  16.06.2010 zgłoś

ludzie jesteście rasitami, ale jak ktoś obrazi geja albo żyda to 90% z tych wszystkich pseudo rasitów oburza się zaraz i krzyczy że jak to ze trzeba byc tolerancyjnym.

Autor: lalka  16.06.2010 zgłoś

ale jestes zalosny wiesz?i niemasz sie czym chwalic.

Autor: Joanna  16.06.2010 zgłoś

Mieszkałam z mordercą. Zaloguj się E-mail OnetHasło Niepoprawne dane Objaśnienia Loguj się bezpiecznie Zapomniałem hasła Anuluj Kilka miesięcy zajęło mi przyzwyczajenie się do myśli, że powinnam jednak opisać tę historię dla przestrogi... Agnieszkę poznałam w fabryce w której razem pracowałyśmy - śliczna wysoka dziewczyna z poczuciem humoru, przyjaznie nastawiona do każdego. Byłam wtedy uwikłana w związek z muzułmaninem i przechodziłam ciężkie chwile - Agnieszka miała za sobą podobny związek, szybko znalazłyśmy wspólny jezyk. Mieszkałam wtedy z moim ex i jego przyjacielem z Iranu w jednym mieszkaniu - zanim zaczniecie osądzać mnie jako polską dziwkę puszczająca się proszę doczytajcie do końca. Agnieszka była samotna - mój znajomy z Iranu - Husain również. Wówczas jeszcze myślałam, że mam do czynienia z fantastycznym facetem - do rany przyłóż - nigdy nikomu nie odmówił pomocy, szanował swoją tradycję i religię - do tego wysoki przystojny i bardzo szarmancki.Wpadłam na diabelski, jak się okazało pózniej w dosłownym tego słowa znaczeniu pomysł, żeby ich zeswatać - i tak zaprosiłam Agnieszkę do nas... Już po pierwszym tygodniu promieniała - zakochana, szczęśliwa, dziękowała mi za to szczęście - gdybym wtedy wiedziała, że dziękuje mi za własną śmierć... Któregoś dnia mój ex pokłócił się poważnie z Husainem i pomimo, że Aga zarzekala się ,że ich sprawy nie wpłyną na naszą przyjazń stopniowo zaczęła się odsuwać ode mnie - w momencie kiedy przekonałam się, że Husain jest niebezpieczny i zdolny do wszystkiego była już tak bardzo pod jego wpływem, że nie miałam szans żeby ją ostrzec - wszystko co jej mówiłam brała na karb tego, że mój związek sie posypał to jej także musi - a ja już wtedy wiedziałam do czego on jest zdolny.. Nie słuchała mnie...Zakończyłam swój nieudany związek - na szczęście dla mnie ja również mogłabym skończyć w grobie - złożyłam wymówienie z fabryki i przeniosłam się do innego miasta - na tym urwał się całkowicie mój kontakt z Agnieszką - dochodziły do mnie tylko strzępki informacji od wspólnych znajomych , że nie jest dobrze - że Aga jest izolowana a czasem nawet bita...Ale ja już nic nie mogłam zrobić. Kilka miesiecy temu dostałam wiadomość od ex ,że Agnieszka nie żyje - że została utopiona w wannie - otworzyłam butelkę wina , podświadomie wiedziałam, że to on. Pamiętam tylko z tego wieczoru jak mój narzeczony kładł mnie do lóżka, przez następne trzy dni żyłam jak w letargu. Przedstawiłam ją jej własnej Śmierci...Zadzwoniłam na policję - to był wtorek, przyjechali powiedziałam wszystko - to co wiem i to co myślę. Po południu dowiedziałam się , że Husain został postawiony w stan oskarżenia a wieczorem , że powiesił się w celi zostawiając list z przyznaniem się do winy i przeprosinami.Następne życie zabrane - z mojego powodu ? Z powodu moich zeznań ? Biłam się z myślami - przecież to także mogłabym być ja, to ja mogłam być w tej wannie, przez całe 6 miesięcy piłam kawę z mordercą, jadałam z nim kolacje i śniadania, rozmawiałam i oglądałam telewizję... Prawdopodobnie moje zeznania okazały się decydujące... Udało mi się - swój związek zakończyłam w porę - zorientowałam się co się dzieje, miałam na tyle siły żeby to zrobić i przeżyć, Agnieszka tyle szczęścia nie miała - zakończyła związek ale po kilku tygodniach on zakończył jej życie. Nie jestem rasistką i nigdy nie byłam , natomiast jestem bardzo anty Islam - dlatego, że żyłam w tym środowisku, że widziałam jak naprawdę to wygląda od wewnątrz. Jeżeli słyszycie wypowiedzi dziewczyn uwikłanych w związki z muzułmaninami jak bardzo są szczęsliwe i co oni mogą dać im czego nie może inny facet - możecie być pewni, że etap prania mózgu mają już za sobą i jedyne o czym myślą to jak dać szczęście swojemu muzułmaninowi , bo tylko wtedy kiedy on będzie szczęśliwy one mogą być szcześliwe.Wiem to - bo to przeszłam. Większość z was powie , że to co zrobił Husain mógł zrobić każdy - katolik, żyd, buddysta czy świadek Jehowy - ale jakoś tak często o tym nie słychać prawda ? Więc odpowiedz nasuwa się sama. Myślę czasem o Agnieszce - staram się nie obwiniać, przecież ja nie mogłam tego przewidzieć zwłaszcza, że sama byłam jeszcze wtedy na etapie prania mózgu - a w momencie gdy ja się wyrwałam ona już nie chciała słuchać... Szkoda mi jej rodziców, szkoda życia które mogła przejść inaczej - zrobiłam wszystko co mogłam, łacznie z zeznaniami żeby on poniósł karę - a jednak mam uczucie że mogłam zrobić więcej - dlatego piszę tego posta - może uda się uchronić jedną z was.. Może uda mi się przekonać jedną z was do przemyślenia i do wybrania życia, nie powolnej lub szybkiej śmierci. Piszę to dla Agnieszki, choć nie jest mi łatwo ale czasu cofnąć nie mogę, mogę tylko opowiedzieć Wam o Niej, opowiedzieć prawdę. RIP Agnieszka D. Joanna...

Autor: ....  16.06.2010 zgłoś

to zostało zamieszczone jest faktycznym wyznaniem a zamieszczono to .... ku przestrodze

Autor: Lidia  16.06.2010 zgłoś

"52lataStara prukwo wstydz sie i zalatw mu vise do europy,bo tylko po to jestes mu potrzebna no i jeszcze zeby spuscic z malpiej paly hehe" Bardzo dziękuję za miłe słowa. Takich dżentelmenów można spotkac na każdym kroku. I właśnie dlatego zakochałam się w Hindusie, bo od żadnego Polaka albo polaka nigdy nie usłyszałam nic innego. A od niego, to prawda, że pierwszy raz w życiu, miłe słowa, choćby były bajerami. Bajerów też potrzeba. Nie samym chlebem się żyje. Jestem świadoma wszystkiego, bo jestem już stara prukwa. Kto zechce spuścić z twojej pały?

Autor: do- Lidia  17.06.2010 zgłoś

hehe, moze nie zaslugujesz??a hindalowi VISA sie przyda.pamietaj,milosc a naiwnonsc to roznica,pamietaj o tym tapetowany ryjcu,nawet hindus wie ze wali ci z tego duzego polskiego tapetowanego ryja hehe ale visa droga nie chodzi .poleczki szmateczki tak hihi

Autor: mozg maly  17.06.2010 zgłoś

widac inteligecjie oburzonych.pisalem "zlewy" i nkubatory (jesli wiecie co mam na mysli)na sperme a nie worki ale widac dotarlo hihihi

Autor: Lidia  17.06.2010 zgłoś

hehe, moze nie zaslugujesz??a hindalowi VISA sie przyda.pamietaj,milosc a naiwnonsc to roznica,pamietaj o tym tapetowany ryjcu,nawet hindus wie ze wali ci z tego duzego polskiego tapetowanego ryja hehe ale visa droga nie chodzi .poleczki szmateczki tak hihi Ryja sobie nie tapetuję jeszcze na szczęście, ale takiego chamstwa jak u ciebie nigdy w życiu nie spotkałam. Niedługo, bo nie zdążysz się nawet obejrzeć za siebie, też będziesz starym prykiem. Znalazł się prawiczek, któremu akurat zależy na czystości rasy. Niechby tylko trafiła ci się jakaś czarna to na pewno nie przepuściłbyś. Ja i tak nie zmieszam genów.

Autor: do Lidia  17.06.2010 zgłoś

Daj se z nimi spokoj, przeciez od razu widac ze iloraz inteligencji u tych panow siega im moze do kostek ... zlewy ... inkubatory ... tapetowane ryje ... no faktycznie, baaaardzo smieszne ... hihi... zakladam ze w szkole sie takich rzeczy nie nauczyli. Jak juz pisalem, zadnych argumentow tak naprawde nie maja, to bluzgaja - taki to prymityw. A tak na powaznie odnosnie Twojego Hindusa - nie ma w tym nic zlego ale uwazaj, obserwuj i nie daj sie zauroczyc na flirciarskie teksty. Jak jeszcze mieszkalem w PL, rodzina wynajela dla nas Hindusa, aby mnie i kuzynostwo nauczyl angielskiego... byl bardzo sympatyczny. Moja mama zaprzyjaznila sie z jego zona (chyba Litwinka), i niestety okazalo sie ze nie miala za kolorowo (np. musiala spac na podlodze z corka, a on spal na kanapie). Dlatego jak juz mowilem, trzeba uwazac, trzymaj oczy otwarte i nie daj sie zwariowac ani zmanipulowac. Milosc miloscia, ale trzeba miec granice i nie mozna sie za bardzo dla niej zmieniac ani poswiecac, bo tu nie o to chodzi. Tak naprawde nigdy nie wiadomo jakie czlowiek ma intencje, mozliwe ze w Twoim przypadku nie chodzi o Vise, jednak trzeba byc przezornym. Powodzenia, i nie odpisuj juz na tepe komentarze doslownie Malych Mozgow, Vikingow i tym podobnego badziewia ... az cud ze takie patalachy potrafia koputer obslugiwac :)

Autor: Aga  17.06.2010 zgłoś

Hej White Power Man :) o co ci chodzi z tym tapetowanym ryjem? moze to jakis zart tylko dla wtajemniczonych? Jak juz ktos tu zauwazyl, cytuje ''nie masz argumentow'' wiec znizasz sie do poziomu nocnika jak juz nie wiesz co powiedziec, ani jak swoje poglady tlumaczyc ;) ehh jesli w ogole masz dziewczyne to tepa strzala musi z niej byc ... jak to kolega ujal ... zlew na sperme z dosc watpliwym materialem genetycznym :)

Autor: Lidia  18.06.2010 zgłoś

Jednak odzywają się też porządni ludzie. Dzięki Wam. A mój Hindus w wieku 20 lat wyjechał do Anglii na studia, od 9 lat mieszka w Ameryce i musi sobie radzić sam. Chyba jednak nie jest taki zacofany. Gdy wspominałam mu o sari to powiedział, że przecież od 15 lat nie był w kraju. Można trochę zapomnieć. Znamy się od 7 miesięcy i nie wspomniał o ślubie, więc myślę, że nie chodzi mu o wizę. Ale mam już swoje lata i żaden książe z bajki nie obejrzy już się za mną ani nie porwie. Po prostu facet pobudził mnie do życia. Choć chciałabym się z nim spotkać. Jestem już wolna więc mogę wszystko (świeżo po rozwodzie po 29 latach, z jego winy, jeszcze nie prawomocny, mam 3 synów - 29, 22 i 17). Chyba jednak mam jakieś doświadczenie.

Autor: do- Lidia  18.06.2010 zgłoś

synowie napewno sie uciesza hehe babko hihi w wieku 52lat poznalas milosc?wierzysz w cuda????buuuuhaha mowie stara prokwo zal.msm nsdxirje ze synowie wiedza co z p;ebs raczej jkim byla ich matka :) nie pozdrawiam

Autor:  18.06.2010 zgłoś

do Lidia (2010-06-17 22:40:29) ----- Daj se z nimi spokoj, przeciez od razu widac ze iloraz inteligencji u tych panow siega im moze do kostek ... zlewy ... inkubatory ... tapetowane ryje ... no faktycznie, baaaardzo smieszne ... hihi... zakladam ze w szkole sie takich rzeczy nie nauczyli. Jak juz pisalem, zadnych argumentow tak naprawde nie maja, to bluzgaja - taki to prymityw. A tak na powaznie odnosnie Twojego Hindusa - nie ma w tym nic zlego ale uwazaj, obserwuj i nie daj sie zauroczyc na flirciarskie teksty. Jak jeszcze mieszkalem w PL, rodzina wynajela dla nas Hindusa, aby mnie i kuzynostwo nauczyl angielskiego... byl bardzo sympatyczny. Moja mama zaprzyjaznila sie z jego zona (chyba Litwinka), i niestety okazalo sie ze nie miala za kolorowo (np. musiala spac na podlodze z corka, a on spal na kanapie). Dlatego jak juz mowilem, trzeba uwazac, trzymaj oczy otwarte i nie daj sie zwariowac ani zmanipulowac. Milosc miloscia, ale trzeba miec granice i nie mozna sie za bardzo dla niej zmieniac ani poswiecac, bo tu nie o to chodzi. Tak naprawde nigdy nie wiadomo jakie czlowiek ma intencje, mozliwe ze w Twoim przypadku nie chodzi o Vise, jednak trzeba byc przezornym. Powodzenia, i nie odpisuj juz na tepe komentarze doslownie Malych Mozgow, Vikingow i tym podobnego badziewia ... az cud ze takie patalachy potrafia koputer obslugiwac :) cud,ze piszesz z mamy i taty pieniazkow,fajnie ze przeczytalaes.wiec juz wiesz ze jestes smieciem mhhhh :) cieszy mnie to hitler wiedzial co robic z tak9imi duzoglowymi smieciami stalin tez @:) pozdro srodkowym smieciu hihi

Autor: Do fana sHitlera i Stalina  18.06.2010 zgłoś

Hahahha! Juz od lat nie korzystam z pomocy rodzicow (a mam jedynie 23)- jest wrecz odwrotnie ;) Jestem blondynem + niebieskie oczy, wiec watpie zeby Hitler mial ze mna problem :) poza tym, owszem, [s]Hitler byl rasista, ale z tego co wiem skupil sie na Zydach, a nie ma czarnych? na dodatek kazdy z tych panow zostal potepiony przez wiele nacji za swoje dzialania i wierzenia, tak samo jak i ludzie ktorzy ich popieraja [no chyba ze ich popieraja na anonimowym forum]. Dlatego radze nie otwierac dzioba przy normalnych ludziach, bo daleko nie zajdziesz tak samo jak twoje guru sHitler i Stalin ;) poziom nocnika, ot co! i nie odpisuj jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, bo twoje obelgi po mnie splywaja.

Autor: Lidia  18.06.2010 zgłoś

On po prostu musi mieć jakieś kompleksy i nie ma jak się wyżyć. Może właśnie jego utrzymuje mamusia i tatuś, może jest taki, że żadna dziewczyna nie chce na niego spojrzeć, a jeśli z boku posłucha jego wykładów, to na pewno splunie mu pod nogi. Nie ma żadnych zainteresowań, ani ambicji ani hobby i z historii tylko Hitler i Stalin pozostał mu w głowie. Mógł się wziąść porządnie za naukę, bo w przyszłości będzie miał pretensje, że państwo nie chce mu dać chleba. Niejeden najbiedniejszy czarny ma wyższy poziom od niego. A może nie było komu go wychować, bo właśnie jego matka jest z innym, a jego guru byli koledzy nieuki. Ciekawe matołku ile masz lat. Kłania się resocjalizacja.

Autor: Lidia  18.06.2010 zgłoś

synowie napewno sie uciesza hehe babko hihi w wieku 52lat poznalas milosc?wierzysz w cuda????buuuuhaha mowie stara prokwo zal.msm nsdxirje ze synowie wiedza co z p;ebs raczej jkim byla ich matka :) nie pozdrawiam Kim niby była ich matka? Miałam tylko jednego faceta a ten jest wirtualny. Wszyscy są jednego ojca, a może ty masz ich wielu? Nie wiadomo czyj plemnik był szybszy.

Autor: Do fana sHitlera i Stalina  19.06.2010 zgłoś

tez mam niebieskie,widzisz walka z w8iatrakami.jesli szmata polska co zdradzi;la narod pisze ze,malpy sa zdrowsze ja jej wierze,prosba zamieszkaj u swojego boga tylko to :)

Autor: Lidia  19.06.2010 zgłoś

na szczescie nie mam ;)pewnie bede miec,z kims kto sie okarze godnym bycia mama naszych dzieci.u ciebie hehe przeszlo przez przypadek heh

Autor: Lidia  19.06.2010 zgłoś

nie podkładaj się po moje imię. Trzeba było dodać "do". To powyżej to nie moje zdanie. Nie wiem czy ty jesteś godny mieć dzieci. Jeśli taki tatuś będzie ich wychowywał to lepiej nie rób dzieci. A ja pozdrawiam :) Czas na zmiany.

Autor: irka 34  19.06.2010 zgłoś

Nie pisze tych pare slow bo jestem zacofana- napewno NIE,ale to jest olbrzymie ryzyko zawierac zwiazki z afrykanami.W rachube wchodzi inna kultura,obyczaje,Wlasnie dzis skonczylam czytac ksiazke Corinne Hofmann -Biala Masajka., ksiazka jest w sprzedazy i radze,aby przeczytac.

Autor: Gary Fisher  19.06.2010 zgłoś

Sfrustrowane polskie prawiczki się udzielają. Marszczy taki freda nad klawiaturą i wypisuje pierdoły bo białe wolą murzyna niż "małopałego" polaczka. Też bambusów nie darzę miłością ale polacy są tak samo skurwieni... jebany moher. White power kurwa... żebyś w kutasie był taki silny jak tutaj w mordzie to by cię może któraś zechciała...

Autor: widzicie???  20.06.2010 zgłoś

jest problem,problem znika hehe piszac zamieszkaj w afryce,pakistanie a takie tolerancyjne jestescie ???buuuhaha.problem znikl?bo SYF nie rzuca sie w oczy.i przestancie tu pierdolic o prawiczkach,bo glowa boli

Autor: alex  20.06.2010 zgłoś

Byłam w związku z chłopakiem z Polski, czarnym oraz arabem . Trzech różnych facetów trzy różne historie. Chłopka z Polski cóż po dwóch latach związku powiedział że spotkał inną świat mi się zawalił - wyjechałam do UK i poznałam mojego"czarnego księcia" który gdyby nie moje tchórzostwo i brak wiary że nasze uczucie może przetrwać byłby już pewnie moim mężem. Wróciłam do Polski i rzuciłam się w wir imprez randek itp. Poznałam jego araba z Egiptu - piękna wakacyjna miłość tylko że znowu zabrakło mi odwagi by ten związek kontynuować strach przed religią był uzasadniony ale prawda jest taka że ciągle słuchałam podszeptów znajomych ze to nie ma sensu - więc zakończyłam ten związek - znajomi zapraszają mnie na swoje wesela i chrzciny dzieci a ja nawet nie mam partnera który mógłby mi towarzyszyć w tych uroczystościach !!! i tak o to jestem sama !!!!! Nie jestem typem dziewczyny z którą Polacy chcą się umawiać bo nie mam figury modelki (jestem puszysta ) - ładna buzia i charakter ale w biodrach masz za dużo tak kiedyś powiedział mi pewien chłopak z którym byłam na dwóch randkach :/ Podobam się"kolorowym" - dla nich jestem atrakcyjna - dla Polskich facetów -gruba i aseksualna - dobra kumpela ale nie materiał na dziewczynę - czy to oznacza że czeka mnie samotność ?!!!

Autor: do-alex  20.06.2010 zgłoś

teraz 6tak,nigdy bym nie chcial towaru uzywanego po arabach i murzynach.szukaj,jakis arabus potrzebujacy VISy napewno sie skusi hehe

Autor: Lidia  20.06.2010 zgłoś

ciekawe ile razy on był używany, każdy chciałby dziewicę, a sam nie jest w porządku, taka jest prawda, że facetom potrzebna jest piękna dziewczyna tylko na 5 minut, żeby zaszpanować przed kolegami, ale młodość trwa niestety krótko.

Autor: Lidia do Gary Fisher  20.06.2010 zgłoś

Czy to ty o kim myślę? T

Autor: Gary Fisher  20.06.2010 zgłoś

przyznaje sie jestem gejem,tato zamiast do kibla sral na ryj,nie prze4szkadzaja mi mienszane zwiazki wiecie,mie bambusy tez jebaly w moje dupska ostatni jeden moi wkladal mopa i robilem laske jemu psowi matka tez jest jak latawica obciagnela juz 1000.000afrykanskich pal siostra jest w uk tez niezle ciagnie

Autor: czarnuch duzy buhehe  20.06.2010 zgłoś

teraz z innej bajki

Autor: czarnuch duzy buhehe  20.06.2010 zgłoś

teraz z innej bajki http://www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k http://www.youtube.com/watch?v=MR4207sDr-4 http://www.youtube.com/watch?v=ox7crnTgC_c czy ona tez marszczy freda polski scierwie???zwanymi polkami?nie po to nasi przodkowie umierali zebyscie slurzyli jako afrykansko-pakistanskie scierwo a ju napewno nie na naszych oczach wypierdalac do afryki problem znika!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: czarnuch czarny  20.06.2010 zgłoś

teraz z innej bajki http://www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k http://www.youtube.com/watch?v=MR4207sDr-4 http://www.youtube.com/watch?v=ox7crnTgC_c czy ona tez marszczy freda polski scierwie???zwanymi polkami?nie po to nasi przodkowie umierali zebyscie slurzyli jako afrykansko-pakistanskie scierwo a ju napewno nie na naszych oczach wypierdalac do afryki problem znika!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: pakistankurwa  20.06.2010 zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k http://www.youtube.com/watch?v=MR4207sDr-4 http://www.youtube.com/watch?v=ox7crnTgC_c

Autor: abcjkkjjj  20.06.2010 zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=OP3rKRh0h5k

Autor: sdsfsdgdfsadsadsda  20.06.2010 zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=MR4207sDr-4

Autor: cxzdxzcxzcxzdsa  20.06.2010 zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=ox7crnTgC_c

Autor: czarnuch duzy buhehe  20.06.2010 zgłoś

http://www.youtube.com/watch?v=RjFCtjvAhmg

Autor: Lololol :)  20.06.2010 zgłoś

Jedni w ogole nie maja argumentow, a inni sobie takowe wymyslaja :) z tego co wiem nasi przodkowie walczyli o niepodleglosc (i to nie od czarnych) no i duzo wczesniej moze i o religje ... jakos nieprzypominam sobie zeby ktokolwiek walczyl o to zeby biali ludzie sie z kolorowymi nie mieszali? ehh... wies tanczy wies spiewa... ale to Polska wlasnie! ktos tu pisal a zdradzie narodu? do takiego narodu to ja sie wole nawet nie przyznawac!

Autor: do-Lololol :)  20.06.2010 zgłoś

cieszy nas to szmato tylko niezapomnij swoich rzeczy zabrac :)o to chodzi zeby plebsu nie bylo hehe

Autor:  20.06.2010 zgłoś

ciekawa jestem czy znasz znaczenie slowa "plebs", bo ja bynajmniej sie do tej kategorii nie zaliczam, a dlaczego? pochodze z zamoznej rodziny, jestem wyksztalconym czlowiekiem sukcesu, na miesiac robie tyle co ty zapewne przez caly rok (o ile w ogole cokolwiek zarabiasz), a moj CZARNY mezczyzna zarabia wiecej ode mnie. Otaczamy sie normalnymi ludzmi ktorzy maja wiecej do powiedzenia niz "ty szmato, inkubatorze na sperme" itp. Do Polskiego zascianka nie wroce, no chyba ze na wakacje co by ma zajeb..sta rodzinke zobaczyc. Ludzi takich jak ty mozna by nazwac plebsem... nie potrafisz sie nawet porzadnie wyslowic, ale coz, moze przez podstawowke sie przeslizgnales jakos ? patologia tez ostra w rodzinie musiala byc? :) Nie pozdrawiam SZMATO;) Over ;)

Autor: Lidia  20.06.2010 zgłoś

Ta cała dyskusja zeszła niestety do rynsztoku. Nie wiem czy jest sens dalej to ciągnąć. Nikt nikomu nigdy nie dogodził i nie dogodzi. A gdyby w sejmie tak dyskutowali w tym języku? A może Polska zmienia się i to nas czeka? Nie wiem w takim razie czy problem czarno-białych związków jest najważniejszy. Niech każdy śpi z kim chce. Jest wolność.

Autor: Lidia  21.06.2010 zgłoś

Żegnam wszystkich, znalazlam na ten temat kulturalną stronę, nikt tam nie bluzga. Można dużo się dowiedzieć i poradzić. Miłych dyskusji.

Autor: jo  21.06.2010 zgłoś

Oh my goodenes!!!!!!! Mam meza Afrykanczyka ktory: nie smierdzi (bo sie myje), nie pali, nie pije ,nie jest nawet tepy, chodzi do kosciola (chrzescijanin), pracuje ciezko, zarabia nie zle,nie zdradza mnie ,i jest oczywiscie przystojny (dla mnie). Nie jestem zadnym tlustym pasztetem, ktorego nie chcial bialy meszczyzna , wrecz przeciwnie .Moj maz urzekl mnie swa dobrocia oraz innascia.Jestesmy juz razem 5 lat i naprawde dogadujemy sie swietnie. Ludzie wyluzujcie sie troche ,najpierw poznajcie a, potem oceniajcie

Autor: hjsaddsadsajksa  22.06.2010 zgłoś

"pochodze z zamoznej rodziny, jestem wyksztalconym czlowiekiem sukcesu"racja wyksztalcenie kupilas za jajka, a sukcesem chyba jest to ze jestes plebsem,bo sie unioslas wiec znaczenie slowa znasz :)do polski nie wracaj,bo nikt cie tam nie wyglada obciagaczu malpich pal

Autor: ty- jo  22.06.2010 zgłoś

nawet poprawnie "mezczyzna" nie umiesz napisac wiec sadze ze twoj "meszczyzna" musi byc idealny hehe,dogadujecie sie swietnie w to nie watpie w koncu jestescie oboje wyksztalceni haha dobrocia oraz innoscia takie bajki swoim malym orangutanom bedziecie opowiadac :) tylko prosba w afryce! hihi Niech każdy śpi z kim chce. Jest wolność racja!na wyrach swoich panow!w afryce.kulturalny powiadasz???w sensie ze nikt nie pisze co mysli o scierwach?to spoko mnie tam nikt nie zapraszal i widocznie nie chce mnie tam.bo tam o ile sie nie myle sa same piskwy twojego pokroju tlumaczace ze dziwka,zlew na sperme,i inkubator to milosc?syf jeden wielki syf!w waszych dziurach jak i glowach

Autor:  22.06.2010 zgłoś

Naucz sie czytac kretynie nie uzylam slowa meszczyzna , kulturalny, nie napisalam tez ze, jest idealny bo nikt nie jest. Twoje opinie nic dla mnie nie znacza, jestes tylko kolejnym przykladem na to iz wybralam dobrze . A CO TY SOBA REPREZENTUJESZ ???

Autor: Do buraka  22.06.2010 zgłoś

Zawsze lubie czytac ostatnie komentarze na forach .. widze ze jeden z panow nie daje za wygrana... odpuscie mu dziewczyny! to przeciez ostatni burak jest, co lubi miec ostatnie slowo. Niech sobie je ma, glupszym sie ustepuje!

Autor: cyklon B  24.06.2010 zgłoś

90 % polek to kurwy ktore nalezaloby posłać na tresurę do afganistanu talibow. Tam szmaty by oduczono kurewstwa i nauczono dyscypliny.

Autor: do-cyklon B  07.07.2010 zgłoś

dobrze mowisz,nie trzeba nam tu tych tanich bezwartosciowych.smierdzacych sledziem pizd!ciagnacych malpie druty.oczywiscie moga,tylko nie w Europie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czesc z nich jest taka inteligetna ze wie jak napisac"MESZCZYZNA"buuuuuuuuhaha A to sie popadl cwierc inteligent.polecxka szmateczka ktora glosno huczy malo mlika daje.niektore poleczki w ich duszach smierdzaca arabskim mopem ciszaaaaaaaaaaaaaaa

Autor: L  24.07.2010 zgłoś

90 % facetów to mendy i dziwkarze, nie wypowiadajcie się o dziewczynach, gdy sami jesteście jeszcze gorsi, nie ma na kogo liczyć i to są przyszli ojcowie, niedorajdy, gamonie, niezaradne ofermy

Autor: B&W  27.07.2010 zgłoś

Proszę pojeździć po świecie, nawiązać kontakty, poobserwować i zdobyć wiedzę o innych kulturach oraz ludziach. Jeśli ograniczacie się do Polski tylko i wyłacznie bądz jesteście w niej uziemieni proszę nawiązać kontakty z ludzmi innego pochodzenia czy koloru skóry. Po tej długiej wędrówce proszę wrócić na forum i poczytać te wypociny!!!! Z podkreśleniem na nie wrzucanie wszystkich do jednego worka. Wszystkim rasistom i nacjonalistom życzę żon o innym kolorze skóry lub/i innej narodowości........ Życzę powodzenia, P.S.pozdrawiam wszystkich afro-amerykańczyków na poziomie!!!!

Autor: bonjovi@o2.pl  13.08.2010 zgłoś

Z rasizmu nigdy chyba sie nie wyleczymy. Zaakceptujcie raz na zawsze ze czlowiek zawsze jest czlowiekiem, bez wzgledu na kolor skory, na wyznanie, i inne cechy wygladu. Dopoki tego nie zrozumiecie i nie zaakceptujecie, dopoty bedziemy glupim rasistowskim i zacofanym narodem. A Kobietom pozwulcie miec prawo wyboru. Nie koor skory jest najwazniejszy ale uczucie.

Autor: Krysia  16.08.2010 zgłoś

Ja mam czarnoskórego szwagra .Mój mąż ma siostre która wyszła ghańczyka mieszkają w Polsce są ze sobą szczęśliwi.Z tego co mówiła teściowa poznali się w pracy.Znam go bardzo dobrze widzimy się przeciętnie 1-2 razy w tygodniu jest miły i dobry.

Autor: monika  24.08.2010 zgłoś

Ludzie jesteście żałośni!!! Zastanówcie się nad swoimi wartościami i dopiero później oceniajcie innych!!!!! Żyjemy w XXI w. jesteśmy w unii i pomimo wszystko u nas jest nadal takie zacofanie... dlaczego dzieci naśmiewają się z małych murzynków, bo durni rodzice ich tego nauczyli... durni rodzice którzy przeważnie nie mają przed sobą żadnych perspektyw, i dla nich "rozrywką" jest naśmiewanie się z innych ludzi. Pociesza mnie tylko fakt że jednak są w tym kraju jeszcze normalne osoby, które wiedzą że ludzi nie ocenia się po wyglądzie tudzież kolorze skóry....

Autor: Żona Indianina  14.09.2010 zgłoś

do roboty byście się ludzie wzięli, zająć się swoimi sprawami, dzieci wychować, lekcje odrobić, iść do solarium, książkę poczytać, film obejrzeć, kibel umyć, cokolwiek... cały ten wątek jest dramatycznie krepujący, z polski zacofania i ciemnoty się nie wypleni, ta dyskusja to żenada na maksa... niestety brakuje nam inteligencji... kiedy przed wojną przyjmowano do pracy prawnika, musiał mieć 3 dyplomy: swój, swojego ojca i swojego dziadka, teraz obyczaje się zmieniły... doprowadziło to do takiego chlewu, jaki panuje tutaj i nie łudźmy się, nic się nie zmieni, no chyba że ktoś wreszcie przejedzie po tym spychaczem, a potem postawi od nowa nie w tym rzecz, że murzyn jest kiepski lub nie, ale w tym, w jaki sposób niektórzy biali ludzie o tym problemie mówią, wystawiając sobie niestety nie fatalne świadectwo, z czego kompletnie nie zdają sobie sprawy, wierząc święcie, że mają rację... szkoda słów :) pozdrawiam

Autor: Co za bzdury  30.10.2010 zgłoś

To wszystko jest po porstu zalosne. Ja wylecialam z PL ponad 10 lat temu do Stanow i bylam tam tylko raz. Widze, ze jednak nic sie nie zmienilo pod wzgledem zacofania. Tak, moze wreszcie ludzie nie stoja w kolejkach po chleb, wszystkiego jest pod dostatkiem, ale jak brakowalo ludziom tolerancji wtedy, to i nadal tak samo im jej brakuje. To jest przeciez niemoralne aby oceniac kogos po koloze skory!!! I jeszcze bezczelnie pluc na dzieci pochodzace z mieszanych zwiazkow? BADANIA NAUKOWE donosza, ze dzieci pochodzace z "interracial" zwiazkkow maja bardzo wsokie IQ i super radza sobie w szkole. Osobiscie jestem zwiazana z mezczyzna ktorego korzenie siegaja Indi, Guayany oraz Angli i jego kolor skory jest ciemniejszy od mojego lecz w niczym to nam nie przeszkadza. Jest to mezczyzna na ktorego zawsze moge liczyc, ktory zdjal by swoja wlasna koszule z plecow i dal by biednemu, osoba ktora zawsze dba o moje dobro i bezpieczenstwo i oto abym rano miala swieza kawe podana do lozka...W zyciu nie spotkalam bardziej trozczacego sie mezczyzne od niego, nawet we wlasnej rodzinie. Dlatego jest mi az wstyd gdy czytam te wszystkie komentarze, ktore gardza i krytykuja bezpodstawnie. Moze znajdzcie pary kotre sa zwiazane juz lata ze soba, tak jak ja, i moze zapytajcie sie tych kobiet wprost. Stereotypy tego typu sa po prostu dowodem na brak inteligencji. Jak mozna byc tak plytkim? Jest mi wstyd, ze wiekszosc Polakow jest nadal tak zacofana. Nic dziwnego, ze jestesmy zawsze ostatni w rozwoju spolecznosciowym i ekonomicznym skoro intelektualjnie i socjalnie narod jest po prostu nie tylko zacofny, ale rowniez usmiercony.

Autor: JACKO  20.11.2010 zgłoś

nie mam nic przeciwko zwiazkowi polki z czarnym pod warunkiem jak wyjada z naszego kraju:) a rasista jestem:) polka z czarnym to glupia c....paaa bez dwoch zdan szukajaca wrazen.. a takich jest duzo. jaka byla afera ze nigeryjczyk zarazil kilkanascie polek:) glupie ci...py chcialy czarnego to znalazly,dobbrze im tak:)

Autor: Ania  29.11.2010 zgłoś

Teraz w dużych miastach nie zwraca się uwagi na kolor skóry ,chodź mieszkam w małym i muszę przyznać ,że od 2 lat kiedy byłam z jednym czarnoskórym facetem w sklepie kasjerki przestawały kasować a ludzie obracali się i "robili duże oczy" na widok innej rasy człowieka :/ dziś mam chłopaka z Nigerii mieszka w Berlinie widzimy sie co każdy weekend i powiem wam że moj tata był przeciwko jakims murzynom w rodzinie (bo wstyd)gdy go poznał byl dumny ze mnie ze mam tak inteligentnego,pracowitego i kochajacego chlopaka .Kiedy wracał do domu tata podsumowal " dla mnie to wy jestescie jak biali "

Autor: WERTISL  18.12.2010 zgłoś

Justyna: "Pomyślałam, że owszem mogę się spotykać na siłę z jakimś polskim chłopakiem, dobrze wychowanym i z takim, o którym wiem, że wszystkim wokół by się spodobał, ale oprócz sympatycznej rozmowy nic by nas nie łączyło." No jasne- w tym ostatnim zdaniu pewnie chodzi ci o seks. Po 1. jedyna statystyczna różnica między "czarnym", a "białym" wynosi nieco ponad 1 cm. A reszta to już bywa pól na pół. Po 2. sądzę iż dlatego mało jest związków białych facetów z czarnymi paniami, ponieważ w podświadomości tych drugich jest solidarność z pamięcią o przeszłe czasy kiedy to ich rasa była upokarzana w tym ich faceci. Kobieta niezależnie biała czy czarna= ma coś takiego jak instynkt macierzyński- obejmuje on nie tylko dzieci, ale ogólnie ludzi którym w dowolny sposób dzieje się krzywda. W tym przypadku owa empatia czyli współczucie udziela im się u omawianych wyżej ciemnoskórych partnerach. Przy nich czują się potrzebne ponieważ podświadomie odbierają ich jako ofiary/sieroty, o które trzeba zadbać, przygarnąć lub udobruchać. W bliskości z nimi białe kobiety czują się potrzebne gdyż w głębi duszy czują że koją ich bóle- wynagradzają im pewne przeżycia, itp.. . Dodatkowo poza tym takie kobiety skrycie nawet przed sobą myślą że skoro są to "ofiary" to pewnie są bardzo uczuciowi bo skrzywdzeni przez los i na pewno są dojrzali, itp.. więc dajmy na to nie uczynią im krzywdy raniąc je. Prócz tego wystarczy uwzględnić jeszcze jeden błahy element w postaci urozmaicenia czyli różności w kolorze skóry. Człowiek z natury lubi jak go coś intryguje i to samo zjawisko towarzyszy w relacjach damsko-męskich. Jeśli jest coś od nas różne to bardziej przykuwa naszą uwagę czy zainteresowanie. Więc to nie chodzi drogie panie o rozmiar penisów bo jak powiadam !statystyczna """"średnia"""""! wynosi ok 1cm., lecz o kilka indywidualności, a często kobiety nie chcą się głębiej nad tym zastanowić bo po co łapać króliczka skoro tak przyjemnie się go goni z wyboru żyjąc w nieświadomości. Często tajemnicza zagadka jest słodka więc nie pali nam się głowić nad jej rozwiązaniem(ograniczamy się) gdyż wtedy zatraciłaby swój smak. Według mnie powyższe kilka zdań wcześniej czynniki wpływają na takie KLASYFIKOWANIE mężczyzn. I to zaczyna wyglądać tak jakby np. 85% białych kobiet w pierwszej kolejności upatrywałyby swojego życiowego partnera koloru ciemnego, a dopiero jak to nie wypali bo np. ten da im kosza to mooożżeeee wtedy spojrzą się na białego. Biały facet przechodzi do lamusa(ewentualnie jako rezerwowy). Od dawna przestałem interesować się kobietami jako druga połówka (choć wciąż jestem hetero a nie homo- po prostu wolę być sam). Nie ufam im lecz zdaję sobie sprawę iż nie jedna kobieta może to samo powiedzieć o płci którą poprzez rację swojego rodzaju w jakimś stopniu reprezentuję. Ale nie jestem pustakiem i uważam się za osobę o bardzo dużym pokładzie empatii czy głębokich uczuć(także nie latam i nie bzykam czego popadnie, bo wolę to robić z miłości a nie tylko dla zaspokajania potrzeb fizjologicznych..). Dla swojej połówki (gdybym się zdecydował) byłbym "bożkiem"= tak bym o nią dbał. Lubię rozmawiać na wszystkie tematy bo moją pasją jest szeroko pojęte życie(jestem otwaarty). Oczywiście na samej rozmowie by się nie kończyło i wcale nie mam tu na myśli seksu bo mi na nim nie zależy- zależeć mi będzie wtedy kiedy będę czuł że ona tego potrzebuje.- I wtedy sprawiałoby mi to przyjemność. Nie mniej mimo iż nie doznałem jeszcze takiej sytuacji że przypadkowo stanąłem obok ciemnego mężczyzny i (chyba, że o tym nie wiem gdyż poza swoją świadomością)wszystkie kobiety tylko i wyłącznie za nim (chociaż mi to obojętne)- to wyobrażam sobie jak biały na tle czarnego postrzegany jest jak nic warty śmieć, który jeszcze jest, ale musi ulec rozkładowi. Białe kobiety odrzucają białych partnerów. Czarne zaś żyją pozamykane w swoich gettach. Biała rasa skazana niestety jest na wymarcie.- niestety dla nas białych facetów gdyż tylko nas to choć odrobinę obchodzi. Znam swoją ogromną wartość i dla mnie liczy się to co ja o sobie wiem a nie to co ewentualnie inni mogą o mnie pomyśleć lub powiedzieć, lecz czuję się tak z zewnątrz jak biały pies, biały śmieć, topiący się śnieg słońcu Afryki. Cóż- społeczeństwo krzyczy tyle o tolerancji a wydaje mi się, że ci co krzyczą skupiają się tak na prawdę każdy na swoim punkcie, a jeżeli niektórzy do swoich manifestacji dołączają taką hubę jak czynią nieraz homoseksualiści domagając się także praw dla kobiet w ciąży(paradoks, nie?-to jest jedynie swego rodzaju chwyt marketingowy)- a zapominają o innych. Żyjemy w jednym wielkim chaosie. Zapotrzebowań indywidualnych jest od gromu a wiele państw próbuje wszystkim dogadzać ustawodawczo i tworzą jeden wielki miszmasz, gdzie na wartości jednej idei nachodzi wiele innych przez co dochodzi bardzo często do ich sprzeczności w związku z tym żadna wartość z tych idei nie jest postrzegana oraz odczuwalna w sposób na tyle jednolity jak do niedawna przez co rozumienie pewnych najważniejszych, po

Autor: jotpeg  18.12.2010 zgłoś

Do "Krysia": "..jest miły i dobry. "- w czym dobry? A mąż o tym wie?

Autor: desperados  18.12.2010 zgłoś

Do "nina" hehe ty to pewnie się szczycisz, że masz araba i może czujesz się lepsza, żal..:/

Autor:  18.12.2010 zgłoś

c.d: podstawowych wzorców pozostaje wiele do życzenia. Czy ja jestem winien przeszłym kolonizacjom bądź dokonywanych mordów, albo wzięcie murzyna/murzynki do niewoli? Może w poprzednim wcieleniu tak a może nie.- Nie wydaje mi się i nie sądzę.. . Gdzie się człowiek rodzi i wychowuje stąd przesiąka pewnymi normami, zachowaniami, tendencjami, itp.. . Co kraj to obyczaj także w kontekście mentalnym. Tak jak jest coś takiego jak średnia krajowa IQ, średnia krajowa przemocy w rodzinie, średnia krajowa pijanych kierowców w święta, średnia krajowa rozmiarów penisa, itd.., itp.. .- Od czegoś jednak to zapewne jest zależne więc jak powiadam. (A niektóre rzeczy znajdują otarcie o geny+od nas samych..). Ja tam po prostu kobietom nie ufam. Obawiam się iż nie są stabilne w swoich uczuciach (albo interesowne) jak zapewne nie jeden facet tyle że z natury jestem hetero. Osobiście (choć nie jeden nie mający nawet bladego pojęcia o mnie internauta mógłby odeprzeć iż się napinam lub może sam się na sobie nie znam- po 1. nie napinam, po 2. oj znaam..)Ja akurat jestem stały. Wiele w życiu przeszedłem od najmłodszych lat (jednak nie dopuściłem by przeżycia te mnie zdemoralizowały) ale zawsze parłem i prę do przodu. Od małego miałem poważne podejście do życia choć zbaczałem czasem z tej drogi tonem przemęczenia(dodatkowo siebie raniąc), upadałem nie jeden raz, lubiałem wiele czasu poświęcać na swoiste "rozkminki", ale miałem też w głębi poczucie humoru. Tylko z natury do wielu rzeczy byłem i jestem zdystansowany w sensie zaćmionego zaufania do ludzi, itp.. . Dla mnie i z pewnością nie tylko- świat się coraz bardziej prostytuuje. :/. Pozdrawiam i nie do zobaczenia:]. Ja się dalej zamykam.. . Wierzę w człowieka, lecz nie ludziom.

Autor: WERTISL  18.12.2010 zgłoś

c.d: podstawowych wzorców pozostaje wiele do życzenia. Czy ja jestem winien przeszłym kolonizacjom bądź dokonywanych mordów, albo wzięcie murzyna/murzynki do niewoli? Może w poprzednim wcieleniu tak a może nie.- Nie wydaje mi się i nie sądzę.. . Gdzie się człowiek rodzi i wychowuje stąd przesiąka pewnymi normami, zachowaniami, tendencjami, itp.. . Co kraj to obyczaj także w kontekście mentalnym. Tak jak jest coś takiego jak średnia krajowa IQ, średnia krajowa przemocy w rodzinie, średnia krajowa pijanych kierowców w święta, średnia krajowa rozmiarów penisa, itd.., itp.. .- Od czegoś jednak to zapewne jest zależne więc jak powiadam. (A niektóre rzeczy znajdują otarcie o geny+od nas samych..). Ja tam po prostu kobietom nie ufam. Obawiam się iż nie są stabilne w swoich uczuciach (albo interesowne) jak zapewne nie jeden facet tyle że z natury jestem hetero. Osobiście (choć nie jeden nie mający nawet bladego pojęcia o mnie internauta mógłby odeprzeć iż się napinam lub może sam się na sobie nie znam- po 1. nie napinam, po 2. oj znaam..)Ja akurat jestem stały. Wiele w życiu przeszedłem od najmłodszych lat (jednak nie dopuściłem by przeżycia te mnie zdemoralizowały) ale zawsze parłem i prę do przodu. Od małego miałem poważne podejście do życia choć zbaczałem czasem z tej drogi tonem przemęczenia(dodatkowo siebie raniąc), upadałem nie jeden raz, lubiałem wiele czasu poświęcać na swoiste "rozkminki", ale miałem też w głębi poczucie humoru. Tylko z natury do wielu rzeczy byłem i jestem zdystansowany w sensie zaćmionego zaufania do ludzi, itp.. . Dla mnie i z pewnością nie tylko- świat się coraz bardziej prostytuuje. :/. Pozdrawiam i nie do zobaczenia:]. Ja się dalej zamykam.. . Wierzę w człowieka, lecz nie ludziom.

Autor: GHANA  19.12.2010 zgłoś

ja też mam faceta czarnoskórego Afrykańczyka i tworzymy związek już 5 miesięcy i się jakoś układa! i nikt nie ma nic do tego ani moi znajomi i tym bardziej rodzina i jest spoko... a dla pozostałych ludzi PIER***CIE OPINIE INNYCH I NIE POZWÓLCIE NA ROZPAD WASZEGO SZCZĘŚCIA PRZEZ TYCH CWELÓW RASISTÓW ... JEDNYM SŁOWEM ZWYKŁA ZAZDROŚĆ ZAKOMPLEKSIONYCH POLAKÓW !!!

Autor: polski john  20.12.2010 zgłoś

słowianki to dz***i. Polki to d****i. Adekwatnie się mówi iż polki za granicami się puszczają. Taka jest niestety prawda. To jest oczywiście wyogólnienie, które bierze się ze zdecydowanej mniejszości godnych Polek, których ze świecami szukać. Jak napisał "WERTISL"- biali mężczyźni odchodzą do lamusa.

Autor: wertis  29.12.2010 zgłoś

Do "werty": Taka prawda

Autor: WERS  13.01.2011 zgłoś

Do "duża pała": To niestety prawda:/

Autor: ola  20.01.2011 zgłoś

jestem Polką i wiem że nasz kraj jest zacofany przykro że ludzie są tak mało tolerancyjni. Mam tylko nadzieje że wasze szczęście wynagrodzi wam wszystkie szykany ze strony polaków kretynów

Autor: WERTIS  30.01.2011 zgłoś

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_rasa_człowieka jest tam takie zdanie: "Badania dotyczące rozmiarów ludzkich penisów wykazały, że mężczyźni uznawani za przedstawicieli czarnej rasy nie mają większych członków niż panowie pochodzący z Azji czy Europy[1][2][3]."

Autor: ewela  12.02.2011 zgłoś

jest mi co poniektórych poprostu żal, w większości facetów którzy tu piszą... nazywacie takie dziewczyny/panie k****mi, ale jestem pewna na 100 %, że marzy wam się piękna mulatka albo czarnoskóra kobieta, lub nawet piękna japonka (bo co jak co ale one prawie wszystkie są ładne). jesteście zazdrośni i nic więcej, że one są szczęśliwie zakochane i mają kochających chłopaków/mężów a wy siedzicie sami przed monitorem i wylewacie swoje smutki na klawiaturę...

Autor: żal mi was, zakompleksieni rasiści  13.02.2011 zgłoś

co do tego, że z czarnoskórymi są tylko pasztety i te które nie mogą mieć innego lub nie mają powodzenia : Heidi Klum, Ellen Pompeo z Grey's Anatomy, Erika Riker , Idina Menzel , Elin Nordegren - żona Tigera Woods'a, Coco - dziewczyna rapera Ice T, Emma Bunton , Eva Longoria, itd. itp. one naprawdę są obrzydliwe i tak brzydkie, że aż strach.... strach to mnie dopiero ogarnia jak myślę jakie będą wasze dzeci... następni rasiści bez serc i wiedzy o innych kulturach. powodzenia życzę...

Autor: dusia  01.03.2011 zgłoś

jestem jak najbardziej za zwiazkami z czarnoskorymi :D sama mam chlopaka z afryki i musze tutaj dodac ze jest duzo bardziej kulturalny i wychowany niz biali chlopacy. bylam juz u niego w kraju i powiem ze polacy powinni sie schowac i to gleboko schowac za czarnymi ! ale coz polska jest tylko polska zacofana i rasistowska polska! wracajac do wypowiedzi Iwony czy tez Justyny dziewczyny nie bojcie sie nie wstydzie sie niczego naprawde jak pokazecie ze ktos moze sie z was smiac i ze sie tym bedziecie przejmowac to was zniszcza glowa do gory to tylko przeciez inny kolor skory nic strasznego!!!!

Autor: Rose  20.03.2011 zgłoś

Kazdy ma prawo do wlasnej wypowiedzi, do wlasnej opinii, do wlasnego zdania. ale kazdy ma tez prawo do zycia w taki sposob jaki mu sie podoba, umowmy sie... kazdy z nas jest przeciez inny i inaczej patrzy na swiat, kazdemu podoba sie co innego i kazdy lubi co innego. nie mozna ludzi oceniac bo wygladzie i po tym co lubia a czego nie. kazdy wzajemnie powinien sie akceptowac, takie jest moje zdanie!. przeciez murzyni czy arabi to tak samo ludzi jak polaki, niemcy czy angliki. co z tego ze murzyni maja czarna skore? no powiedzcie mi co z tego ze maja ciemna skore? ja tego na prawde nie rozumiem a chociaz probowalam zrozumiec kilka, a nawet kilkanascie razy. jaka jest roznica w tym ze kobieta wiaze sie z murzynem, niemcem, arabem, anglikiem czy polakiem? kolor skory nie powinien byc wazny!. moja wypowiedz jest kierowana do wszystkich, do tych ludzi mniej rasistowskich i do tych ludzi bardziej rasistowskich. zanim cos powiecie zastanowcie sie najpierw nad moim pytaniem " co by wam przeszkadzalo w tym gdybyscie na ulicy spotkali biala dziewczyne idaca za reke z czarnym chlopakiem" noo co? przeciez to jest ich zycie i ich sprawa i nikomu nie wolno w to angazowac. Znam wielu czarnych i wiem ze to sa ludzie bardzo mili i oprocz kolorem skory nie roznia sie od nas niczym. ucza sie, pracuja, studiuja, zakochuja sie, wiaza, oddychaja i robia wszystko to samo co my. pewnie wiekszosc z was gdyby znala czarna osobe bardziej niz tylko tyle co widziec ja na ulicy, to zmienila by co do nich zdanie i za to akurat dam sobie reke uciac. na prawde nie odstawiajcie ludzi na bok i nie uwazajcie ich za gorszych tylko ze wzgledu na kolor skory, czy na odmienna religie lub kulture. nikt z was nie chcialby byc wysmiewany, wytykany i niewiadomo co jeszcze. tak samo nie chcielibyscie by ktos trzeci angazowal w wasz zwiazek i nie wazne bedzie to czy to bedzie zwiazek z czarnym czy z bialym. dajcie im normalnie zyc przeciez to sa ludzie tylko tyle ze z innym kolorem skory a przeciez to nie jest wazne. zastanowcie sie dobrze nad tym. tylko o tyle was prosze.

Autor: Rose  20.03.2011 zgłoś

Wazne jest to by kobieta byla dobrze traktowana, kochana, bezpieczna i szczesliwa, nie wazne z kim i nie wazne jakiego koloru czy wyznania bedzie ta osoba!!.

Autor: Pysiaczus./  28.03.2011 zgłoś

Aha. Taka polaka wiocha.. Bieda naprawde... Zal I politowanie dla pierdolonego kraju zazdrosnikow. Na pewno tam nie wroce, bo nie ma po co. Tylko wiecie co? Czemu spurzczacie wzrok kiedy to widzicie 'kolorowych', wyjasni mi to ktos?! Na jakims pierdolonym forum zrniecie bohaterow heheheheh... Bieda, naprawde... Zabobonne polaczyny .

Autor: gosc  01.04.2011 zgłoś

SŁUCHAJCIE KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNEJ WYPOWIEDZI I ZDANIA, NIE MUSIMY SIĘ ZE WSZYSTKIMI WE WSZYSTKIM ZGADZAĆ,ALE PO CO TE WYZWISKA NA SIEBIE I OBELGI??? KAŻDY Z NASZ JEST INNY , KAŻDY NA ŚWIAT PATRZY INACZEJ I OWSZEM , ALE WYPOWIADAMY SIĘ NA TEMAT ZWIĄZKÓW MIESZANYCH , A WIĘC MI TO ABSOLUTNIE NIE PRZESZKADZA, NIE JESTEM RASISTĄ, I KOLOR SKÓRY NIE MA TU ŻADNEGO ZNACZENIA, CHODZI O TO ,ŻE ZAZWYCZAJ W MIESZANYCH ZWIĄZKACH ZNACZENIE DOPIERO ROBI KULTURA , RELIGIA , WYCHOWANIE WYNIESIONE Z DOMU. RÓZNORODNOŚĆ I COŚ CO JEST OBCE DLA NAS ZAWSZE NAS FASCYNUJE, TYLKO NIE ZAWSZE MYŚLIMY LOGICZNIE , FASCYNACJA, ZAUROCZENIE, ZASŁANIAJĄ NAM OCZY , WSZYSTKO WIDZIMY W RÓŻOWYCH BARWACH, A POŻNIEJ GDY SIĘ BUDZIMY Z "RĘKĄ W NOCNIKU" JEST ZA PÓŹNO!!!! NIE ZNAM WIELE ZWIĄZKÓW Z OBCOKRAJOWCAMI ALE JEDNO, KTÓRE ZNAM DAJE DUZO DO ŻYCZENIA, JEST TO KOSZMAR I TO KOBIETA W TYM ZWIAZKU (POLKA) PRZECHODZI TEN KOSZMAR!!!! A MĄŻ CZUJE SIĘ JAK PAN I WŁADCA, OCZYWIŚCIE ON NIE WIDZI W TYM NIC DZIWNEGO, POZBYWA SIĘ WSZYSTKICH DOOKOŁA , KTÓRZY JUZ SIĘ POZNALI NA TYM GNOJKU, DZIEĆMI SIĘ NIE ZAJMUJE, W DOMU NIC NIE ROBI, ŻONIE CAŁY CZAS MÓWI JAKA JEST BEZNADZIEJNA , I ZACHWUJE SIĘ JAKBY POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY, JEST BEZCZELNY, AROGANCKI , I MA SIĘ ZA "PĘPEK ŚWIATA" WSZYSTKICH KTO MU SIĘ SPRZECIWI STRASZY POLICJĄ, OKŁAMUJE ZONĘ , STRASZY JĄ , ŻE JAK ODEJDZIE TO DZIECI JEJ ZABIERZE, PO PROSTU DEBIL, I ONA TAK TKWI W TYM CHORYM ZWIĄZKU BO SIE BOI, ALE ILEŻMOŻNA TAK ŻYĆ, Z TAKIM POTWOREM, NAJTRWALSZY CZŁOWIEK Z BIEGIEM CZASU BY TEGO PONIŻANIA NIE PRZETRWAŁ, NIE CHCĘ SIĘ WTRĄCAĆ, BO JUŻ PRÓBOWAŁEM I JEST ZDOLNY DO KOLEJNYCH ŚWINSTW , A JA CHCĘ SPOKOJNIE ŻYĆ ZE SWOJA RODZINĄ A NIE UŻERAĆ SIĘ Z TAKIM IDIOTA, MOŻE KTOŚ Z WAS MA JAKIŚ POMYSŁJAKBY TAKIEMU ŚWINIE PODŁOŻYĆ ,ŻEBY MU SIĘ NOGA POWINĘŁA, A WIEM ŻE ON MA JUŻ PROBLEMY Z PRAWEM I ZAWIASY, RZUĆCIE JAKIEŚ POMYSŁY:) POZDRAWIAM

Autor: marysia  29.04.2011 zgłoś

Hej dziewczyny .... czytałam pare postów na tej stronie. Ta sytuacje tycze sie tez i mnie. Jestem w związku z czarnoskórym. Chcac lekko dac do zrozumienia moim rodzicom ich reakcja byla przerażajaca! Niewiem czym to jest spowodowane moze tym ze pochodze z malej miejscowosci i boja sie reakcji ludzi. Niewiem tez ze warto ryzykowac konatkty z rodzicami dla chlopaka bo miedzy nami moze byc roznie. Niewiem co zrobic a z dnia na dzien jest mi coraz ciężej. Licze na wasza pomoc

Autor: Gosc  29.04.2011 zgłoś

Tak tak macie racje wszyscy tylko dla czego tak potem sie zalicie wybierasz sam chyba a tym bardziej jesli to jest czlowiek innej narodowasci wiec nie placzcie nad tym co zrobiliscie . Jeszcze jedno dobrze ze niee zabral was do swojego kraju bo tam dopiero by bylo dal by ci wycisk hm wiele polskich kobiet ktore wyjechaly za..... do Libi czy innych krajow afrykanskiech nie sa szczesliwe i maja wiele problemow Trzeba wiedziec i dobrze sie zastanowic nad tym co robicie milosc jest piekna ale i trzezwa

Autor: Daria  23.05.2011 zgłoś

Po pierwsze to nie są "bambusy", ani "kolorowi" bo nie mają pięciu kolorów skóry tylko jeden. Odcien skory jest przecierz uwarunkowany tym gdzie mieszkamy oraz tym jakie dostaniemy geny od rodziców, niczym więcej. Ludzie, którzy myslą ze polki lecą na afroamerykanów tylko z powodu ich przyrodzenia lub innosci są naprawde ograniczeni. Osobiscie bylam zakochana w bialych mężczyznach tak samo jak w tym z ciemną karnacją. Związki murzyn- biala uwazam za nnormalne, takie same jak bialy z bialą czy murzyn z murzynką. Co z tego ze ktos ma inny kolor skory? Nic! To taki sam czlowiek jak ja. Oczywiscie zdarzają się typy ktore chcą naciągnąć na forse albo jeszcze cos innego partnera/partnerke ale to się zdarza na calym swiecie i u czarnych i u bialych i wszystkich innych narodów w równym stopniu. Poza tym niektorzy przyjezdzają do Polski poniewaz mają tutaj lepsze warunki do ksztalcenia, pracy. Chcą cos osiągnąć. Niektorzy ograniczeni ludzie po prostu tego nie rozumieją, Oczywiscie przeszkodą w takich związkach moze byc nietolerancja wsrod rodziny i znajomych, inne wyznanie, inne nawyki, spowodowane roznych miejscem zamieszkania. Milosci jednak nie ogranicza kolor skory, ani nic innego. Jesli kochasz kogs o innym odcieniu kochaj, zyczę duzo szczęscia :D niestety zasciankowosc w polsce nie zniknie tak szybko jak bym ego chciala...:(

Autor: Boubou  07.06.2011 zgłoś

Mieszkam w Londynie ponad 5lat,mój synek chodzi tu do szkoly i mozecie mi wierzyc-nie zna slowa rasizm!!!W szkole jest bardzo lubiany i ma kolegow róznej narodowosci i o roznym kolorze skóry:)Jestem z niego bardzo dumna ze wszystkich traktuje jednakowo i ciesze sie ze wychowuje sie w tak tolerancyjnym kraju!

Autor: Przodek  24.06.2011 zgłoś

Czy one nigdy sie nie zastanawialy nad tym ze tacy ludzie smierdza bo jedza co inngo nie mowie nie jesli chca z nimi byc jak najbardziej ALE WON Z POLSKI ty kmiocie TFUUUU! !!!! Jesli jest to Azjata albo bliski wschod albo afryka TO ZYGAC SIE CHCE !!! osobiscie jeslibym znam dziewczyne ktora by byla z takim syfem to przenigdy bym jej nie pomogl i co wiecej bym byl straszna menda i nastawial wszystkich na nia wrogo a jesli by miala dziecko z nim to lepiej niech spada z Polski i nie wraca z tego jej islamabadu czy nigerii bo tu Qrwo nie masz zycia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIEJCIE PRZESTROGE DZIEWCZYNY JESLI WAM WPADNIE TAKI BRUDNY W OKO TO JUZ DZWI MACIE W POLSCE ZAMKNIETE NA ZAWSZE !!!!!

Autor: paula  14.08.2011 zgłoś

przodek ty ANALFABETO IDZ DO SZKOŁY I NAUCZ SIE POLSZCZYZNY .... A DZWI TO PRZED NOSEM SOBIE ZAMYKAJ TY RASISTOWSKA BIAŁA SWINIO !!!!

Autor: Polski Patriota 14  26.08.2011 zgłoś

Bardzo się cieszę Panowie że macie normalne, zdrowe poglądy odnośnie kolorowych imigrantów. Tak trzymać! :-) Za 50 lat państwa europejskie znikną przez multikulturalizm i patologicznie rozumianą "tolerancję", nie pozwólmy aby naszą ojczyznę spotkał ten sam los. Walczmy z kolorową imigracją i ze związkami międzyrasowymi bo od tego zależy przyszłość naszego narodu. My Polacy możemy jeszcze przetrwać, dla Antakich anglików czy francuzów jest już niestety za późno. Pozdrawiam wszystkich 14stoma słowami. Ps: żal mi tego frajera co przyznał się na tym forum że łajdaczy się z czarną kobietą. Zniżyłeś się kundlu do poziomu piszących tu polek.

Autor: Andronowiak  26.08.2011 zgłoś

Ja osobiście nigdy nie uprawiałbym seksu z kobietą rozjechaną przez czarnucha czy brudasa. Żaden wartościowy mężczyzna nie tknie takiej zasyfionej szmaty. Przemyślcie to poleczki- dziweczki po potem będzie już za późno.

Autor: przestancie juz  30.08.2011 zgłoś

Przykre jest to co tutaj wypisujecie.... zapomnieliście ,że Polak dla człowieka z zachodu tez jest niewiele warty i na pewno nie jest powodem do dumy dla Europejki z zachodu czy Amerykanki?I to tylko dlatego,że jest Polakiem ( w końcu to złodziej, pijak, nierób i gbur - pospolity smutny stereotyp panujący za granicą ). Może warto otworzyć się na świat i przestać obrażać innych tylko dlatego , że ktoś ma inny kolor skóry, skośne oczy czy po prostu pochodzi z innego kraju?

Autor: Romek A-tomek  31.08.2011 zgłoś

A niby dlaczego mamy we wszystkim upodabniać się do "zachodu" który się powoli kończy. Lepiej bierzmy przykład z Chin, Indii czy innych wschodzących imperiów, tam nie ma politycznej poprawności czy innych zachodnich dziwactw. Europejka czy amerykanka nie lubi Polaka? Phi... Dla Polaka to żadna strata. Trzymajmy się faktów a one są takie że czarnuchy to bezwartościowe śmieci którzy są znienawidzeni przez wszystkie nacje świata, nawet przez Arabów i Latynosów.

Autor: do Przestancie już  31.08.2011 zgłoś

Czy ty na pewno chcesz otworzyć Polskę na czarne prymitywne hordy które stanowić będą balastr dla rodzimych mieszkańców naszego kraju. Przyjmujmy do Polski ludzi wartościowych a nie jakieś bydło z bliskiego wschodu czy Afryki.

Autor: moniack  04.09.2011 zgłoś

Hej, zapraszamy na forum kulturowe www.culturalcolors.com Forum jest dla wszystkich tych, ktorych fascynuja inne kultury, inne kraje, inne narodowosci. Mozna tez powymieniac sie spostrzezeniami dotyczacymi zycia w zwiazku mieszanym i poplotkowac na luzie. Gwarantujemy swietna atmosfere i wiele ciekawych watkow! :) Pozdrawiamy! Forumowa zaloga :)

Autor: master  20.09.2011 zgłoś

tak tak a później powstaną w Polsce getta jak w innych państwach Ameryka Francja i co ? naćpane bambusy będą biegać z giwerami i kraść bo tylko do tego się nadają

Autor:  22.09.2011 zgłoś

buahhhaa nacpane bambusy kobieto zastanow sie co ty mowisz oni biegaja z giwerami i bardzo dobrze co ci biali im kurwa zrobili okradli gwalcili ich kobiety wykorzystywali do pracy a jeszcze jak im wolnosc oddali to nikt ich nie akceptuje do dzis pracy nie daje zyc musza a ja to bym wszystkich najezdzcow angoli amerykanow francuzow itd wybila bomba...pozatym w polsce 90% czarnych to studeci reszta to sportowcy madrzy wyksztalceni ludzie na poziomie co nie chleja pod blokiem jak polacy!a bydlo to polacy ja bylam w kenii i nigdy nikt mnie tak wspaniale nie ugoscil jak afrykanczycy przecudowni ludzie z usmiechem na twarzy nie jak durni polacy wiecznie z 1000 problemow dzieci przecudowne tyle szcunku dla starszych maja nastolatki nieprzeklna nawet poprostu raj w keni jedyni ludzie co gwalcili to biali wiec kogo tu bydlem nazywac...pierwsi mulaci to od tych co gwalcili czarne kobiety w afryce zastanow sie co ty mowisz kobieto biali zabrali im wszystko i do dzis nie maja przez nich nic nawet ci w afryce czlowiek jest czlowiekiem biedni szpecili swoje kobiety wybijajac im zeby czy rozciagajac warkie zeby bialy czlowiek ich nie gwalcil...ja sie wstydze za bialych matkam obcinali piersi zeby nie mogli wiecej dzieci swojich karmic....skad tylu afro amerykanow w amercyce ma ok 190cm wzrostu biali kradli silnych wysokich mezczyzn do prac budowli za talez zupy to czarni wybudowali bialy dom szkoda slow jak mozna byc takim zwierzeciem bez serca....co do tych co twiercza ze czarni mezczyzni wykorzystuja...facet to facet nawet bialy czasem przeleci i zostawi nie wrzyca sie wszystkich facetow to jednego koszyka!ja jestem zona czarnego dumna matka naszych 2ga dzieci on jest slawnym akrobata z dusolei jezdzimy po swiecie zwiedzamy jestesmy 8 lat razem moj maz jest kenijczykiem swietnie wlada 4 jezykami utrzymuje moja rodzine w polsce swoja w kenii i nasza wlasna do kenii latamy co roku i to jest raj na ziemii...co do polski to zacofany rasitowski kraj jak bylam z dziecmi to zatrzymywali mnie czy moga sobie zdiecie z nimi zrobic a byli tez tacy co mnie wyzywali na ulicy ze sie z czarnym puscilam a ja co robie daje im tylko szeroki usmiech bo mam to gdzies moj maz jest 100razy lepszy niz jeden polak nie pali nie pije nie zdradza bo jestesmy ze soba 24/7 caly czas mnie wspiera we wszytkim dodam jeszcze ze poza dwojka wlasnych dzieci sprowadzilismy jego 7letnia siostre z kenii i mieszka z nami dziewczynka aniol doslownie mieszkamy w anglii a tu nie ma rasistow wiecej ludzi nienawidzi polakow nizeli czarnych jestem najszcesliwsza kobieta na ziemi mam wspaniala rodzine przepiekne dzieci i powiem wam tyle let the haters hate!

Autor:  22.09.2011 zgłoś

a wy faceci tylko zazdrosni jestescie bo kazda dziewczyna wie once you taste black you never go back w lozku 1000000000 razy lepsi niz biali ktorzy ani mozgu ani penisa ani ruchac z wyczuciem nie umieja i kazda laska nzeka ze orgazm z polakiem musi udawac jeszce woda od niego dzien w dzien jebie zalozcie kolko malych penisow i kiepskiego seksu

Autor:  22.09.2011 zgłoś

o facet ktory spotyka sie z ta czarna lasko przybij piatke brahu...oni ci tylko zazdroszcza calowac takie miekie pelne usta a ta pupa uuuuuuuuu brahu jestes so lucky,ten co cie nazwal kundlem ma syndrom malego penisa za listonoszem z ktorym sie jego big moma puszcza

Autor:  22.09.2011 zgłoś

a ty tu piszesz ze bys nie tkana rozjechanej polki...a kto by ciebie korwa tkna pewnie jstes taki brzydki ze by cie kijem ugly betty nie tknela 80% polek twierdzi ze czarni sa przystojniejsi niz biali a te 20 procet to ma dziore w glowie tak jak i ty

Autor:  22.09.2011 zgłoś

a wracajac moja rodzina kocha mojego meza moje dzieci babcia i dziadek sa nim zachwyceni...8 lat jestesmy razem a zaden polak mnie nigdy tak nie traktowal jak on mnie traktoje czuje ze jestem krolawa dzien jest pelen milych niespodzianek kolacje kwiaty wycieczki mam 26 lat a bylam juz w uk,irlandii,niemczech,danii,portugali,hiszpani,rosji,holandii,francjii,wloszech,kenii w las vegas w ameryce i oczywiscie na florydzie,w austrii,egipcie,jamajca kazdy dzien jest wspanialy ktora z was dostaje kwiaty i prezety 3 razy w tygodniu,ktora z was za obrone studiow dostala auto?a tu tez nie chodzi tylko o kase maniery zawsze otwiera mi dzwi sniadanie do lozka kapiele z platkami rozy....jestem naprawde dumna i zaden rasista nie odbierze mi dumy nie wsydze sie meza dzieci wsydze sie rasitow polskich bezmozkich zazdrosnych facetow jak ty

Autor:  22.09.2011 zgłoś

jeszce jedno tak nienawidziecie czarnych a oni sami tu nie trafili porwali ich anglicy,francuzi,arabowie,amerykanie...a teraz nazekacie biali zlodzieje gwalciciele i zabujcy!nie chcecie ich tutaj sprobojcie odeslac ich spowrotem?potraficie kazdego murzyna odeslac tam skad pochodzi? nie!afryka to nie kraj pochodzenia!sami jestescie sobie winni wiec dajcie spokoj murzynom i dajcie im normalnie zyc

Autor:  23.09.2011 zgłoś

a do polakow co mieszkaja na wyspach mowicie ze murzyni smierdza?ja sie tu tak polakow wstdze ze to masakra nieprzyznaje sie 3slowa po angielsku umieja dresiarze smierdzi od nich woda wicha taka w gadce...i tylko do fabryk sie nadawaja...nie wiem dla mnie to jest chore kazdy czlowiek smierdzi jak nie ddba o siebie...a ta nasza polonia tutaj wiesniaki w jednym dresie miesiac chodza na zmywaku 70godz zapierdalaja pozniej jebna se zdiecie w garniturze przed laptopem kolegi wrzucaja na nasza klase i tytul w pracy....wiesniaki i menele...ja 2 lata mieszkalam zmezem w polsce kazdy sie nim zachwycal dziecmi mojimi tez czysty zajebiscie ubrany gucci perfumy nie kurwa jakis brutal z kiosku piekne biale zeby...a nie kyrwa zulte wyszczerbione na butelkach od piwa...a co do tych co sie kazet naczytaly ja w kenii spedzilam 6miesiecy i jakos zyje w dodatku juz bilety na swieta mam wykupione jak tam raz pojedziesz co roku bedziesz wracal piekna i codowni ludzie.....a jak z coreczka w polsce za reke szlam to ludzie wykszykiwali jaka piekna jak z katalogu...nie chodzi o seks i o penisy jak mozna sie spotykac z burakiem ktory co 5 min mowi i kurwa wieszzz....a co do hiva to przepraszm a zadane bialy nie ma hifa?dostaja go ci co sie niezbezpieczaja i czesto zmieniaja partnerow a biali tak nie robia?jak chodzilam do postawowki to nauczycielki syn mial hiva zarazil nim 5 lasek i pozniej popelnil samobistwo a nie byl czarny...szkoda na was slow a madrzy to jestescie tylko w grupach albo wypisujac bzdury na forach...mi w polsce wszycy zazdroszcza zatrzymuja na ulicy i gratuluja nigdy ale to nigdy nie spotkalam sie ze zlym zdaniem pracujac moj maz zwiedzil calusienka polskie i wedlug niego nabardziej rasistowskie miasta to torun,pruszkow,bydgoszcz,bialystok,zelona gora...a takze kazde wieksze miasto w ktorym kreca sie skinchedzi i blokersi...on uwaza ze male miasta sa super ludzie sa zacofani ale pozytywnie potchadza pytaja sie jak ma na imie ogladaja go z kazdej strony...do polski jezdzimy co jakis czas i ja nie nazekam...a i polacy to sa tak zacofani pytali sie go np macie tam w kenii samochody buraki mombasa jest piekniejsza wieksza od warszawy staja tam takie wille ze szok...moja tesciowa to zajebista babka wychowacha 8ro dzieci kazde skonczylo szkole ojciez meza jest pastorem przecudowny czlowiek opowiadal mi jak karol wojtyla odwiedzil kenie...na facetow trzeba uwazac ale jak juz tu ktos napisal nie ma czarnych bialych zoltych fioletowych...tylko sa zajebisci faceci no i niestety debile wiec laski uwazajcie czy bialy czy czarny trzeba najpierw wybadac co ma pod kopula

Autor: dajka  25.09.2011 zgłoś

DO WSZYSTKICH FACETÓW. ZAPAMIĘTAJCIE, ŻE DLA POLKI NAJWAŻNIEJSZA JEST WIELKA PAŁĄ. RESZTA TO DODATKI I SIĘ NIE LICZĄ. ŻADNA Z NAS TEGO OFICJALNIE NIE PRZYZNA ALE GENETYCZNIE NASZE PICZE SĄ ZAPROGRAMOWANE NA RUCHANIE Z MURZYNAMI I ARABAMI. WIEM TO SAMA PO SOBIE. CO MI TAM KOCHAJĄCY PRACOWITY FACET GDY NAPRZECIW STAJE WIELKA CZARNA BĄDŹ ŚNIADA PAŁA? TYLKO RUCHANIE MA PRZYSZŁOŚĆ. DODAM, ŻE JESTEM BARDZO CNOTLIWA I DZIEWICZA A MOJA PISIA PŁONIE OGNIEM NIEUGASZONYM.

Autor: MM  25.09.2011 zgłoś

Katarzyna lat 30. Typowy i klasyczny obraz współczesnych Polek. "Sex był boski, dałam od razu bo poczułam motyle w brzuchu" i jakieś inne głupoty. "Po seksie było jasne, że byliśmy parą". Nikt mi nie powie, że to nie szczyt naiwności i idiotyzmu. A tylko spróbuj coś złego powiedzieć - toś rasista i cham bo masz inne zdanie niż one. I kto tu zacofany jest?

Autor: czarna  27.09.2011 zgłoś

a biali sie nie kurwia?i to jeszcze z malolatami po krzakach i co tu ma kolor skury do rzeczy?ile jest samotnych matek w polsce co ojecem dziecka jest bialas?jest tylko jedna rasa glupi zacofani motherfakerzy i jest to rasa ludzka nie ma bialych czarnych zoltych czy zielonych sa tylko ludzie.....

Autor: czarna  27.09.2011 zgłoś

i co z tego ze kasia dala od razu?wspolczesne polki tak robia?ktora chciala by byc z facetem co rucha 30sekund?zadna!!!jak sie ktos komus podoba to po co czekac lepiej sprawdzic wszystkie plusy i minusy faceta...a jak rucha 30 sekund to po co czas marnowac i co i pozniej i tak to znim zrobisz po jakims czasie i sie wielece rozczarujesz po czym stwierdzisz lepiej byc przyjaciolmi...i zaczniesz szukac nowej znajomosci...po co tracic czas!tobie dobrze sie kasie ocenia a ty kurwa swieta jestes?osadzac wszystkich latwo co

Autor: czarna  27.09.2011 zgłoś

a co do rasistowskich swin...z iloma laskami spaliscie?czy kazda z nich jest wasza nazeczona?ile lasek was w dupe kopnela lub kopnie dla innego?to wy wlasnej dupu nie widzicie kurwiarze!czarnych brudasow nazywacie a w polsce brudnych zebrakow na ulicy nie ma?wy to macie najebane we lbie nie dosc ze brzydkie to blade smaruje sie samooaplaczem zarosniete przechlane smierdzace fajami bialasy z malymi penisami smierdzacymi malolatami i kurwami to jeszce macie czelnosc wypowiadac sie jak dziewczyna spotyka sie z pozadnym obcokrajowcem...a i kurwa to ja bym nie tknela bialej mini parowki zuzytej przez kurwy i maloetnie obciagary...a i jestem z czarnym i zgadnijcie co jedziemy do polski zaprowadzic pozadek zciagniemy calaja jego wioske i zadzidujemy was rasisci pierdoleni...a moje dzieci pewnego dnia moze prezydentem zostana jak obama ha ha zgnebimy was rasistowskie kutasiatka

Autor: fajna  28.09.2011 zgłoś

George Alcorn Benjamin Banneker Dr. Patricia Bath Otis Boykin Marie Van Brittan Brown George Washington Carver George Crum Dr. Mark Dean Dr. Charles Drew Kenneth J. Dunkley Dr. Philip Emeagwali Dr. Betty Harris Dr. Shirley Jackson Lonnie G. Johnson Frederick McKinley Jones Garrett Morgan Valerie Thomas John Henry Thompson James E. West slawni wynalazcy!!!!! ooooo! co ja widze wszyscy czarni?a z ich wynalazkow kto kozysta?biali oczywiscie!biali boja sie czarnych wiec nie pozwalaja im sie rozwijac kaza placic za szkoly na ktore ich nie stac wstrzymuja edukacje pozniej wypisuja ze sa mniej inteligentni od bialich bzdura!zbadaj inteligentcje zura z pod bloku ktory nigdy do szkoly nie poszedl i bedzie tak samo...wstydze sie bialych!

Autor: levis  29.09.2011 zgłoś

a ja mam czarna dziewczyne jest zajebista wyglada jak halie bery troche jak rihanna wysoka szczupla wypchnieta pupa,miekie cudne usta przepiekny usmiech pachnie przecudnie czysta zadbana wiesola przepieknie tanczy...jestem nia zachwycony i tak jak wielu wypowiadajacych sie przedemna wstydze sie polakow!obecnie mieszkamy w usa mamy zamiar sie pobrac...a wy debatujcie na temat czarnych...prawda taka im wiecej plusow znajdziecie tym rasisci bardziej beda ich nienawidzec bo to zazdriosc!

Autor: lucyfer  03.11.2011 zgłoś

Ciekawe że Polki domagają się szacunku a 3/4 z nich ma nastawienie do Polakow jak hitler do zydów. Więc spójrzcie na siebie chodzace ideały i litości. A do dziewczynki która grozi, że sprowadzi tu całe plemię swojego murzynka i wszystkim wpierd... powiem, że niech sprobują szczęscia i zobaczymy kto bedzie później pędził do pewnej GóWnianej gazetki skarżyc sie na polskich rasistów. \ A i jeszcze jedno sporo piszących obwinia o cała biedą w afryce kolonializm. No cóż wypadałoby sie też nauczyć histori własnego kraju. Bo Polska była w czasie zaborów a później niemieckiej okupacji dużo bardziej spustoszona niż Afryka. A latach 1939-45 szwaby wprowadziły wsród Polaków NIEWOLNICTWO. Więc startowaliśmy z podobnego poziomu w latach powojennych, a na chwilę obecna żaden kraj afrykański nie jest bogatszy od Polski. A są jeszcze przykłady krajów azjatyckich, które tez w tym samym czasie były koloniami, ale teraz nie żebrza o wsparcie, a niektóre z nich tak jak chociazby Singapur prześcignęły w pozomie życia swoich dawnych kolonizatorów (wlk. brytanię w tym wypadku).

Autor: Gość z daleka  06.11.2011 zgłoś

Witam!Wszedłem tutaj z jednego powodu: poznałem pewną młodą Polkę,matkę małego dziecka.Po jakimś czasie dopiero okazało się,że dziecko nie jest białe,tylko mulat.Ojciec dziecka jest murzynem...Zabiła mnie tym...O ile jestem w stanie zaakceptować fakt,że kobieta może mieć dziecko z poprzedniego związku z innym mężczyzną,to nie wiem czy jestem na tyle tolerancyjny żeby zaakceptować to,że dziecko jest czarne...Dziewczyna ta jest piękna,zgrabna,inteligentna i elokwentna,ale obawiam się,że kolor skóry jej dziecka będzie dla mnie naprawdę trudny a może i niemożliwy do zaakceptowania.Ten Afrykańczyk,który jest biologicznym ojcem jej dziecka był jej formalnym mężem ( ślub cywilny ),ale jak to typowy murzyn zdradził ją gdy była na początku ciąży...z kolejną naiwną Poleczką...Postanowiła się z nim rozwieść,zrozumiała,że różnice mentalne,kulturowe są nie do przeskoczenia...szkoda tylko,że urodziła mu dziecko...Już widzę te spojrzenia na ulicy gdybym z nią szedł i z jej ciemnoskórym dzieckiem,już słyszę te niewybredne komentarze pod jej i moim adresem, już słyszę te docinki,że puściła się z czarnym...W sumie nie lubię sobie komplikować życia i pomimo tego,że ta dziewczyna bardzo mi się podoba to po tym gdy mi powiedziała o czarnoskórym mężu i dziecku to straciłem do niej szacunek.Przebywam kilka już lat poza Polską i możecie mi wierzyć lub nie,ale zdążyłem się już napatrzyć na kurewstwo Polek...puszczają się z każdym,z Angolami,Z Irlandczykami,z Pakistańczykami,murzynami,arabami...wychodzą za nich za mąż,rodzą im dzieci...a po dwóch/3ostają same z dziećmi,lub po przejściu na islam mają przerąbane-znam i takie przypadki głupoty i naiwności Polek.Po zmianie religii dla męża z Pakistanu podlegają pod prawo koraniczne i są gorzej traktowane niż psy...Aż przykro patrzeć na głupotę i naiwność naszych rodaczek.Później wracają do Polski i udają przykładne i cnotliwe kobiety...żenada...Przecież w Polsce nikt się nie dowie,że sypiała z arabami,murzynami czy innymi spoza Europy.Wracając do historii o tejdziewczynie,którą poznałem to najgorsze jest to,że ten biologiczny czarnoskóry ojciec dziecka odwiedza ją kilka razy w miesiącu...Wzorowy tatuś nie ma co...Ma już kolejną Polkę,którą bardzo "kocha"....następna do kolekcji...Próbowałem sobie wyobrazić sytuację,w której związałbym się z nią i zamieszkał razem i co jakiś czas w weekendy przychodziłby do domu czarnoskóry biologicznytatuś jej dziecka...a ja byłbym frajerem,który płaci za jej życiowy błąd-bo tak to nazwała..Szkoda,że zrozumiała to dopiero po tym jak wyszła za niego za mąż i urodziła mu ciemnoskóre dziecko,które w Polsce będzie miało przerąbane wśród rówieśników...Niektórzy mówią,że takie mieszane pary to jak united colors of benneton...

Autor: Asia  17.11.2011 zgłoś

Nie rozumiem skąd w niektórych jest tyle nienawiści? Pretekst nie ma właściwie dla nich znaczenia. To naprawdę biedni ludzie, sami ze sobą się męczą. Tyle jadu, wrogości pogardy dla drugiego człowieka, tylko dlatego ,że ma inny kolor skóry? Cieszę się, że ja takich uprzedzeń nie mam, a takich toksycznych ludzi omijam szerokim łukiem!

Autor:  28.11.2011 zgłoś

hej dziewczyny szukam pomocy moze lekki podstep... mam chlopaka nigeryjczyka i chce spradzi czy jest mi wierny bo mamy plany co to przyszłośći. czy moze mi ktoras pomoc?

Autor:  03.12.2011 zgłoś

lucyfer ty jestes pojebany i tyle polskiej historii mnie nie ucz,ty naucz sie historii afryki...polska a afryka nie ma porownania czlowieku puknij sie w glowe...bieda tam jest bo biali nadal kradna wszystko a murzyni pracuja miesiac za worek ryzu...porownujac polskie do afryki powininienes byc bardziej tolerancyjny i wyrozumialy skoro w polsce bylo podobnie....poprostu wstyd mi za\ takich burakow jak ty bleeeeeeeeeeeeee do tej dziewczyny co chce zlapac chlopaka na zdradzie jak zdradza i tak sie dowiesz klamstwo ma krotkir nogi a ja bym nie byla z takim ktoremu nie ufam....do goscia ktoremu podoba sie laska z mulatkiem...odpusc sobie prosze bo nie jestes dobrym kandydatem na ojca tej dziewczynki...majac takie poglady skrzywdzil bys je bardziej nizeli rasisci ktorych tak sie obawiasz...daj sobie spokoj lepiej zeby sama wychowala dziecko nizeli z facetem ktory boji sie ludzkich komentarzy...

Autor:  03.12.2011 zgłoś

a skoro ta laska nazwala wlasne dziecko zyciowym bledem niech odda je tatusiowi...w afryce to ojciec ma prawo do dziecka wiec na pewno sie zgodzi z tym problemu nie bedzie...szkoda dziecka matka musi miec niepokoloji w glowie skoro wlasne dziecko nazywa bledem zyciowym...nie kazda kobieta nadaje sie na matkie i to zostalo udowodnione...

Autor: izka  03.12.2011 zgłoś

zlapac faceta na zdradzie jest latwo,falszywy profil na facebooku,kup inny sim i wyslij smsa,albo bardzo latwo podmien mu karte sim w telefonie albo poprostu ukradniej mu tel i przejzyj sobie

Autor:  04.12.2011 zgłoś

wlasnie myslalam z profilem ale nie moge stwrzyc nowego bo bede miala malo znajomych a to bedzie podejrzane... jestem poprstu ciekawa jak jakas laska napisze mu na fejsie to czy wejdzie z nia w dyskusje lub czy powie ze ma dziewczyne.... mozesz mi pomoc?

Autor: aninim  05.12.2011 zgłoś

chcialam ostrzec wszystkie Polki przez nigeryjczykiem ktory mieszka w Oxfordzie,to oszust,szuka głupiej polki po to zeby sie ozenic tylko dla vizy,obywatelstwa czy karty stalego pobytu,dziewczyny uważajcie!!!!!!!

Autor: anonim  05.12.2011 zgłoś

ten nigeryjczyk nazywa sie samuel chigbu

Autor:  06.12.2011 zgłoś

ale jak zrobisz falszywy profil na fejsie to mozesz ukryc znajomych i wall ze on nic nie bedzie widzial,tylko twoje info i zdiecia,ja ukradla bym komus zdiecia jskiejs random lasce z fejsa wymyslila bym imie najlepiej angielskie i najpierw nie dodawajac go wyslij najpierw wiadomosc bardzo mi sie podobasz mieszkamy niedaleko siebie czy jest szansa na wspolna kawe czy jakos tak...

Autor:  07.12.2011 zgłoś

dzieki za pomysl wlasnie stworzylam :) tylko niewiem czy zobaczy kiedy zaktualizowano. mozesz mi pomoc? podam ci moje gg jesli ty tez posiadasz wysle ci imie i nazwisko osoby fikcyjnej na facebooku i zobaczysz czy jest cos nie tak ok

Autor:  07.12.2011 zgłoś

hej z tym ze ja fejsa nie mam,ale napewno sobie poradzisz zawsze konto mozesz zamknac i nie przyznac sie ze to bylas ty

Autor: marta  16.12.2011 zgłoś

ALE WY LUDZIE JESTESCIE GLUP! Infantylne baby, co to slinia sie na widok obcokrajowca, ale w zyciu nie przyznaja sie do tego publicznie i faceci ktorzy maja kompleksy na punkcie swoich penisow dlatego pisza tylko o seksie uzywajac najprostszego jezyka. Wiecie co to wiekszisc Polakow na obczyznie ? Smrod potu bo nie wiedza co to dezodorant, odor nieprzetrawionego alkoholu, brudne paznokcie ogolem calkowity brak kultury osobistej, kreszowy dresik i KURWA co drugie slowo. panoszacy sie jak jakies bostwa, bo ONI sa podobno lepsi od wszystkich innych a za cholere nie potrafia nauczys sie obcego jezyka nawet jak gdzies mieszkaja przez 10 lat. wstyd na takiego patrzec czy usiasc obok w miejscu publicznym . Odwazni tylko po wiekszej ilosci wodki, bez tego siedzi to jak mysz pod miotla. A dlaczego tak nienawidzicie Polek z obcokrajowcami? BO WAS NIKT NIE CHCE NAWET KIJEM TKNAC! zZadna szanujaca sie , inteligentna i atrakcyjna europejka nigdy nie wykarze wami zainteresowania wyjsc z takim na ukice to wstyd. A Polki , te jedyne ktory moglyby wykazac zainteresowanie uciekaja jak najdalej ...POZNAC WAS I CZUC Z DALEKA

Autor: iza  17.12.2011 zgłoś

zgadzam sie z marta...jak dla mnie kazdy inteligenty,wyrozumialy,czuly facet ma szanse bez wzgledu na narodowosc,czy kolor skory...jestem jednak na obczyznie i tak jak marta przedstawila polaka tutaj tak dokladnie 80% polakow tutaj wyglada...wstyd mi za nich...a murzyni ci ktorzy studiuja ze mna sa czysci,madrzy znaja co najmniej 3 jezyki!ja to dziele facetow na dwie kategorie faceci z klasa i menele do meneli niestety zalicze wiecej polakow niz afrykanczykow

Autor: ika79aki  15.01.2012 zgłoś

witam wszystkich. nigdy nie dzieliłam ludzi na białych,czarnych, żółtych. W każdej nacji, narodowości są ludzie żli i dobrzy. nie ważne czy jest sie białym ( dla wielu leniwym białym który tylko kradnie) czy leniwym czarnym( który nic nie robi i nie szanuje kobiet).Miłość czasami przychodzi nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co, ale jest i to jest super. A przeciwności losu kto ich nie ma. Ludzie gapia się i zawsze będą to robić. Polska to juz taki dziwny kraj gdzie każdy kto wyglada inaczej jest kimś gorszym. Ja kocham mojego chłopaka nie za to ze jest czarny ani za to że ma się czym pochwalić tylko za to żę jest. pozdrawiam

Autor: se_moi  09.02.2012 zgłoś

Słabo mi się zrobiło w chwili kiedy zaczęłam czytać te komentarze. Jestem w podobnej sytuacji, poznałam M., M. jest czarny jak noc, ja nie bardzo. Codziennie piszemy i rozmawiamy, póki co to związek na odległość. Nie jestem może wyphotoshopowaną pięknością z okładki Harpers Bazaar, ale paszczurem stanowczo bym się nie nazwała. Jestem normalną dziewczyną o słowiańskiej urodzie i wiem, że podobam się facetom. Problem w tym, że oni nie podobają się mi. Mam dość Panów traktujących mnie jak kwiatek do kożucha - "jesteś bo jesteś, a jak Cię nie ma to idę na piwo", spóźnialskich, nie znających słowa "przepraszam", marudzących i od których trzeba się dopominać wszystkiego. M. jest afrykańczykiem, fakt. Ale ma w sobie coś takiego, że nawet widząc mnie tylko na monitorze przez kiepskiej jakości kam na skypie potrafi sprawić, że czuję się najpiękniejszą kobietą na świecie (a dodam, ze wideo jest nieraz straszne, serio). Potrafi mnie pocieszyć. Potrafi dodać mi otuchy, nie tylko powiedzieć "all will be fine". Cieszę się, że jest bo daje mi pewne oparcie. Zamierzam się z nim niedługo poznać. Nie wiem jaki będzie na żywo, na pewno nie bez wad. Jestem ostrożna po moich poprzednich związkach. Wszystkich z Polakami, dodam. Możliwe, że nie będzie z tego nic. Możliwe, że będzie wszystko. Ale trzeba dać sobie szansę... Pozdrawiam :))

Autor: Patriota  14.02.2012 zgłoś

Żal mi was to świadczu o was jakie musicie być brzydkie że żaden biały facet na was nie chce spojrzeć i musicie się pieprzyć z czarnuchami powinno wam się podwiązywać jajowody zpoligamistamiie nie mogły zachodzić w ciąże jak chcecie się z nimi jebać to wypieprzajcie do afryki. A frajerzy którzy pieprzą o równości itp powinno się wieszać na latarni razem z czarnuchami i tymi kurwami co im dają

Autor: Anna  16.02.2012 zgłoś

czesc,porozmawiam z dziewczyna ktora jest w zwiazku albo małżeńskim z nigeryjczykiem,temat:zwiazek,milosc,ślub...................mój kontakt rozalina@vp.pl pozdrawiam Anna

Autor:  21.02.2012 zgłoś

do Patriota: taki z Ciebie patriota jak z koziej dupy trąba... śmierdzisz z daleka polskim zaściankiem i tyle

Autor: pola  29.02.2012 zgłoś

A najlepiej niech niebieskoocy blondyni łączą się tylko z niebieskookimi blondynkami, bo jak będzie brunetka, to nam się słowiańska rasa naruszy. A nie daj Boże wyjdzie rude dziecko, a przecież wiadomo, że rudy to wredny. Nie ma sensu przecież poznawać człowieka, jak już wszystko wiadomo po cechach wewnętrznych. Ręce opadają jak się czyta te wszystkie komentarze rasistowskie. Wstyd mi, że jestem Polką. Życzę wszystkim rasistom i debilom, ktorzy piszą o motywie penisowym mieszanych związków, żeby nimi gardzono, tak jak oni gardzą innymi. Powód zawsze się znajdzie. Jak nie kolor skóry, to na pewno coś innego.

Autor: anonim  06.03.2012 zgłoś

pytanie do Polek,czy ktoras zna Samuela Chigbo z Nigerii,mieszka w Londynie,?/szuka kazdej polki zeby sie ozenic.... rozalina@vp.pl

Autor: brudasciapakekmaly  26.03.2012 zgłoś

Jeżdżą do Turcji szkaradne Polki Przeżyć miłosną przygodę z książki. Proszą "kłam mi" jak Eurythmics I dostają niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy może jestem niekumaty dlaczego Polki tam dają dupy tym ciapatym

Autor: bobina09  06.04.2012 zgłoś

dlaczego nie precyzujecie skad ci wasi czarni chlopcy sa? istnieje przeciez ogroomna roznica miedzy afrykanczykami ze wschodu i z zachodu... nikt tego nie zauwazyl???

Autor: lavender  11.04.2012 zgłoś

Nigeryjczyk, Ighbo, pochodzący ze stanu Imo.. co mi powiesz bobina09?

Autor: akka  14.04.2012 zgłoś

Czytajac komentarze mierzi mnie...jak mozna byc tak nietolerancyjnaym? Sama bylam w 8 letnim zwiazku z facetem ktorego mama byla biala a ojeciec czarny. Choc juz nie jestesmy razem (nie dogadywalismy w niektorych sprawach) uwazam ze byl super facetem, cieplym, inteligentym, wrazliwym i boje sie czy poznam kogos rownie wartosciowego. Kolor skory nie ma znaczenia, czy bialy ktory trzaska swoja kobiete jest lepszy? Szkoda komentowac...

Autor: polka  29.04.2012 zgłoś

Dla zazdrosnych białych Polaków rada! Skoro polki lecę na tych miłych, rzucających jak z rękawa komplementami, egzotycznych panów , to może warto z nich wziąć przykład i się nauczyć jak zdobywać panienki, a nie tylko narzekać. Podejrzewam że to nie tylko kolor skóry i dł. p..są tak przyciągające.

Autor: michal aniol  16.05.2012 zgłoś

Fanatycza mysl przewodnia hitlera mowila aby za wszelka cene zachowac czystosc bialej rasy.czy ktos wie ze coraz mniej bialych a wiecej tego gowna.kiedy ich liczba przerosnie nasza zostaniemy czyms na wzor niewolnika..Pozdrawiam wiec popierajacych takie nienaturalne wrecz wynaturzone zwiazki.

Autor: michal aniol  16.05.2012 zgłoś

My biali tez mamy prawo do przetrwania naszego bialego istnienia.

Autor: DarekG  17.05.2012 zgłoś

Witam, poznałem w interecie czarną kobietę z Afryki a bliżej z Burkina Faso, bardzo chciał bym ją ściągnąć do Polski, jednak mimo pukania do wielu drzwi jakoś nie potrafię wejść do tych właściwych i nik nie chce mi w tym pomóc, jeśli wiecie lub znacie osoby które mogą mi w tym pomóc to proszę o kontakt na adres e-mail digrenda@wp.pl, bardzo proszę o niebagatelizowanie mojego apelu, pozdrawiam Darek

Autor: justyna  19.05.2012 zgłoś

Mam mężczyznę nigeryjczyka, róznie mam sie układa jak w każdym związku . Otyle mi łatwiej że jestem socjologiem.wiem też że polscy mężczyżni są zazdrośni o zawartość spodni i to nie zazdrość o kolor skóry a o możliwość przekazania genów. obcokrajowcy staneli do rywalizacji o kobiety. to nowe zjawisko w powojennej polsce dzięki Hitlerowi zresztą. przed wojną byliśmy krajem wielokulturowym. Z tond ta agresja.

Autor: justyna  19.05.2012 zgłoś

Zwrócić bym chciała uwagę mężczyzn na fakt że polskie kobiety w ciągu ostatnich 20 lat nadrobiły zaległości i dorównują kobietom europy zachodniej pod wzgędem edukacji, samorozwoju jak również dbania o swój wygląd. Mężczyżni niestety nie, 3o procent polaków po 35 roku nie myje zębów o większych wymaganiach nie mówiąc. to odpycha nas od polaków i pcha w ręce mężczyzn o wyższej kulturze osobistej. nie ma to nic wspólnego z zawartością spodni.chodzi o całokształt. zadbajcie o siebie. ruszcie tyłki z przed telewizora, zadbajcie o wygląd i maniery , zdejmijcie te białe frotowe skarpety do sandałów a zadna polka nie pójdzie w świat i nie będzie najlepszym towarem exportowym jaki ma ten kraj. wszystko w waszych rękach, nie patrzcie na innych tylko na siebie i co wymożecie zdziałać. narazie jesteście z tyłu peletonu jak na europejskie a nawet światowe warunki

Autor: Ola  06.06.2012 zgłoś

Mieszkam w Stanach od 20 lat i na poczatku traktowalam wszystkich ludzi (bialych,czarnych,etc) tak samo.Zawsze myslalam ze skora jest tylko color i ludzie sa the same.Ja bylam tak mylna.Czarni wlamali sie dwa razy do mojego domu.Oni nie pracuja, ale dzieci robia.Wszystko chca za darmo!Ludzie placa wysoki tax zeby ich utrzymac.Jak bialy czlowiek ty nie masz zadnych racji.Wieziena sa pelne tych czarnych.Kolezanka (biala) byla z czarnym.Ona go musiala utrzymywac,on ja zdradzal i bil.Ona nie jest ta tylko jedna co to widzialam.Przykro mi czasami ze tak czuje ale to nie sa ludzie ktorzy zarobili szacunek.Trymaj sie daleko od nich !

Autor: do gosc z daleka  22.06.2012 zgłoś

jestes naprawde patetycznym zacofanym glombem....i sam jestes "pomylka"...typowe dla europy wschodniej. Polska to wies taka i tyle. A co do "tej dziewczyny" moja rada: nie zawracaj jej glowy; se is too good for you!!!

Autor: iza  22.06.2012 zgłoś

od 1997 roku mieszkam w szwecj; kiedys bylam zana polaka i wtedy wszystkie drzwi byly dla mnie zamkniete; totalny bojkot ze strony spoleczenstwa....Czasami ktos zaprosil mnie przyjaznie do domu; ale po odpowiedzeniu na pytanie czy maz jest polakiem.....ludzie przedemna uciekali. od roku jestem z czrnoskorym i jest inaczej....wszyscy sa przyjazni. Opinia o polakach w szwecji jest taka jak o islamistach w polsce tzn: pijacy, zlodzieje, znecajacy sie nad dziecmi i zonami.....

Autor: gwiazda  29.06.2012 zgłoś

to tej pani z ameryki jak morzna mowic tak ogolnie o czarnych?przeciez sa afro-amerykanie,afrykanczycy......oczywiscie w ameryce ogromna czesc ciemnoskorych to margines...niestety sa to skotki niewolnictwa,biedy...rasizmu!nikt nie chce zatrudnic nigro,bo boja sie ze ze kazdy murzyn to drug diller...tyle lat po niewolnictwie a oni nadal sa tymi gorszymi...ja ich za to nie winie!winie za to piepszony system!gdybym miala glodne dziecko w domu i echo w lodowce tez bym sie pani wlamala do mieszkania!ci co dostali szanse i ja wykorzystali sa po studiach pracuje w firmach i sa na poziomie nie mozna wszystkich ludzi wkladac do jednego kosza!a teraz cos dla panow nie matwcie sie polska to nie kraj dla obcokrajowcow i napewno tylko masochisci zdecydowali by sie na zycie w polsce u boku obcokrajowca z ciemna skora...o to ze ktoras ktora byla z czarnym zdecyduje sie na powrot do polski tez nie musicie sie martwic bo jak juz tu padlo once you go black you never go back i to jest prawda...wy trzymajcie wasze polskie gieny w polsce a nam polkom za granica pozwalajcie sie mieszac z kim chcemy nie tesknimy za wami,za miesieczna wyplata,drozysna,chamstwem,prostota zachowajcie te wszystkie zlote genny w polsce i zostancie tam na wieki wiekow bo my was za granica nie chcemy tez byscie nam opinie zepsuli....pakt wiec zostal zawarty!i nie ma co tu debatowac a ta pani co chce sprawdzac swojego chlopaka zostaw go dziewczyno nie ufasz mu w co wy sie pakujecie przeciez krwiarze i players mozna wyczuc z daleka!

Autor: IWONA  09.07.2012 zgłoś

Ludzie, ktorzy sa szczesliwi w swoich wlasnych zwiazkach, nie osadzaja i nie potepiaja innych. Sprawdz to! Zycze wam wszystkim szczescia!!!

Autor: anja  20.07.2012 zgłoś

jestem z murzynem juz 10 lat i jestem bardzo zadowolona kochamy sie bardzo

Autor: marta rudzki  23.07.2012 zgłoś

jesli chodzi o zwiazki mieszane ,to polska wlasnie jest jednym krajem za murzynami.w polsce jest rasizm ,ale rasizm buduja ludzie.sama jestem z afrykanczykiem i nie widze w tym nic nadzwyczajnego.czarny czy bialy czy rozowy od jednej matki jestesmy.ale nie zachowujmy sie tak jakby to tylko biali byli gora.ja gdy jade do polski to ludzi mam poprostu w poszanowaniu,bo ludzie gadali i beda gadac,do tego trzeba poprostu przywyknac i tyle.a ze komus sie nie podoba czy ktos jest czarny to jest tylko ich sprawa i zacofanie,gdyz europa powinna isc na przod a nie cofac sie.wiec jesli ktos cie krytykuje bo jestes z czarnym.................pamietaj, ze w glebi serca ci zazdroszcza bo to ty masz ta odwage zyc w innej kulturze i to ty sie rozwijasz bedac europejka a nie ci zacofani psedo europejczycy.glowa do gory.

Autor: jacek  27.07.2012 zgłoś

a dlaczego to nie ma nic o związkach Polaka z czarną dziewczyną, a w drugą strinę jest? czy znaczy to ze polki sa puszczalskie?

Autor: NIuniek Dziuniek  31.07.2012 zgłoś

Jestem z moją kobyłką już 4 lat kocham jej wielki zad.....blablabla.....żądam tolerancji bo to moja klaczka jest wspaniała...kurde moll żadna mnie nie chciała bo za wielką pałę mam 31 cm natura mnie skarała....ale kurde nie wiedziałem że Polki kochają wielkie pały może jeszcze jakaś rozdupczona przez czarnego mi da ...ale ostrzegam moja pała jest biała.....buhahaha WYPIERDALAĆ DO AFRYKI ZE SWOIMI CZARNYMI I CIAPATYMI MAŁPISZONAMI I ICH NARYBKIEM

Autor: radzio  07.09.2012 zgłoś

Ja jestem w zwiazku z wspaniala kenijka mieszkam w us tu ludzie sa tolerancyni

Autor: ZOna  30.10.2012 zgłoś

Hej wsyztskim na poczatku grudnia mam slub z obcokrajowcem i potrzebujemy tłumacza przysieglego- niestety nigdzie nie moge znalezc jak sie tacy ''cenia'' moze ktos z Was sie orientuje? Z góry dziekuje

Autor: Violet Hill  08.11.2012 zgłoś

Płacisz za wierszówkę - więc to zależy ile masz dokumentów

Autor: gosia  25.11.2012 zgłoś

moj Boze coz za komentarze....a taki narod wierzacy... Czy to wazny kolor skory???Ci kolorowi tacy okrotni......a co powiemy o mezczyznach z naszego kraju...Jak wiele kobiet w zwiazkach z polakami jest bitych,maltretowanych,zdradzanych...Polacy nie umieja zarobic na utrzymanie rodziny...a potrafia wymagac tylko od kobiety...Jak wiele mlodych dziewczyn pozostaje porzuconych przez partnerow po zajsciu w ciaze....Przestanmy mowic ,ze to tylko czarni tak robia...spojzmy na siebie..troszke samokrytyki by sie nam przydalo rodacy...WSTYDZMY SIE ZA NASZE SLOWNICTWO I RASIZM...

Autor: xxx64  25.11.2012 zgłoś

Masz racje Gosia...Jak widze jest bardzo wiele krytyki ze strony panow.Rozumie ich ...panowie jak widac po sposobie wyrazania swojej opini nie jestescie inteligentni,wasze slownictwo pozostawia wiele do zyczenia.....Nie dziwcie sie wiec ,ze panie uciekaja od Was w ramiona ciemnoskorych mezczyzn.Przeciez u nas w kraju tak niewielu pozostalo PRAWDZIWYCH mezczyzn....Pozdrowienia dla odwaznych kobiet w zwiazkach z ciemnoskorymi mezczyznami....

Autor: CELINA  25.11.2012 zgłoś

DLACZEGO NIE MA ZWIAZKOW POLAKOW Z CZARNYMI KOBIETAM?????? odpowiedz prosta -BO WAS NIKT NIE CHCE ANI CZARNE KOBIETY,ANI AZJATKI,ANI ANGIELKI

Autor: Adamma  27.11.2012 zgłoś

Witam wszystkich, ja się związałam z taką "czarną małpą" jak go określa nawet moja matka. Co musiałam się nasłuchać to tylko ja wiem, nigdy tego nie zapomnę, co wycierpiałam ze strony ludzi, którzy rzekomo mnie kochają. Że jaka ja naiwna jestem, że on chce tylko pobytu w UE, że mnie będzie bił, że to ja będę na niego pracowała, że będę zdradzana albo że będę musiała sypiać ze wszystkimi jego kolegami... Narkotyki, afrykańskie burdele, mafia.. Czego tam nie było a wszystko po to, by mnie wystraszyć, zniechęcić i obrzydzić mi go. Postawiono mi ultimatum, albo on albo oni nie mają już córki. Życzę wszystkim dziewczynom, które mają nie polskich partnerów - nie poddawajcie się i nie dajcie sobie wmówić głupot.. Jeśli wiecie, że to ten właściwy facet, walczcie przede wszystkim o siebie!

Autor: Basiaa  24.03.2013 zgłoś

Ok kochani ludzie. Doczytałam komentarze sumiennie do połowy i nerwy mi już puściły. 1. Wiedziałam, że nasz kraj ma problem z rasizmem, ale chyba miałam klapki na oczach, bo nie zdawałam sobie sprawy z rozmiarów tego problemu. Smutne, że wiele osób wygłasza rasistowskie komentarze, ale na wstępie zarzeka się, że rasistami nie są. I bardzo proszę, przestańcie się tłumaczyć, że biały w Afryce też jest szykanowany,bo to Was nie tłumaczy. Trzymajmy się zasady "NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE" i wszystkim będzie się żyło lepiej. 2. Do osób, które mówią, że Polki w mieszanych związkach nie mają powrotu do Polski, albo mają się wynieść: A co wy macie do gadania, kto was o zdanie pyta. Mają takie samo prawo do mieszkania w Polsce jak Ja, czy Wy. 3. Różnice kulturowe. Tu się zgodzę, że to poważna przeszkoda, ale nie jest ona nie do pokonania, najważniejsze to dobrze poznać drugą osobę. Seks z nieznajomym jak w przypadku Kasi nie jest wskazany również między ludźmi tego samego koloru, czy wyznania. 4. Osobom, które za przykład podłości czarnoskórych mężczyzn podają Simona Moleke, który celowo zarażał wirusem HIV uświadamiam, że w 2007 roku w Pile (Wielkopolska) aresztowano 24-letnią kobietę (BIAŁĄ) i postawiono jej dokładnie ten sam zarzut (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/areszt-dla-kobiety-ktora-zarazala-wirusem-hiv,28644.html). A jednak nikt na tej podstawie nie ocenia wszystkich polskich kobiet. 5. Panów, którzy odsądzają od czci i wiary kobiety wiążące się z kolorowymi bardzo proszę postarajcie się bardziej, pokarzcie, że warto z wami być, a na pewno nie będziemy miały powodu szukać egzotyki. Swoimi komentarzami pokazujecie tylko kompleksy i brak klasy, a to nie jest zachęcające dla inteligentnej kobiety. 6. Pozostałym, którzy pokazali otwarty umysł i tolerancję, bardzo dziękuję, tylko dzięki Wam nie wstydzę się, że jestem Polką. Nigdy nie byłam związana z kolorowym mężczyzną, jedynego którego znam, poznałam przypadkiem przez internet i na 99% nie spotkamy się nigdy w realu, więc nikt nie może mi zarzucić, że nie jestem obiektywna z powodu faceta. Jeżeli postanowię się z kimś związać to nie z powodu jego "rozmiaru", ale z powodu miłości, bo nie chodzę do łóżka z mężczyzną, którego nie kocham i kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Osobiście obraża mnie generalizowanie, że każda kobieta leci na męski członek i myśli tylko kroczem, a sporo takich komentarzy się tu pojawiło.

Autor: Basiaa  24.03.2013 zgłoś

Mam jeszcze jedno małe słówko do osób, które odnoszą się do "czystości rasowej", Ku Klux Klan i Hitler też mieli takie poglądy, naprawdę nie macie lepszych wzorców.

Autor: johny bravo  14.05.2013 zgłoś

Po pierwsze jestem zajebiście dumny że jestem polakiem. Po 6 latach spędzonych w uk znikneły wszystkie kompleksy. Nie obchodzi mnie kolor skóry. Czy ktoś jest k...wa różowy , czarny , czy fioletowy. Prawda jest taka że tu chodzi o mentalność. Angole potępiają nas , bo jesteśmy od nich lepsi pod każdym względem. Wolą otaczać się bambusami z afryki i ciapkami , bo wtedy czują się dowartościowani. Prawda jest taka że czarnuch z afryki to brakujące ogniwo pomiędzy małpą a człowiekiem. Siedzi tylko i kmini jak zjarać blanta i wsadzić pyte w jakomś cipę. Albo zapierdolić coś komuś. Kurwa przecierz to lamusy. W afryce pod palmą siedzą grzebiom w jajach i czekajom aż z samolotu się spierdoli na dół jakaś paczka z juni jewropejskiej. W życiu nie spotkałem takich aroganckich skurwieli jak tu w Londynie. Znam też kilku wporzo kolesi czarnoskórych ale oni z karaibów są mają całkiem inną mentalność. I tak naprawdę do lamusów z afryki się nie przyznają. Fakty: 83 % przestępstw popełnianych w uk jest przez czarnoskórych. mity: Nie wszystkie czarne pyty są tak duże jak niejednokrotnie się głosi. więc drogie panie uważajcie bo możecie się rozczarować. Jak chcecie się bzyknąć bo kolorek czarny to se kupcie kaszankę. Polish Power. bez kompleksów.

Autor: jonny bravo  14.05.2013 zgłoś

i jeszcze jedno , Prawda też jest taka że jest tu też dużo menelstwa z polski. Niestety Londyn má to do siebie że jest jak kibel. Przyciąga element z tego świata. Koleżanka z góry ma rację po części , polscy faceci ( większość ) nie dbają o siebie , chleją piwsko i oglądają mecze. Nie potrafiom się ubrać , ogolić etc. Mamy przez to bardzo zjebaną opinie. Mnie to nie dotyczy , na brak łóżkowych przygód nie narzekam. Ale jednak polki są wspaniałe. Dużo z nich szuka za granicą szansy na lepsze życie , przeważnie na próżno. Niestety taki mamy rząd w polsce , że nie możemy na legalu zarabiać godnej pensji by zapewnić kobietom poczucie bezpieczeństwa i odrobiny luksusu. Ale proszę nie wpuszczajcie afryki do polski bo to źle się skończy. Tępcie to jak tylko się da. Do czarnych z brazyli i karaibów nic nie mam

Autor: aga31  27.05.2013 zgłoś

ja osobiście jestem przerażona tymi wszystkimi wypowiedziami.Ile złości, nienawiści,nietolerancji. nie myślałam ,że aż tacy jesteśmy POLACY!! Masakra!! A powiedzcie co my mamy z tej Polski skoro z was tacy Polacy. Ciekawe czy kolor skóry was nakarmi , czy da lepsze życie dla waszych dzieci.Życzę smacznego i bezproblemowego życia!!!

Autor: gość  29.07.2013 zgłoś

j****e k*&wy, które piszą teksty typu "polskie męskie ścierwo" powinny być wystawiane pod ścianę i kulka

Autor: gość  29.07.2013 zgłoś

j****e k*&wy, które piszą teksty typu "polskie męskie ścierwo" powinny być wystawiane pod ścianę i kulka

Autor: gość  29.07.2013 zgłoś

ci paskudni Polacy jakimś cudem płodzą te wszystkie pięęęęękne (jak same o sobie piszecie skromnie) Polki. Ciekawe. Wady Polaków dostrzegacie ale wad waszych Afrolovelasów już nie. I to wy jesteście rasistkami. Piszecie o miłości i bajeczkach tego typu ale z tych opowieści wynika jedno: sex. Tylko to was pociąga. Jedna z opowieści: Zobaczyła nigeryjczyka na imprezie, poczuła w brzuchu motylki. Czyli co? Miłość od pierwszego pierdnięcia? Nie, podnieta, bo się naoglądało pornoli z czarnymi i zaraz poczuła się podniecona i mokra, a potem parę razy taki czarny da w tył i w przód i zaraz orgazm, no ale jak laska jest na wstępie megapodniecona no to co w tym trudnego? Ja wam wszystkim życzę wszystkiego naj, ale wypad z Polski. Skoro tak nienawidzicie Polaków (wiele z waz z taką odrazą o nas pisze) to po kij mieszkacie w kraju o który ci paskudni Polacy tak wiele razy walczyli?

Autor: mama  11.09.2013 zgłoś

ehh a kogo polka lubi?kaszuby z kociewiakami sie nienawidza itd, od dziecka slysze jak nazekaja policy na niemcow pier... szwaby itd ruski falszywe itd anglicy leniwi zarozumiali,turcy zlodzieje, amerykanie chorzy umyslowo,arabowie pieprzeni terrorysci...........................pisac I pisac....kogo wy k***a mac lubicie chyba wlasne d**y tylko I wylacznie......a naukowcy udowodnili ze czlowiek pochodzi z afryki a wiec choc byscie sie wyklucali to wszyscy jestesmy ulepieni z jednej gliny.malpa biala czy czarna to I tak malpa...jak by tu ludzie wypisywali o milosci do foki to rozumiem ale tu milosc czlowieka do czlowieka....szkoda pisac

Autor: mama  11.09.2013 zgłoś

ehh a kogo polka lubi?kaszuby z kociewiakami sie nienawidza itd, od dziecka slysze jak nazekaja policy na niemcow pier... szwaby itd ruski falszywe itd anglicy leniwi zarozumiali,turcy zlodzieje, amerykanie chorzy umyslowo,arabowie pieprzeni terrorysci...........................pisac I pisac....kogo wy k***a mac lubicie chyba wlasne d**y tylko I wylacznie......a naukowcy udowodnili ze czlowiek pochodzi z afryki a wiec choc byscie sie wyklucali to wszyscy jestesmy ulepieni z jednej gliny.malpa biala czy czarna to I tak malpa...jak by tu ludzie wypisywali o milosci do foki to rozumiem ale tu milosc czlowieka do czlowieka....szkoda pisac

Autor: Natasha Andreew  15.10.2013 zgłoś

mam chłopaka,pięknego czarnoskórego:)) jest z Ghany jest cudowny,czuły,romantyczny,delikatny zamierzamy się pobrać nie żałuję wręcz przeciwnie,cieszę się że Bóg postawił go na mojej drodze wszyscy rasiści niech się ugryzą w... ale tak nawiasem rasizm w Polsce???? to druzgoczące zważywszy na wszechobecny KATOLICYZM!!!! hej KATOLICY -RASIŚCI WONNNN!!!!

Autor: Natasha Andreew  15.10.2013 zgłoś

mam chłopaka,pięknego czarnoskórego:)) jest z Ghany jest cudowny,czuły,romantyczny,delikatny zamierzamy się pobrać nie żałuję wręcz przeciwnie,cieszę się że Bóg postawił go na mojej drodze wszyscy rasiści niech się ugryzą w... ale tak nawiasem rasizm w Polsce???? to druzgoczące zważywszy na wszechobecny KATOLICYZM!!!! hej KATOLICY -RASIŚCI WONNNN!!!!

Autor: gość  27.01.2014 zgłoś

pierd...ć białe odpady puszczające się z małpami niech dostają po ryju i zarażją się aids. one nie są ludźmi tylko małpami jak całe to stado wynalazków nazywanych czarnymi ludźmi.

Autor: gość  27.01.2014 zgłoś

pierd...ć białe odpady puszczające się z małpami niech dostają po ryju i zarażją się aids. one nie są ludźmi tylko małpami jak całe to stado wynalazków nazywanych czarnymi ludźmi.

Autor: gość  27.01.2014 zgłoś

pierd...ć białe odpady puszczające się z małpami niech dostają po ryju i zarażją się aids. one nie są ludźmi tylko małpami jak całe to stado wynalazków nazywanych czarnymi ludźmi.

Dodaj własny komentarz

(twój pseudonim, imię lub nazwisko)

(nieobowiązkowo; nie musisz podawać adresu e-mail!)

Min. liczba znaków: 3

Kafeteria / Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR + autorzy) / Kosmetyki do testów / Patronaty
© 1999-2014 Grupa Wirtualna Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu